Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm to przez to, że mnie Qri przewiózł... myślałem, że cofnąłem się w czasie przy tej prędkości... (jak dobrze pamiętam to w filmie 80 mil/h wystarczyło) :decayed:

krolu tam na parkingu to chyba 100-110 max bylo :decayed:

tak wolno... bo wrażenie było :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

back to the future :P haha fajnie fajnie :) doradźcie chłopaki tak przy okazji czy dobrze myślę, nie zależy mi na radiu z CD, chcę kupić Concerta 1 i adapter aby podłączyć ipoda, jest to w miarę dobre rozwiązanie? Dużo roboty z tym będzie? Cenowo się opłaca :D?

w nawiązaniu do twego zapytania 4 opcje

1 radio kaseta + zmieniara = tylko kasety + cd koszt około 600 pln

2 radio kasety + amplituner = kasety +cd lub mp3( odczyt z sd lub usb lub ipod) koszt jakieś max 500pln

3 radio cd = tylko cd koszt min 300 jak dobrze poszykasz max 600

4 radio cd + amplituner = cd lub mp3 (odzcyt z sd lub usb lub ipod) koszt w min 650 pln

jak chcesz wiecej info pw albo wpadnij na spota zobaczysz jak to wyglada i jak gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś ja mam zmieniarkę cd blaupunkt na sprzedaż :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś ja mam zmieniarkę cd blaupunkt na sprzedaż :gwizdanie:

krolu czy ty wiesz jakiej szerokości ci sie mieści radio do twojej esy czy np chorus tam podejdzie???[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________jakie tam są ori montowane radia i jakie maja wymiary wiesz może ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś ja mam zmieniarkę cd blaupunkt na sprzedaż :gwizdanie:

krolu czy ty wiesz jakiej szerokości ci sie mieści radio do twojej esy czy np chorus tam podejdzie???[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________jakie tam są ori montowane radia i jakie maja wymiary wiesz może ???

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:26_________________________________________________dobra ... powiem Ci, to jest standardowy wymiar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzieki za spota! duzo mnie omonelo poza mc?

wlasnie wrocilem od mechanika, wiec przechodze do knokretow:

1. zapieczona byla grucha od turbo - juz "gada"

2. telepanie silnikiem - przeczyszczenie jakis kabli, przewodow (brak poprawnej komunikacji) - zrobione, jest lepij niz bylo, ale... trzeba wymienic uszczelniacze pod pompkami i bedzie git. jutro musze podjechac do ASO i kupic sruby do pompek i umowic sie z gosciem na wymiane.

jeszcze raz dzieki i do zobaczenia. zabiore kamerke wiec beda jakies fajne filmiki niekomorkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś ja mam zmieniarkę cd blaupunkt na sprzedaż :gwizdanie:

krolu czy ty wiesz jakiej szerokości ci sie mieści radio do twojej esy czy np chorus tam podejdzie???[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________jakie tam są ori montowane radia i jakie maja wymiary wiesz może ???

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:26_________________________________________________dobra ... powiem Ci, to jest standardowy wymiar...

czyli jaki 22cm 23cm 24cm

krolu weź sie skup

i jeszcze jedno jak mi się świeci esp na desce rozdzielczej to jest wyłączone czy włączone bo juz kuna zgupiałem

jak miga to znaczy działa

a jak świeci to co ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile cm to musisz poszukać wiem ze ja mam nie ori radio i mam takie zaślepki bo one są mniejsze a ori sa wieksze...

a jak ESP świeci to jest wyłączone.. a ja nie świeci a miga np.. przy ruszani i zakręcie to znaczy ze działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile cm to musisz poszukać wiem ze ja mam nie ori radio i mam takie zaślepki bo one są mniejsze a ori sa wieksze...

a jak ESP świeci to jest wyłączone.. a ja nie świeci a miga np.. przy ruszani i zakręcie to znaczy ze działa

krolu nastepne pytanie pomęczę cie jeszcze troche

a powiedz mi jaki wpływ ma esp na przyśpieszanie czy ono może mulić auto

tak pytam bo szukam po forach i wszyscy kórwa tacuy mądrzy a podsat nie wiedzą

no więc jak wiesz to powiedz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Max, wydaje mi się że jeśli wyłączysz ESP ( świeci lampka ) to wówczas powinieneś lepiej przyśpieszać ( choć jest to bardziej niebezpieczne ), ten cały bajer sprawdza się właściwie wtedy gdy i tak jest już za późno i nie jesteś w stanie zareagować ...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Max, wydaje mi się że jeśli wyłączysz ESP ( świeci lampka ) to wówczas powinieneś lepiej przyśpieszać ( choć jest to bardziej niebezpieczne ), ten cały bajer sprawdza się właściwie wtedy gdy i tak jest już za późno i nie jesteś w stanie zareagować ...

Pozdro

siemka na spta nie wpadłeś żałuj oj sie działo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max! Ty sprzedałeś już te swoje oponki bo chyba nie widziałem już Twojego ogłoszenia na Twojej A4ce...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max! Ty sprzedałeś już te swoje oponki bo chyba nie widziałem już Twojego ogłoszenia na Twojej A4ce...?

już w zeszłym msc a powiedz mi gdzie ty ten podłokietnik do mnie widziałeś ???[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 22:21_________________________________________________i zapomniałem żarówa w prawej lampie ci nie świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max! Ty sprzedałeś już te swoje oponki bo chyba nie widziałem już Twojego ogłoszenia na Twojej A4ce...?

już w zeszłym msc a powiedz mi gdzie ty ten podłokietnik do mnie widziałeś ???[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 22:21_________________________________________________i zapomniałem żarówa w prawej lampie ci nie świeci

No gdzieś na allegro ale może się już sprzedał?

Lampki mam chyba ok bo dziś nawet biegałem wokół auta i nic nie zauważyłem... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ESP, to jeśli świeci, to jest wyłączony

A co do przyspieszania, hmmm

zrób mały test na włączonym i wyłączonym a się dowiesz.

Najlepiej gdy jest ślisko.

Natomiast wydaje mi się, że ESP pomoga szybciej przyspieszać, no ale mogę się mylić

PS. Jeszcze tylko jutro do roboty i tydzień wolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z wczesnej nocy

Akjam stopka nie świeci więc obiegając auto tego nie widziałeś :tongue4:

Niezłe mleko za oknami co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jeżdzę z poprzeczkami na bagażnik, na relingach.

Od 110km/h w aucie dźwięk, jakby ktoś mi postawił czajnik z gwizdkiem i gotująca się wodą

Radio już nie daje rady :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z wczesnej nocy

Akjam stopka nie świeci więc obiegając auto tego nie widziałeś :tongue4:

Niezłe mleko za oknami co...

A no widzisz Miszka! No to mogłem nie zauważyć bo aż taki szybki to nie jestem... :gwizdanie: Jutro trzeba będzie to zrobić! Disiaj miałem zrobić rozrząd ale koleś dał ciała i dopiero w przyszłym tygodniu będzie działał! :kwasny: A jutro jadę na przeglądzik klimy bo coś ECON mi się włącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mgła masakryczna nic nie było widać jak wracałem z roboty.

Podejdzie mi to coś do mojego afn'a http://www.a4-klub.pl/smf/turbina_garrett_gt1749va_20_tdi_140hp-t105903.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...