Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo stąd wszyscy jadą...

To coś was niewiele w tych Katowicach :polew: :polew:

no 15 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak ale - 10 :wink4:

Opublikowano

Jedzie krolu, i krolu, i krolu, i.............krolu, i reszta :polew:

Opublikowano

Jedzie krolu, i krolu, i krolu, i.............krolu, i reszta :polew:

A ta reszta to Max i Miszka :polew: :polew:

Opublikowano

Jedzie krolu, i krolu, i krolu, i.............krolu, i reszta :polew:

A ta reszta to Max i Miszka :polew: :polew:

bądź tak miły i idź na gliwickie pisać bo pominąłeś tu kilka osób a to nie miło z twojej strony..

Opublikowano

I krolu :polew: :polew:

Opublikowano

I krolu :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dajcie spokój

trochę szacunku dla innych Q R W A

Opublikowano

Dobra idziemy stad, przyszedl szefu :thumbdown:

Opublikowano

dajcie spokój

trochę szacunku dla innych Q R W A

No przecież do innych szacunek został jak najbardziej zachowany :notworthy:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 00:27_________________________________________________

Dobra idziemy stad, przyszedl szefu :thumbdown:

No on to już woli na Katowickich siedzieć :decayed:

Opublikowano

co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu :polew:

a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW :sex::sexinbed:

zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi :polew:

Opublikowano

siemanko :hi:

Miszka

Opublikowano

co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu :polew:

a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW :sex::sexinbed:

zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi :polew:

Zapraszamy jutro pod Forum zobaczymy jaki twardy będziesz :przebiegly:

Opublikowano

dobra spadam

bo mi się bateria w lapku kończy

a nie chce mi się teraz z zasilaczem walczyć

do jutra

nara

Opublikowano

siema Pitekl

co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu :polew:

a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW :sex::sexinbed:

zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi :polew:

Zapraszamy jutro pod Forum zobaczymy jaki twardy będziesz :przebiegly:

bedziesz pierwszy...pasuje ?

Opublikowano

Na razie Piterra :hi:

siema Pitekl

co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu :polew:

a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW :sex::sexinbed:

zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi :polew:

Zapraszamy jutro pod Forum zobaczymy jaki twardy będziesz :przebiegly:

bedziesz pierwszy...pasuje ?

Ależ oczywiście że tak :naughty:

Opublikowano

co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu :polew:

a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW :sex::sexinbed:

zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi :polew:

Zapraszamy jutro pod Forum zobaczymy jaki twardy będziesz :przebiegly:

Landryn nie podskakuj bo się wqrwię i przyjadę z gaśnicą

i po co ci to CHŁOPTASIU[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 01:00_________________________________________________A wogóle to wypier..... na gliwickie lub ewentualnie Newbie

Opublikowano

co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu :polew:

a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW :sex::sexinbed:

zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi :polew:

Zapraszamy jutro pod Forum zobaczymy jaki twardy będziesz :przebiegly:

Landryn nie podskakuj bo się wqrwię i przyjadę z gaśnicą

i po co ci to CHŁOPTASIU

A co taki dziadek jak ty mógłby mi zrobić :tongue4::wink4:

Opublikowano

ja też w kimkę idę :hi:

Opublikowano

A ty wypie*dalasz razem ze mną zgodnie z podpisem pod avatarem :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.