Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety troche cienko z gotowka stoje w tym miesiacu. Chyba ze max mi kredyt zalatwi :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja zawsze kupuję SKF i jestem zadowolony

Opublikowano

ja zawsze kupuję SKF i jestem zadowolony

zawsze - tzn wymieniasz je co 2 tyg? :polew: :polew: :polew: :polew: dlatego ja kupuje ori i wymieniam tylko raz :decayed:

Opublikowano

ja zawsze kupuję SKF i jestem zadowolony

zawsze - tzn wymieniasz je co 2 tyg? :polew: :polew: :polew: :polew: dlatego ja kupuje ori i wymieniam tylko raz :decayed:

Krolu ja jeździlem autami jak ty skakałeś z dywanu na podłogę dlatego piszę że zawsze bo już parę aut sie przewinęło przez moje ręce :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:21_________________________________________________a tak przy okazji to ori to niby jakie kupujesz ? w ASO ? czy jak no bo ori....to wiesz

Opublikowano

ja zawsze kupuję SKF i jestem zadowolony

zawsze - tzn wymieniasz je co 2 tyg? :polew: :polew: :polew: :polew: dlatego ja kupuje ori i wymieniam tylko raz :decayed:

Krolu ja jeździlem autami jak ty skakałeś z dywanu na podłogę dlatego piszę że zawsze bo już parę aut sie przewinęło przez moje ręce :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:21_________________________________________________a tak przy okazji to ori to niby jakie kupujesz ? w ASO ? czy jak no bo ori....to wiesz

zapomniałem, że to twoje 2 audi :gwizdanie: :gwizdanie:

A jeśli chodzi o części to wiem co montują w audi - kto jest producentem i to wkładam np. zawias lemforder ale nie kupowałem go w ASO ...

Opublikowano

ja zawsze kupuję SKF i jestem zadowolony

Ja też wkładałem teraz i innym razem SKF. :good:

Lepiej wymienić komplet :)

I zmieniałem z dwóch stron - jak jedno Ci huczy to i drugie zaraz zacznie. :gwizdanie:

Opublikowano

ja zawsze kupuję SKF i jestem zadowolony

zawsze - tzn wymieniasz je co 2 tyg? :polew: :polew: :polew: :polew: dlatego ja kupuje ori i wymieniam tylko raz :decayed:

Krolu ja jeździlem autami jak ty skakałeś z dywanu na podłogę dlatego piszę że zawsze bo już parę aut sie przewinęło przez moje ręce :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:21_________________________________________________a tak przy okazji to ori to niby jakie kupujesz ? w ASO ? czy jak no bo ori....to wiesz

zapomniałem, że to twoje 2 audi :gwizdanie: :gwizdanie:

A jeśli chodzi o części to wiem co montują w audi - kto jest producentem i to wkładam np. zawias lemforder ale nie kupowałem go w ASO ...

a łożyska jakie są ori ? ? ?[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:51_________________________________________________cfaniaczku morelowy

Opublikowano

No dokladnie jaka firma robi ori do audi. Nie obraze sie jak podasz jakis sklep gdzie mozna to tanio wyrwac

Opublikowano

No dokladnie jaka firma robi ori do audi. Nie obraze sie jak podasz jakis sklep gdzie mozna to tanio wyrwac

bierz SKF

Opublikowano

Pamietasz moze Miszka ile placiles za lozyska?? Co bym nie przeplacil :>

Opublikowano

ja płaciłem dokladnie 109 zl/szt ale to było tanio , normalnie ok 120-130 zeta, mowie o przednich lozyskach, za tylne przy okazji wymiany tarcz i klockow płaciłem 160 za komplet na dwie strony[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 18:35_________________________________________________KANAR kiedyś przesyłałeś mi na maila "Sam naprawiam" do audi a4, jaki do tego trzeba program bo mi się coś namotało w kompie ???????

i wogóle to co taka cisz na katkowickich panienki ? ? ? nie mówcie żeśta na gliwickie pocisnęli ? ? ?

Opublikowano

Jestem, jestem... znowu w pracy... :gwizdanie: A co reszta na Gliwicach? :naughty:

Opublikowano

książka jest w PDFie więc adobe acrobat reader, chyba że masz to podzielone na 2 części jeszcze to ściągasz total commandera :)

zna ktoś odpowiedź?? http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_afn_regularnie_spozniajacy_sie_zegarek-t101898.0.html;msg1170923

Opublikowano

:hi:

ziomale

Opublikowano

Siemasz Max :)

Opublikowano

fura śmiga???

Opublikowano

póki co lata :D jutro jak dobrze pójdzie to polece po wtyczki do nowych lamp :)

wie ktoś czy znajde je bliżej czy musze do Nomy2 śmigać??

Opublikowano

a na allegro szukałeś

Opublikowano

taaaa na allegro brak, ewentualnie pojedyncze sztuki wytargane z połową instalacji :kwasny:

Opublikowano

no to kaszana tylko noma ci zostaje albo gdzieś w necie poszukaj

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.