Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O k**wa fakt w lewo miało być :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: i to jest właśnie to o czym pisałem.. tylko czekać aż Guru bedzie na tvn24 :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: i to jest właśnie to o czym pisałem.. tylko czekać aż Guru bedzie na tvn24 :polew: :polew:

Może już byłem :gwizdanie:

Opublikowano

qrde musze sie baczniej przyglądać tym filmikom na YT :polew:

Opublikowano

jest taki kawał:

jedzie blondynka autostradą A4 pod prąd i słucha wiadomości w radiu : Uwaga na autostradzie A4 jeden z samochodów jedzie pod prąd...a blondynka do siebie: nie jeden - wszyscy :polew:

Opublikowano
jedzie blondynka autostradą A4 pod prąd i słucha wiadomości w radiu : Uwaga na autostradzie A4 jeden z samochodów jedzie pod prąd...a blondynka do siebie: nie jeden - wszyscy
hehe dobre nieslyszalem tego hehehehehehehe :polew:
Opublikowano
:) Miszka a ty dalej piszesz?? już 18 przecież limity Ci zwiększyli czy jak :tongue4:
Opublikowano

dobra ja ide bo Keżor przyszedł :tongue4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:23_________________________________________________nie zwiekszyli ale oszczędzałem w tym miesiącu, żeby nie było blokady choć ze 3 dni temu dostałem smsa ze jeszcze 500mb zostało do 20.11. może się uda

Opublikowano
jedzie blondynka autostradą A4 pod prąd i słucha wiadomości w radiu : Uwaga na autostradzie A4 jeden z samochodów jedzie pod prąd...a blondynka do siebie: nie jeden - wszyscy
hehe dobre nieslyszalem tego hehehehehehehe :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

dobra ja ide bo Keżor przyszedł :tongue4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:23_________________________________________________nie zwiekszyli ale oszczędzałem w tym miesiącu, żeby nie było blokady choć ze 3 dni temu dostałem smsa ze jeszcze 500mb zostało do 20.11. może się uda

to czytaj odpowiadaj na co 3 posta i jakoś może dociągniesz :wink4: a tak bardziej poważnie to jak wyłączysz pobieranie obrazków w przeglądarce to też powinno pomóc :cool1:

Opublikowano
  • Autor

stanley , Ty masz 6ke skrzynie? bo AJM z 5biegami nie poleci szybciej niż 220 :przebiegly:

laska koks , szkoda że nie jechałem akurat do ikei bo bym w nią sie wdupił i bym se auto odmalował :kox:

Opublikowano

dobra ja ide bo Keżor przyszedł :tongue4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:23_________________________________________________nie zwiekszyli ale oszczędzałem w tym miesiącu, żeby nie było blokady choć ze 3 dni temu dostałem smsa ze jeszcze 500mb zostało do 20.11. może się uda

to czytaj odpowiadaj na co 3 posta i jakoś może dociągniesz :wink4: a tak bardziej poważnie to jak wyłączysz pobieranie obrazków w przeglądarce to też powinno pomóc :cool1:

cos tam kiedyś otym słyszałęm ale nie wiem konkretnie o co chodzi i gdzie sie to ustawia [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:52_________________________________________________dobr spadam bo awizo mi lezy od wczoraj na biurku i nie wiem co to, mandaty wszystkie mam oplacone...alimenty tez :polew:

raty kredytu również... wojsko mnie nie chce.....to chyba zostało tylko jedno - pierdel

fajnie było was poznać, Rafal i Kezor wszystkie elementy karoserii są wasze bo lakier mamy ten sam, silnik ADR Mega Pałer Turbo Indżekszyn dla Krola, no i radio dla Maxita vel Kasecioka :polew: :polew: :polew:

reszta na allegro wystawice i cos wam zawsze kapnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to czekamy na linki do aukcji... :wink4: :wink4:

A z tymi alimentami to może o czymś zapomniałeś? Jakieś stare znajomości z liceum? :kox::naughty::tongue4:

A wracając do tej Pani to szkoda słów! :wallbash: :wallbash: :wallbash: Dobrze mówicie! Zabrać jej prawko dożywotnio! :good:

Opublikowano

stanley , Ty masz 6ke skrzynie? bo AJM z 5biegami nie poleci szybciej niż 220 :przebiegly:

laska koks , szkoda że nie jechałem akurat do ikei bo bym w nią sie wdupił i bym se auto odmalował :kox:

zakład, że pójdzie więcej niż 220km/h :decayed:

niestety mam 5 biegów :confused4:

Opublikowano

A z tymi almimentami to może o czymś zapomniałeś? Jakieś stare znajomości z liceum? :kox::naughty::tongue4:

Albo z podstawówki :polew: :polew:

Opublikowano

A z tymi almimentami to może o czymś zapomniałeś? Jakieś stare znajomości z liceum? :kox::naughty::tongue4:

Albo z podstawówki :polew: :polew:

Miszka byłeś już wtedy aktywny? :mysli::naughty: :naughty:

Opublikowano

no daj spokój wystarczy na Niego spojrzeć żeby wiedzieć jak te małolaty piszczały na jego widok. Don Juan del Miszka - taki radziecki Casanowa :naughty:

Opublikowano

no daj spokój wystarczy na Niego spojrzeć żeby wiedzieć jak te małolaty piszczały na jego widok. Don Juan del Miszka - taki radziecki Casanowa :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

stanley , Ty masz 6ke skrzynie? bo AJM z 5biegami nie poleci szybciej niż 220 :przebiegly:

laska koks , szkoda że nie jechałem akurat do ikei bo bym w nią sie wdupił i bym se auto odmalował :kox:

zakład, że pójdzie więcej niż 220km/h :decayed:

niestety mam 5 biegów :confused4:

przy 220 wrzuciłeś na luz i było mocno z górki ? :polew: może masz niewymiarowe koła i Ci licznik zawyża :tongue4:
Opublikowano

stanley , Ty masz 6ke skrzynie? bo AJM z 5biegami nie poleci szybciej niż 220 :przebiegly:

laska koks , szkoda że nie jechałem akurat do ikei bo bym w nią sie wdupił i bym se auto odmalował :kox:

zakład, że pójdzie więcej niż 220km/h :decayed:

niestety mam 5 biegów :confused4:

przy 220 wrzuciłeś na luz i było mocno z górki ? :polew: może masz niewymiarowe koła i Ci licznik zawyża :tongue4:

Nie śmiej się z niego może miał 230km/h

Na hamowni :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.