Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czego z RNS-em nie wiecie ??? :gwizdanie: :gwizdanie: na sidowej stronie jest link na ten temat...

KURCZE chyba mam za dużo wolnego czasu ... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krolu

ty wiesz :chytry:

zdradzisz ten sekret czy nie :evil:

Opublikowano

krolu

ty wiesz :chytry:

zdradzisz ten sekret czy nie :evil:

Ale o co chodzi?

Opublikowano

krolu

ty wiesz :chytry:

zdradzisz ten sekret czy nie :evil:

Ale o co chodzi?

no napewno nie o to jaki masz motor pod maską

generalnie tylko nieliczni o tym wiedzą i ty zaliczasz się do tej grupy więc gadaj :rant: :ranting1:

Opublikowano

krolu

ty wiesz :chytry:

zdradzisz ten sekret czy nie :evil:

Ale o co chodzi?

no napewno nie o to jaki masz motor pod maską

generalnie tylko nieliczni o tym wiedzą i ty zaliczasz się do tej grupy więc gadaj :rant: :ranting1:

no nie wiem o co z domysłu mogę coś powiedzieć... chcesz zamienić kaseciaka na RNS-a??

Opublikowano

krolu

ty wiesz :chytry:

zdradzisz ten sekret czy nie :evil:

Ale o co chodzi?

no napewno nie o to jaki masz motor pod maską

generalnie tylko nieliczni o tym wiedzą i ty zaliczasz się do tej grupy więc gadaj :rant: :ranting1:

no nie wiem o co z domysłu mogę coś powiedzieć... chcesz zamienić kaseciaka na RNS-a??

pudło na jaki temat jest ankieta na gliwicach

podobno inteligentny jesteś po studiach i co domyśleć sie nie możesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to więc tak kaseciak jest 1-Dinowy a RNS 2-Dinowy.... więc trzeba rozpoznać temat daj mi 5 minut...

Opublikowano

to więc tak kaseciak jest 1-Dinowy a RNS 2-Dinowy.... więc trzeba rozpoznać temat daj mi 5 minut...

Nie, nie krolu! Ja czekam na RNS-E bo całą resztę gratów już mam! :yeah:
Opublikowano

to więc tak kaseciak jest 1-Dinowy a RNS 2-Dinowy.... więc trzeba rozpoznać temat daj mi 5 minut...

Nie, nie krolu! Ja czekam na RNS-E bo całą resztę gratów już mam! :yeah:

no to ja już nie wiem... :tongue4:

a ty masz na pewno cd i kaseciak 2-Din :kox: :kox: i tylko pozostało to:

http://www.metacafe.com/watch/444044/audi_navigation_rns_e_installation/

Opublikowano

to więc tak kaseciak jest 1-Dinowy a RNS 2-Dinowy.... więc trzeba rozpoznać temat daj mi 5 minut...

Nie, nie krolu! Ja czekam na RNS-E bo całą resztę gratów już mam! :yeah:

no to ja już nie wiem... :tongue4:

a ty masz na pewno cd i kaseciak 2-Din :kox: :kox: i tylko pozostało to:

http://www.metacafe.com/watch/444044/audi_navigation_rns_e_installation/

za***isty filmik :polew:

Opublikowano

:hi:

Synki oleje to tylko w Gliwicach na ul towarowej

tam jest najtaniej i oleje wszelakiej maści :naughty:

jak również filtry firmy Manfilter

Opublikowano

:hi:

Synki oleje to tylko w Gliwicach na ul towarowej

tam jest najtaniej i oleje wszelakiej maści :naughty:

jak również filtry firmy Manfilter

już nabyłem mobil jak chciałem 145 pln 5 l + filtry za 17 pln[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 14:49_________________________________________________ziomki mam pytanie krolu nabaknął na gliwicach cos na temat toru kartingowego może byśmy cos pomyśleli o tym mi sie taki pomysł podoba tylko gdzie jest taki tor do szaleństw???

Opublikowano

Witam w dabrowie gorniczej jest sklep kupowalem olej niecaly miesiac temu Motul Specyfic do afn 162zl

ziomki mam pytanie krolu nabaknął na gliwicach cos na temat toru kartingowego może byśmy cos pomyśleli o tym mi sie taki pomysł podoba tylko gdzie jest taki tor do szaleństw???

Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow

Opublikowano

Witam w dabrowie gorniczej jest sklep kupowalem olej niecaly miesiac temu Motul Specyfic do afn 162zl

ziomki mam pytanie krolu nabaknął na gliwicach cos na temat toru kartingowego może byśmy cos pomyśleli o tym mi sie taki pomysł podoba tylko gdzie jest taki tor do szaleństw???

Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow

Jestem za.

Wszystkich Was bym objeżdzał :kox:

Opublikowano
  • Autor

Witam w dabrowie gorniczej jest sklep kupowalem olej niecaly miesiac temu Motul Specyfic do afn 162zl

ziomki mam pytanie krolu nabaknął na gliwicach cos na temat toru kartingowego może byśmy cos pomyśleli o tym mi sie taki pomysł podoba tylko gdzie jest taki tor do szaleństw???

Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow

Jestem za.

Wszystkich Was bym objeżdzał :kox:

chyba ja i Krolu byśmy was pykali , bo nic nie ważymy :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Witam w dabrowie gorniczej jest sklep kupowalem olej niecaly miesiac temu Motul Specyfic do afn 162zl

ziomki mam pytanie krolu nabaknął na gliwicach cos na temat toru kartingowego może byśmy cos pomyśleli o tym mi sie taki pomysł podoba tylko gdzie jest taki tor do szaleństw???

Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow

Jestem za.

Wszystkich Was bym objeżdzał :kox:

chyba ja i Krolu byśmy was pykali , bo nic nie ważymy :tongue4: :tongue4:

Keżor..... chciałem sobie dziś zrobić pakiet płomienie ale brak zdolności manualnych i nie udało mi się ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Siemka :dance:

Keżor..... chciałem sobie dziś zrobić pakiet płomienie ale brak zdolności manualnych i nie udało mi się ;( ;( ;( ;(

ja z racji tego że Audi pod domem stoi i się nie brudzi nie zapodam pakietu płomienie....ale za to w Yarisie (bo jest udupcony max) chce zrobić pakiet FMIC a zderzak jest duży to i rury też mogłyby być duże :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja z racji tego że Audi pod domem stoi i się nie brudzi nie zapodam pakietu płomienie....ale za to w Yarisie (bo jest udupcony max) chce zrobić pakiet FMIC a zderzak jest duży to i rury też mogłyby być duże :polew: :polew: :polew: :polew:

takie kanalizacyjne ?? :decayed:

Opublikowano

ja z racji tego że Audi pod domem stoi i się nie brudzi nie zapodam pakietu płomienie....ale za to w Yarisie (bo jest udupcony max) chce zrobić pakiet FMIC a zderzak jest duży to i rury też mogłyby być duże :polew: :polew: :polew: :polew:

takie kanalizacyjne ?? :decayed:

Jaki rozmiarek? :naughty:

Opublikowano

minimum 200 mm :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.