Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew:

Maxito, pamiętaj że moje APU za***rdala jak kaseta w Twoim odtwarzaczu, więc nie fikaj :decayed:

masz przej***ne Max

jak dobrze miec wolne do konca tyg :P

teraz kopiesz leżacego :slina:

jak dobrze pracować na samego siebie :gwizdanie:

coraz częściej chodzi mi to po głowie :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dobrze miec wolne do konca tyg :P

teraz kopiesz leżacego :slina:

jak dobrze pracować na samego siebie :gwizdanie:

krolu ty znowu przeciwko rodzinie :polew: :polew: :polew:

weź i ty mnie niedobijaj

poczeka pojedzesz na wózku widłowym to ci się skończy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema znany wśród elyty SG jako Pitek

Opublikowano

:polew:

Maxito, pamiętaj że moje APU za***rdala jak kaseta w Twoim odtwarzaczu, więc nie fikaj :decayed:

masz przej***ne Max

jak dobrze miec wolne do konca tyg :P

teraz kopiesz leżacego :slina:

jak dobrze pracować na samego siebie :gwizdanie:

coraz częściej chodzi mi to po głowie :good:

ty nie myśl bo od myślenia to są inni :naughty:

Opublikowano

Max, to prawda, dałem też królowi pojeździć, no ale za szybko zmienial biegi bo jeździ na codzień gnojowozem

a rozgrzałem ją oczywiście ja, no a co najlepsze to za jednym razem spaliłem olej i zmienił się w wodę, tym sposobem uzyskałem brak ciśnienia :decayed:

olej już nowy, wszystko działa :>

to żadna sztuka rozgrzać tak turbine :gwizdanie:

Opublikowano

siema znany wśród elyty SG jako Pitek

ale patrz jaki cichy tylko czyta i czeka że by zaatakować

ciekawe kiedy przemówi

Opublikowano

Max, to prawda, dałem też królowi pojeździć, no ale za szybko zmienial biegi bo jeździ na codzień gnojowozem

a rozgrzałem ją oczywiście ja, no a co najlepsze to za jednym razem spaliłem olej i zmienił się w wodę, tym sposobem uzyskałem brak ciśnienia :decayed:

olej już nowy, wszystko działa :>

to żadna sztuka rozgrzać tak turbine :gwizdanie:

jejku zmieniałem, z przyzwyczajenie biegi przy 4,5 k obrotów :decayed: :decayed: :decayed:

Pucek a jak to było Egon vs kris??? tzn 1,8 T vs V6??

Opublikowano

Max co Ty przecież to konfitura, zaraz na gliwickie doniesie :polew:

Opublikowano

Max, to prawda, dałem też królowi pojeździć, no ale za szybko zmienial biegi bo jeździ na codzień gnojowozem

a rozgrzałem ją oczywiście ja, no a co najlepsze to za jednym razem spaliłem olej i zmienił się w wodę, tym sposobem uzyskałem brak ciśnienia :decayed:

olej już nowy, wszystko działa :>

to żadna sztuka rozgrzać tak turbine :gwizdanie:

spaliłem olej i zmienił się w wodę, ty kiedyś już ktoś przemieniał wodę w wino

już chociasz w piwo byś przemieniał ten olej

następnym razem się bardzziej postaraj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra ide spać narazie gałgany :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

wtedy Egon wygrał, ale ogólnie to następne przejazdy były już podobne

ja muszę się z Egonem sprawdzić :>

Max, mi wesoło nie było :polew:

za olej dałem prawie 300 zł a zrobiłem na nim tylko 3 tyś km, teraz znów nowy za 300 zł więc w przeciągu dwóch miesięcy tak zaszalałem :naughty:

Opublikowano

gdzie radziecki dietetyk idziesz??

Opublikowano

dobra ide spać narazie gałgany :decayed:

słodkich snów książe

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:54_________________________________________________

wtedy Egon wygrał, ale ogólnie to następne przejazdy były już podobne

ja muszę się z Egonem sprawdzić :>

Max, mi wesoło nie było :polew:

za olej dałem prawie 300 zł a zrobiłem na nim tylko 3 tyś km, teraz znów nowy za 300 zł więc w przeciągu dwóch miesięcy tak zaszalałem :naughty:

no wiesz zawsze mogłeś kupić 1.6 101hp było by taniej

ale wrażeń by ci takich nie dało :wink4:

Opublikowano

wtedy Egon wygrał, ale ogólnie to następne przejazdy były już podobne

ja muszę się z Egonem sprawdzić :>

Max, mi wesoło nie było :polew:

za olej dałem prawie 300 zł a zrobiłem na nim tylko 3 tyś km, teraz znów nowy za 300 zł więc w przeciągu dwóch miesięcy tak zaszalałem :naughty:

tak mi się wydawało... 1,8 T wciągło 2,8 tylko tamta V-ka ma symbol AAH i w serii 174 konie. ale Ty kędzior masz zamulacza- w postaci quattro :wink4:

Opublikowano

gdzie radziecki dietetyk idziesz??

stara wychodzi spod prysznica :dziura:

Narazie

Opublikowano

zamulacza?

a nie widziałeś królu kto i ile razy objechał APU bez Q :naughty: ???

a przeca mam ten zamulacz w postaci Q :>

Kędzior, to na wiosne się sprawdzimy, bo będę miał koło 190 kucyków :)

Opublikowano

gdzie radziecki dietetyk idziesz??

\

pitek podobno krola zabierasz

ale zciągnijcie go z waszel listy bo my go zabieramy z domu

możecie najwyżej zostawić "kr" na liście

a my na swojej "olu"vi będzie sprawiedliwie

dil :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano
tak mi się wydawało... 1,8 T wciągło 2,8 tylko tamta V-ka ma symbol AAH i w serii 174 konie. ale Ty kędzior masz zamulacza- w postaci quattro

az takie straty chyba niema, hehe na mokrej nawierzchni mysle ze q to akurat przewaga:) pozatym same kuce niepojada operator tez musi miec jakies pojecie :cool1:

Opublikowano

gdzie radziecki dietetyk idziesz??

stara wychodzi spod prysznica :dziura:

Narazie

i bedzie :sex::sexinbed::heat::lazy::pali: :pali: :pali:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.