Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś dla Dimana 1285685633_by_suoneckko_500.jpg

:polew:

Aleeee Urwałłłłłł...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie będzie ktoś w Czestochowie :naughty:

Opublikowano

Wy tu gadu gadu o pierdołach a tu zbliża się zagłada... juz jest blisko.... :evil: :evil: :evil:

<table style="width:auto;"><tr><td><a href="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/E0XV7iOrr1dJyVNwyRlZnMCzfAQ18RqYe0WmP0NdleM?feat=embedwebsite"><img src="http://lh5.ggpht.com/_9DoXxab1mjk/TKOZ93rS82I/AAAAAAAAB3c/AjvuVHthML8/s800/start_mayday.jpg" /></a></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od <a href="http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/Desktop?authkey=Gv1sRgCPmF8rqXw7r-1wE&feat=embedwebsite">Desktop</a></td></tr></table>

Opublikowano

synek, kaj tam do mayday :doh1:

Opublikowano

Wy tu gadu gadu o pierdołach a tu zbliża się zagłada... juz jest blisko.... :evil: :evil: :evil:

<table style="width:auto;"><tr><td><a href="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/E0XV7iOrr1dJyVNwyRlZnMCzfAQ18RqYe0WmP0NdleM?feat=embedwebsite"><img src="http://lh5.ggpht.com/_9DoXxab1mjk/TKOZ93rS82I/AAAAAAAAB3c/AjvuVHthML8/s800/start_mayday.jpg" /></a></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od <a href="http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/Desktop?authkey=Gv1sRgCPmF8rqXw7r-1wE&feat=embedwebsite">Desktop</a></td></tr></table>

idz ty technomule [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:09_________________________________________________

ta reklama mi się ostro wkrecila hehe

Napij się lepiej :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:46_________________________________________________Tylko nie herbaty :decayed:

no dobra, wspieram przyrodę żubr psssyt
Opublikowano

PUCEK, coś dla Ciebie na MAYDAY :polew: :polew: :polew:

1285600482_by_Ravi53_500.jpg

Opublikowano

:hi:

po robocie, zimny Lech psssyttt

co tam dziewczyny ? :decayed:

Opublikowano

PUCEK, coś dla Ciebie na MAYDAY :polew: :polew: :polew:

1285600482_by_Ravi53_500.jpg

:kox:

Mario, atakujesz Mayday? :>

Opublikowano

:hi:

po robocie, zimny Lech psssyttt

co tam dziewczyny ? :decayed:

żywiec raz jeszcze :)

Opublikowano

A ja nie mam browara :wallbash:

Opublikowano

Mario, jebłem... :polew: :polew: :polew:

1285518178_by_Klamski_500.jpg

Opublikowano

A ja nie mam browara :wallbash:

aleś wtopiłłłłłłłłłł :thumbdown:
Opublikowano

http://studentpotrafi.pl/ moja snowa strona startowa :polew: :polew:

może znajdę Krola..... :polew:

Opublikowano

A ja nie mam browara :wallbash:

aleś wtopiłłłłłłłłłł :thumbdown:

jedziemy do maka tak jak kiedyś :decayed::polew:
Opublikowano

A ja nie mam browara :wallbash:

aleś wtopiłłłłłłłłłł :thumbdown:

jedziemy do maka tak jak kiedyś :decayed::polew:

hehehe nie bo mam mało urlopu :polew:
Opublikowano

A ja nie mam browara :wallbash:

aleś wtopiłłłłłłłłłł :thumbdown:

jedziemy do maka tak jak kiedyś :decayed::polew:

hehehe nie bo mam mało urlopu :polew:

zrób sobie dłuuugi weekend :decayed:

Opublikowano

A ja nie mam browara :wallbash:

aleś wtopiłłłłłłłłłł :thumbdown:

jedziemy do maka tak jak kiedyś :decayed::polew:

hehehe nie bo mam mało urlopu :polew:

Zawsze jest l4 :kox:
Opublikowano

A ja nie mam browara :wallbash:

aleś wtopiłłłłłłłłłł :thumbdown:

jedziemy do maka tak jak kiedyś :decayed::polew:

hehehe nie bo mam mało urlopu :polew:

Zawsze jest l4 :kox:

też już limit wyczerpany :confused4:

A ja nie mam browara :wallbash:

aleś wtopiłłłłłłłłłł :thumbdown:

jedziemy do maka tak jak kiedyś :decayed::polew:

hehehe nie bo mam mało urlopu :polew:

zrób sobie dłuuugi weekend :decayed:

3dni urlopu po jednym na kazdy miesiąc

pozniej nowy rok nowe mozliwosci nowe urlopy na zadanie obstawiam że juz 5stycznia niebede mial zadnego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PUCEK, coś dla Ciebie na MAYDAY :polew: :polew: :polew:

1285600482_by_Ravi53_500.jpg

:kox:

Mario, atakujesz Mayday? :>

Pytosz... Bezemnie Nie ma Mayday.. :evil:

Opublikowano

PUCEK, coś dla Ciebie na MAYDAY :polew: :polew: :polew:

1285600482_by_Ravi53_500.jpg

:kox:

Mario, atakujesz Mayday? :>

Pytosz... Bezemnie Nie ma Mayday.. :evil:

za***iście :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.