Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siemka wszystkim . dziś moge sie spóźnić na spot , ale będe na pewno , bo na 16tą jade na wymiane tajli :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko

Dajcie mi znac do ktorej bedziecie siedziec na koma 507-598-895 bo nie wiem czy sie fatygowac po pracy..

Opublikowano

:siema:

Miszka - wejdź na Gliwickie - zobaczysz co Cię czeka jak zbytnio zapijesz na imprezie w naszym gronie :polew:

:polew: :polew: :polew: tzw ogień z d*py :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 12:51_________________________________________________

Siemanko

Dajcie mi znac do ktorej bedziecie siedziec na koma 507-598-895 bo nie wiem czy sie fatygowac po pracy..

damy Ci znać

Opublikowano

byłbyś dilerem, jakimś uzdrowicielem :mysli: czy co ?

przedstawicielem jak teraz ale inna branża ale H z tym prześpię temat bo jednak kasa ciekawa ale jakim kosztem, mniejsza o to

jak tam panowie przed spotem samopoczucie? ? ?

Max widzę Cie - słyszałęś, że Cit group ogłosiło upadłość ?

siema moi ziomale lepiej późno niż wcale

jutro mnie niestety nie będzie na spocie :thumbdown:

dumam za radom

a w piatek mam zamir wpaść do radomia na spota zobaczę jak tam sie bawią

miszka co ty pire .... za przeproszeniem nie masz dostępu do źródła to se zobacz jakie zyski zostały wypracowane a ty tu z jakąś upadłością :kox:

oj Maxito Maxito...http://www.pb.pl/rss/a/2009/11/02/Bank_CIT_Group_oglasza_bankructwo2[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:30_________________________________________________Citi bedzie kolejny :polew: :polew: :polew:

teraz juz powaga zrywam sie narka

[/quote

no właśnie CIT A NIE CITI A TO RÓŻNICA :cool1:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:26_________________________________________________ello ziomki :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać

robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać

robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie:

ja jestem wolny... poza tym mam laptopa na którym wszystko robię... wiec mam otwarte forum jak i yahoo maila oraz skypa ... czasami nawet jak wychodzę to nie wyłączam lapa...

pracuje na siebie w domu ;)

Opublikowano

:hi:

krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać

robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie:

ja jestem wolny... poza tym mam laptopa na którym wszystko robię... wiec mam otwarte forum jak i yahoo maila oraz skypa ... czasami nawet jak wychodzę to nie wyłączam lapa...

pracuje na siebie w domu ;)

powiem ci aż ci zazdroszcze nie ma jak być szefem , pracownikiem i sekretarką jednoczeście :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:49_________________________________________________a jak tam kontener dotarł piraci go nie uprowadzili :naughty:

Opublikowano

:hi:

krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać

robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie:

ja jestem wolny... poza tym mam laptopa na którym wszystko robię... wiec mam otwarte forum jak i yahoo maila oraz skypa ... czasami nawet jak wychodzę to nie wyłączam lapa...

pracuje na siebie w domu ;)

powiem ci aż ci zazdroszcze nie ma jak być szefem , pracownikiem i sekretarką jednoczeście :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:49_________________________________________________a jak tam kontener dotarł piraci go nie uprowadzili :naughty:

jeszcze nie ale jest ubezpieczony od takich spraw i od zniszczenie 0,1% wartości faktury zawsze się płaci ubezpieczenie...

A co to roboty to robię to z wspólnikiem....

sekretarkę się zatrudni później

Opublikowano

:hi:

krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać

robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie:

ja jestem wolny... poza tym mam laptopa na którym wszystko robię... wiec mam otwarte forum jak i yahoo maila oraz skypa ... czasami nawet jak wychodzę to nie wyłączam lapa...

pracuje na siebie w domu ;)

powiem ci aż ci zazdroszcze nie ma jak być szefem , pracownikiem i sekretarką jednoczeście :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:49_________________________________________________a jak tam kontener dotarł piraci go nie uprowadzili :naughty:

jeszcze nie ale jest ubezpieczony od takich spraw i od zniszczenie 0,1% wartości faktury zawsze się płaci ubezpieczenie...

A co to roboty to robię to z wspólnikiem....

sekretarkę się zatrudni później

miszka szuka roboty może za sekretarkę bedzie mu pasowało

to juz ruszyliście pełną parą czy tak cipice

firma już założona ???

Opublikowano

miszka szuka roboty może za sekretarkę bedzie mu pasowało

to juz ruszyliście pełną parą czy tak cipice

firma już założona ???

No dziś się do Praktikera dobijam od rana... będzie wypad do wa-wy...

więc idziemy pełną parą... ale firma jeszcze nie założona - narazie po co placic ZUS-y kwestia 1-2 miesięcy ...

Opublikowano

miszka szuka roboty może za sekretarkę bedzie mu pasowało

to juz ruszyliście pełną parą czy tak cipice

firma już założona ???

No dziś się do Praktikera dobijam od rana... będzie wypad do wa-wy...

więc idziemy pełną parą... ale firma jeszcze nie założona - narazie po co placic ZUS-y kwestia 1-2 miesięcy ...

chcecie praktikera zaopatrywać ???

Opublikowano

miszka szuka roboty może za sekretarkę bedzie mu pasowało

to juz ruszyliście pełną parą czy tak cipice

firma już założona ???

No dziś się do Praktikera dobijam od rana... będzie wypad do wa-wy...

więc idziemy pełną parą... ale firma jeszcze nie założona - narazie po co placic ZUS-y kwestia 1-2 miesięcy ...

chcecie praktikera zaopatrywać ???

chcemy ale tylko w płytki drewno podobne, bo na pozostałe to już mają dostawców, a przypadkiem się dowiedziałem, ze tego szukają ...

Opublikowano
:hi: widze wlasne biz esy sie tu rozkrecaja najsss :naughty: jak mi sie uda to szrpne sie dzis na spota.. Ale to watpliwe jest.
Opublikowano

:hi:

Furka bardzo ciekawa, w dodatku quatto i 6 biegów, jesli to co pisza jest prawdą to może warto się tym zainteresować ...

Opublikowano

:hi:

Furka bardzo ciekawa, w dodatku quatto i 6 biegów, jesli to co pisza jest prawdą to może warto się tym zainteresować ...

tylko ta cena...wiem, że poliftowe tak stoją ale to dużo jak za b5, lepiej poczekać, dołożyc dyche i jakie b6 kupić :decayed:

Opublikowano

:hi:

Furka bardzo ciekawa, w dodatku quatto i 6 biegów, jesli to co pisza jest prawdą to może warto się tym zainteresować ...

tylko ta cena...wiem, że poliftowe tak stoją ale to dużo jak za b5, lepiej poczekać, dołożyc dyche i jakie b6 kupić :decayed:

cena wyższa bo quattro

szukam wozu, bo kumpel chce kupić

PS. ja bym wiele dał żeby mieć quattro, może na 3 biegu ESP nie musiało by się włączać ( bo tak czasem mam :confused4: )

Opublikowano

:hi:

Miszka do której ci twój hitlerowiec dał czas na kompie siedzieć :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Miszka do której ci twój hitlerowiec dał czas na kompie siedzieć :decayed: :decayed:

siemka do 17 :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.