Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu takie nudy nic się nie dzieje jakiś temat zapodać

ja Ci sie nudzi to dziś ełu mają spota na 3 stawach :polew: :polew: :polew:

miszka jakbyś uważał to byś wiedział że jestem za granicą

(za radomiem)

po pierwsze primo Miszka pisze się przed DUŻE M

po drugie primo wiem Maxito, żes wyemigrował

a po trzecie primo ultimo jak Ci sie nudzi to wyrezaj kasecioka na CD :good:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

spoko już nad tym pracuje :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 17:12_________________________________________________ale tu wszyscy uszczypliwi odezwać się nie można

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tu takie nudy nic się nie dzieje jakiś temat zapodać

ja Ci sie nudzi to dziś ełu mają spota na 3 stawach :polew: :polew: :polew:

miszka jakbyś uważał to byś wiedział że jestem za granicą

(za radomiem)

po pierwsze primo Miszka pisze się przed DUŻE M

po drugie primo wiem Maxito, żes wyemigrował

a po trzecie primo ultimo jak Ci sie nudzi to wyrezaj kasecioka na CD :good:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

spoko już nad tym pracuje :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 17:12_________________________________________________ale tu wszyscy uszczypliwi odezwać się nie można

przecież to dla jaj Maxiu :pociesz:

Opublikowano
:kwiatek::seksiasty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 17:18_________________________________________________i co jeszcze 25 stron i 200 będzie jakoś to poleciało
Opublikowano

:kwiatek::seksiasty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 17:18_________________________________________________i co jeszcze 25 stron i 200 będzie jakoś to poleciało

I jak tu nie być uszczypliwym Max :punish:

185 + 25 = 200 ? ? ?

ach ci bankowcy zawsze chcą więcej :polew:

Opublikowano

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

Opublikowano

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

Opublikowano
  • Autor

siemka. Ja może poleca, ale nic pewnego :wink4:

Opublikowano

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

to się dowiedz :polew:

siemka. Ja może poleca, ale nic pewnego :wink4:

a Ty się upewnij :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

to się dowiedz :polew:

siemka. Ja może poleca, ale nic pewnego :wink4:

a Ty się upewnij :polew:

:polew: :polew: :polew:

sie odezwał cwaniura :polew:
Opublikowano

:kwiatek::seksiasty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 17:18_________________________________________________i co jeszcze 25 stron i 200 będzie jakoś to poleciało

i dzięki takim Pitagorasom mamy ten pseudo kryzys :kox: :kox: :kox:

Max coś ty za "kembrydż" ukończył :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

albo nieźle schlany jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 18:33_________________________________________________Miszka ty stary rowerze jesteś??

Opublikowano
  • Autor

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

to się dowiedz :polew:

siemka. Ja może poleca, ale nic pewnego :wink4:

a Ty się upewnij :polew:

:polew: :polew: :polew:

sie odezwał cwaniura :polew:

hehe , zamotałem sie :polew: nie wiedziałem że można samego siebie cytować i jeszcze sobie samemu odpowiedzieć :polew: :polew:
Opublikowano

Zerknij na temat grupowych wyjazdów

Max dość że ma zjebany kalkulator to jeszcze zegarek mu źle czas odmierza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

Max, nie pij tyle :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

:polew: taaaaa i weź tu kredyt..

Kto leci jutro na Gliwitze??

ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa

to się dowiedz :polew:

siemka. Ja może poleca, ale nic pewnego :wink4:

a Ty się upewnij :polew:

:polew: :polew: :polew:

sie odezwał cwaniura :polew:

hehe , zamotałem sie :polew: nie wiedziałem że można samego siebie cytować i jeszcze sobie samemu odpowiedzieć :polew: :polew:

też jak na to wpadłem to nie mogłem sie przestać śmiać sam z siebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a gdzie Miszka :mysli:

hitlerowiec mu keta skrócił :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a gdzie Miszka :mysli:

hitlerowiec mu keta skrócił :polew: :polew: :polew:

to już było...nudne...

Opublikowano

w sobotę jadę z kumplem po A4 za Olkusz. Dzięki raz jeszcze Krolu za diagnozę software :naughty:

hardware to ja zrobię podczas jazdy powrotnej, byle na tych letnich gumach nie wylądować w rowie :gwizdanie:

Opublikowano

to robimy gdzieś zbiórke czy każdy jedzie na własną ręke??

Opublikowano

to robimy gdzieś zbiórke czy każdy jedzie na własną ręke??

:hi:

mówisz o Gliwicach...? j

Opublikowano

:bry: z ranka

Ja znów w pracy do 20ej! :kwasny: Wy się wybieracie większą ekipą?

P.S. Max to wszystko (liczenie, zegarek).... to może od tego odchudzania? :kox::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.