Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mozna liczyc na wasza pomoc???????????

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, halo pobudka!!! jutro spot piszemy coś :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:03_________________________________________________

a mozna liczyc na wasza pomoc???????????

jasne, a w czym mniej więcej leży problem to się dokształcimy, żeby porządnie wypaść...

Opublikowano

Krolu TY nie biegaj po forum tylko na PW mi odpisz :decayed:

Opublikowano

Krolu TY nie biegaj po forum tylko na PW mi odpisz :decayed:

jeszcze żadnego nie dostałem :)

Opublikowano

Krolu TY nie biegaj po forum tylko na PW mi odpisz :decayed:

jeszcze żadnego nie dostałem :)

do Krola trzeba zwracać się "Mistrzu"

wtedy odpisze :decayed:

Opublikowano

Krolu TY nie biegaj po forum tylko na PW mi odpisz :decayed:

jeszcze żadnego nie dostałem :)

do Krola trzeba zwracać się "Mistrzu"

wtedy odpisze :decayed:

dzięki - pomogło :polew:

Opublikowano

zamieszałem cos z centralnym zamkiem??? :confused4: :confused4: a tak wogole to o ktorej sie zbieracie???? i jaki tam jest dokładny adres???????? :kox:

Opublikowano

zamieszałem cos z centralnym zamkiem??? :confused4: :confused4: a tak wogole to o ktorej sie zbieracie???? i jaki tam jest dokładny adres???????? :kox:

tzn. bawiłeś się coś Vagiem??? a adres masz w 1 poscie na każdej stronie -> patrz link :)

Opublikowano

zachciało mi sie zeby zamki sie ryglowały a w tym samym czasie piloty centralnego przestały działac :slina:

Opublikowano

zachciało mi sie zeby zamki sie ryglowały a w tym samym czasie piloty centralnego przestały działac :slina:

ale pamiętasz co zmieniłeś ??

Opublikowano

Misiek GP wpadaj do nas :good:

Opublikowano

Misiek GP wpadaj do nas :good:

to żeś się postarał świetny post, dużo wnosi do tematu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Misiek GP wpadaj do nas :good:

to żeś się postarał świetny post, dużo wnosi do tematu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Miszka chyba ukończył szybki kurs: Jak manipulować ludźmi" :polew::tongue4:

Opublikowano

Misiek GP wpadaj do nas :good:

to żeś się postarał świetny post, dużo wnosi do tematu :gwizdanie:

Krolu...wnosi, wnosi przywitanie :hi: jest bardzo ważne

WITAM MIŚKA GP

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

perswazja ustna :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze, że nie napisał:

"Masz byc" :gwizdanie:

Opublikowano

perswazja ustna :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze, że nie napisał:

"Masz byc" :gwizdanie:

Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

perswazja ustna :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze, że nie napisał:

"Masz byc" :gwizdanie:

Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś miec taką władzę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

perswazja ustna :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze, że nie napisał:

"Masz byc" :gwizdanie:

Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

perswazja ustna :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze, że nie napisał:

"Masz byc" :gwizdanie:

Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

...BĘDZIESZ :polew:

Opublikowano

perswazja ustna :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze, że nie napisał:

"Masz byc" :gwizdanie:

Krolu do Ciebie się to tyczy : MASZ BYC ! ! ! :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

...BĘDZIESZ :polew:

tak bo musze komus koła przywiezc, pomoc z spalaniem w AVF-ie i przewagowac inne wasze padła... a do tego mam mega program na OBDII do mierzenie przyspieszenia 0-100 i ilości koni :P (od Piterry - zobaczymy jak to działa)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.