Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na hamowni :polew: :polew:

chyba przyspieszowni :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to my się uśmiali...

Opublikowano

a co powiecie na to, że ADR leci 230km/h ? względem navi auto mapa :gwizdanie:

to musiałby licznik i navi klamac...

ale nawet nie zalezy mi żeby ktoś w to wierzył

Stanley ja Ci wierzę :>

Opublikowano

a co powiecie na to, że ADR leci 230km/h ? względem navi auto mapa :gwizdanie:

to musiałby licznik i navi klamac...

ale nawet nie zalezy mi żeby ktoś w to wierzył

Stanley ja Ci wierzę :>

w koszmarach tak szybko jeździsz...???????? [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 16:44_________________________________________________ale nie ma co ja napisałem, że moim jechałem 200km/h i tez nikt nie wierzył dopóki zdjęcia nie pokazałem... :cool1:

Opublikowano

żałuję, że wtedy nie miałem aparatu, ale spoko możecie się śmiać wali mnie to, naćpany nie bylem i pamiętam dokladnie 230km/h na autobanie z SK do SG na wysokości kopalni sośnica makoszowy :kox:

Opublikowano

żałuję, że wtedy nie miałem aparatu, ale spoko możecie się śmiać wali mnie to, naćpany nie bylem i pamiętam dokladnie 230km/h na autobanie z SK do SG na wysokości kopalni sośnica makoszowy :kox:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

mało tego za mną jechała R 8-ka i pocisnęla chyba ze 280km/h

Opublikowano

moje auto jest dobrze rozchulane, dziennie jeździ 100km autostradą, inne drogi jej nie służą :kox:

z resztą ja i tak jeżdżę powoli :cool:

Opublikowano
z resztą ja i tak jeżdżę powoli

lansss :)

Opublikowano
z resztą ja i tak jeżdżę powoli

lansss :)

niby tak ale nie tym autem :polew: :polew: :polew:

ja kiedys jadąc przez miasto powoli zostalem z prawej mańki wyprzedzony przez autobus i kierowca do mnie: jedźże to nie to auto bylo fajne do lansu 10 lat temu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
ja kiedys jadąc przez miasto powoli zostalem z prawej mańki wyprzedzony przez autobus i kierowca do mnie: jedźże to nie to auto bylo fajne do lansu 10 lat temu

wole moja lale niz nowego szewroleta... hehehe

Opublikowano

noooo szewrolet aVeo :polew:

Opublikowano

aveo to jeszcze dałoby sie przemieszczać w ostateczności.. ale w sparku sie nie widze zupełnie :no:

Opublikowano

jak dla mnie to starsze auta mi sie bardziej podobaja maja jakas taka klase te nowe to juz takie jakis kosmiczne wymyslaja, oczywiscie niemowie ze wszystkie nowe mi sie niepodobaja ale wiekszosc jakas taka dziwna jest

Opublikowano

jak dla mnie to starsze auta mi sie bardziej podobaja maja jakas taka klase te nowe to juz takie jakis kosmiczne wymyslaja, oczywiscie niemowie ze wszystkie nowe mi sie niepodobaja ale wiekszosc jakas taka dziwna jest

no np: B6...B7...B8... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
no np: B6...B7...B8...

hehe wiadomo niema jak b5 :P hehe nie no audi fajne wypuszcza nowe modele, ale np bety moim zdaniem stracily klimat

Opublikowano

a mi sie tam bmki podobają.. kiedyś bede jeździł M5 :)

Opublikowano

a mi sie tam bmki podobają.. kiedyś bede jeździł M5 :)

;( :no:

Opublikowano

:naughty:

powiem Wam że nie macie pojęcia jak sie boje tej zimy.. przecież tym autem każdy poślizg to jest kosmos jakiś. ;(

przedni napęd sucks :thumbdown:

Opublikowano

:naughty:

powiem Wam że nie macie pojęcia jak sie boje tej zimy.. przecież tym autem każdy poślizg to jest kosmos jakiś. ;(

przedni napęd sucks :thumbdown:

dasz radę :naughty:

przecież nasze drogi są zawsze czarne i suche :polew:

a poza tym nie da sie szybko jechać bo urwiesz na jakiejś dziurze koło :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.