Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Hej Kędzior :)

a noo albo dzisiaj jadę na spota albo jutro na imprezę :gwizdanie:

a gdzie to się wybierasz na balange? :decayed:

Ty jesteś i tak chory :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Pucek Widze że nie chcesz brac Kedziora ze sobą na impreze bo znów nic nie wyrwiesz.... :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Informuję, że dzisiaj mnie nie będzie :disgust:

no typowe, jak baśka jedzie Pucek passuje :disgust:

unikasz mnie ? :chytry:

Opublikowano

:hi:

Informuję, że dzisiaj mnie nie będzie :disgust:

no typowe, jak baśka jedzie Pucek passuje :disgust:

unikasz mnie ? :chytry:

no co Ty :)

Basia, ja Cie bardzo lubię :gwizdanie: po prostu coś mi wypadło, a odmówić nie mogę :rolleyes:

Opublikowano

Ty jesteś i tak chory :gwizdanie:

wiem że zapewne byś chciał żebym też z tobą szedł, no ale nie dam rady, pytam czysto teoretycznie :wink4:

Pucek Widze że nie chcesz brac Kedziora ze sobą na impreze bo znów nic nie wyrwiesz.... :polew: :polew:

kolego made in dżapan i tak wiemy że prędzej ze mną coś poderwie niż z tobą :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Ty jesteś i tak chory :gwizdanie:

wiem że zapewne byś chciał żebym też z tobą szedł, no ale nie dam rady, pytam czysto teoretycznie :wink4:

Pucek Widze że nie chcesz brac Kedziora ze sobą na impreze bo znów nic nie wyrwiesz.... :polew: :polew:

kolego made in dżapan i tak wiemy że prędzej ze mną coś poderwie niż z tobą :polew: :polew: :wink4:

Dobra, dobra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja zaraz wyjzeżdżam do dentysty i jak przeżyję to wpadnę no i później prosto do pracy... :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, dobra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no taka prawda :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________hehe no niemogę z tego :polew:

_MG_4426.jpg

Opublikowano

:hi:

Informuję, że dzisiaj mnie nie będzie :disgust:

no typowe, jak baśka jedzie Pucek passuje :disgust:

unikasz mnie ? :chytry:

ale ciebie dziś nie miało być ...
Opublikowano

:hi:

Informuję, że dzisiaj mnie nie będzie :disgust:

no typowe, jak baśka jedzie Pucek passuje :disgust:

unikasz mnie ? :chytry:

no co Ty :)

Basia, ja Cie bardzo lubię :gwizdanie: po prostu coś mi wypadło, a odmówić nie mogę :rolleyes:

taaaa, pewnie sie pojawisz jak ja nie będę mogła :confused4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:06_________________________________________________

:hi:

Informuję, że dzisiaj mnie nie będzie :disgust:

no typowe, jak baśka jedzie Pucek passuje :disgust:

unikasz mnie ? :chytry:

ale ciebie dziś nie miało być ...

waham sie :decayed:

Opublikowano

Dobra, dobra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no taka prawda :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________hehe no niemogę z tego :polew:

_MG_4426.jpg

Nie wiem kto tą fotke zrobił ale powinien dostac Oskara i milion dolców... :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra, dobra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no taka prawda :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________hehe no niemogę z tego :polew:

_MG_4426.jpg

Nie wiem kto tą fotke zrobił ale powinien dostac Oskara i milion dolców... :polew: :polew:

to było z polowania na persów ale nic więcej ci niepowiem :naughty: żałuj że cię niebyło i już sobie wyobrażaj co będzie na urodzinach w czerwcu :gwizdanie:

Opublikowano

fotka jest THE BEST :naughty:

Opublikowano

Dobra, dobra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no taka prawda :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________hehe no niemogę z tego :polew:

_MG_4426.jpg

Nie wiem kto tą fotke zrobił ale powinien dostac Oskara i milion dolców... :polew: :polew:

to było z polowania na persów ale nic więcej ci niepowiem :naughty: żałuj że cię niebyło i już sobie wyobrażaj co będzie na urodzinach w czerwcu :gwizdanie:

Ojjj no chciałbym w czerwcu pojechac ale nie bede Wam sie wcinał i zajmował miejsca tym którzy mają audiole i pierwszeństwo.... :hi:

Opublikowano

fotka jest THE BEST :naughty:

nie ma to jak zbieranie energii życiowej o 6rano :kox:

Opublikowano

Ojjj no chciałbym w czerwcu pojechac ale nie bede Wam sie wcinał i zajmował miejsca tym którzy mają audiole i pierwszeństwo.... :hi:

ej no co ty - zawsze możesz spać w lesie

Opublikowano

Dobra, dobra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no taka prawda :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________hehe no niemogę z tego :polew:

_MG_4426.jpg

Nie wiem kto tą fotke zrobił ale powinien dostac Oskara i milion dolców... :polew: :polew:

to było z polowania na persów ale nic więcej ci niepowiem :naughty: żałuj że cię niebyło i już sobie wyobrażaj co będzie na urodzinach w czerwcu :gwizdanie:

Ojjj no chciałbym w czerwcu pojechac ale nie bede Wam sie wcinał i zajmował miejsca tym którzy mają audiole i pierwszeństwo.... :hi:

no widzę Miron już zrobił Ci pranie mózgu :decayed:

Opublikowano

Dobra, dobra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no taka prawda :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________hehe no niemogę z tego :polew:

_MG_4426.jpg

Nie wiem kto tą fotke zrobił ale powinien dostac Oskara i milion dolców... :polew: :polew:

to było z polowania na persów ale nic więcej ci niepowiem :naughty: żałuj że cię niebyło i już sobie wyobrażaj co będzie na urodzinach w czerwcu :gwizdanie:

Ojjj no chciałbym w czerwcu pojechac ale nie bede Wam sie wcinał i zajmował miejsca tym którzy mają audiole i pierwszeństwo.... :hi:

no widzę Miron już zrobił Ci pranie mózgu :decayed:

Nie no co Ty.... To nie Miron ... znam granice..... :hi:

Opublikowano

Mario, nie leć w jajo, znamy się, więc możesz jechać, przecież miejsc nie zabraknie :)

a obstawiam że i tak ktoś zrezygnuje :rolleyes:

Opublikowano

Ojjj no chciałbym w czerwcu pojechac ale nie bede Wam sie wcinał i zajmował miejsca tym którzy mają audiole i pierwszeństwo.... :hi:

ej no co ty - zawsze możesz spać w lesie

spoko postawisz karton wódki to możesz jechać :decayed:

Opublikowano

Mario, nie leć w jajo, znamy się, więc możesz jechać, przecież miejsc nie zabraknie :)

a obstawiam że i tak ktoś zrezygnuje :rolleyes:

Jeszcze daleko do zapisów więc sie przemyśli.... :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.