Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: z ranka

Ja znów w pracy do 20ej! :kwasny: Wy się wybieracie większą ekipą?

P.S. Max to wszystko (liczenie, zegarek).... to może od tego odchudzania? :kox::wink4:

siemka Akjam, no coś tam była mowa żeby na Gliwice uderzyć,

ja dalej nie wiem, wszystko zależy czy mi czasu starczy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bankowo dziś uziemiony jestem do 20ej w pracy a później zaczynam WeEkEnD... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bankowo dziś uziemiony jestem do 20ej w pracy a później zaczynam WeEkEnD... :gwizdanie:

:mysli::drinks:

Opublikowano

Ja bankowo dziś uziemiony jestem do 20ej w pracy a później zaczynam WeEkEnD... :gwizdanie:

:mysli::drinks:

bInGo! :kox::good:

Opublikowano

siema ziomale

uszcypliwcy czy człowiek nie moze sie perdzielnąć o jakieś tam 10 ...

szczegóły szczegóły

a propos czy wszyscy z listy co są jadą do częstochowy???

czy ktoś jeszcze jedzie bądź co gorsza nie jedzie :baseball:

narazie jak widać ponad 10 audiczek a spodziewałem się więcej

Opublikowano

Ja odpadam, siedze w pracy od 6 do 18

a dzis czuje ze mnie grypa dopadla :/

Opublikowano

Max! Ale kiedy ten wyjazd? W tym tygodniu czy za tydzień bo już sam nie wiem! :naughty:

Opublikowano

Ja odpadam, siedze w pracy od 6 do 18

a dzis czuje ze mnie grypa dopadla :/

kanar do czestochowy

nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował :no:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________

Max! Ale kiedy ten wyjazd? W tym tygodniu czy za tydzień bo już sam nie wiem! :naughty:

i kto tu pije

22 XI 2009 za tydzień wychodzi :tongue4:

Opublikowano

Max! Ale kiedy ten wyjazd? W tym tygodniu czy za tydzień bo już sam nie wiem! :naughty:

i kto tu pije

22 XI 2009 za tydzień wychodzi :tongue4:

No tak też wyczytałem ale myślałem, że się coś zmieniło bo się tak ekscytujesz. :tongue4::kox:

Opublikowano

Max! Ale kiedy ten wyjazd? W tym tygodniu czy za tydzień bo już sam nie wiem! :naughty:

i kto tu pije

22 XI 2009 za tydzień wychodzi :tongue4:

No tak też wyczytałem ale myślałem, że się coś zmieniło bo się tak ekscytujesz. :tongue4::kox:

a tam ekscytuje odrazu trochę się podjarałem i tyle[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:39_________________________________________________masz tego rns-a ???

Opublikowano

Ja odpadam, siedze w pracy od 6 do 18

a dzis czuje ze mnie grypa dopadla :/

kanar do czestochowy

nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował :no:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________

Max! Ale kiedy ten wyjazd? W tym tygodniu czy za tydzień bo już sam nie wiem! :naughty:

i kto tu pije

22 XI 2009 za tydzień wychodzi :tongue4:

Max kanarowi mówi, że 2 tyg a Akjamowi, że tydzień :polew:

Opublikowano

[...]

masz tego rns-a ???

No nie mam jeszcze! KurQa!!!

Opublikowano

chłopaki szybkie pytanie... gdzie w Kato jest plac Szewczyka ? przyjeżdżają tam róznego rodzaju busy itp... i gdzie najlepiej przy nim na jakies 10 minut zostawic autko eby tylko kogoś odebrac... będe leciał od Sosnowca lub Mysłowic.. jak lepiej ?

Opublikowano

Ja odpadam, siedze w pracy od 6 do 18

a dzis czuje ze mnie grypa dopadla :/

kanar do czestochowy

nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował :no:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________

Max! Ale kiedy ten wyjazd? W tym tygodniu czy za tydzień bo już sam nie wiem! :naughty:

i kto tu pije

22 XI 2009 za tydzień wychodzi :tongue4:

Max kanarowi mówi, że 2 tyg a Akjamowi, że tydzień :polew:

miszka ty pało leśna czas przy kompie ci się nie skończył :polew: :polew: :polew:

to wyp..... :polew: :polew: :polew:

sukaj pracy szukaj pracy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 15:00_________________________________________________

chłopaki szybkie pytanie... gdzie w Kato jest plac Szewczyka ? przyjeżdżają tam róznego rodzaju busy itp... i gdzie najlepiej przy nim na jakies 10 minut zostawic autko eby tylko kogoś odebrac... będe leciał od Sosnowca lub Mysłowic.. jak lepiej ?

ja nie mam pojęcia więc nie pomogę jak jesteś przyy kompie to wrzuć to sobie na jakąć mapke i po kłopocie

Opublikowano

chłopaki szybkie pytanie... gdzie w Kato jest plac Szewczyka ? przyjeżdżają tam róznego rodzaju busy itp... i gdzie najlepiej przy nim na jakies 10 minut zostawic autko eby tylko kogoś odebrac... będe leciał od Sosnowca lub Mysłowic.. jak lepiej ?

pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu

Opublikowano

chłopaki szybkie pytanie... gdzie w Kato jest plac Szewczyka ? przyjeżdżają tam róznego rodzaju busy itp... i gdzie najlepiej przy nim na jakies 10 minut zostawic autko eby tylko kogoś odebrac... będe leciał od Sosnowca lub Mysłowic.. jak lepiej ?

pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu

nasz gps katowicki :polew:

Opublikowano

chłopaki szybkie pytanie... gdzie w Kato jest plac Szewczyka ? przyjeżdżają tam róznego rodzaju busy itp... i gdzie najlepiej przy nim na jakies 10 minut zostawic autko eby tylko kogoś odebrac... będe leciał od Sosnowca lub Mysłowic.. jak lepiej ?

pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu

nasz gps katowicki :polew:

a jak, jeździ sie to sie wie :tongue4:

a kolega zapomniał podziękować Gorol jeden :polew:

Opublikowano
  • Autor

no Talibo , wpadaj wkońcu ma spota sie pochwalić furą . i wyciągnij levego i yogiego :decayed:

Opublikowano

witam, jak dobrze pojdzie to tez sie zjawie na najblizszym spociku, jeszcze mam troche do zrobienia przy mojej lali ( sprawy wykonczeniowe :>) ale podjechac nia moge:)

Opublikowano

No coraz więcej ludzisków będzie... :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.