Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:kox:

Opublikowano

:hi:

:kox:

to żeśmy się dogadali wczoraj :decayed:
Opublikowano

:hi:

:kox:

to żeśmy się dogadali wczoraj :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano
:hi: imprezowicze
Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

odpadam :gwizdanie:

Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

Imprezowicze zdychają po imprezie :gwizdanie:
Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

chcesz mnie wykonczyc hehehehe
Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

chcesz mnie wykonczyc hehehehe

bez wódy, weźniemy se czteropaczek i z kulturką siądziemy w słoneczku :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

chcesz mnie wykonczyc hehehehe

bez wódy, weźniemy se czteropaczek i z kulturką siądziemy w słoneczku :naughty: :naughty: :naughty:

A skończycie jak zawsze :polew: :polew:
Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

chcesz mnie wykonczyc hehehehe

bez wódy, weźniemy se czteropaczek i z kulturką siądziemy w słoneczku :naughty: :naughty: :naughty:

A skończycie jak zawsze :polew: :polew:

:acute:

Opublikowano
  • Autor

siema :kox:

ale sie czuje , jakby mnie tir potrącił :kwasny:

a w ogóle pytanie za 100ptk :P

krolu , jak mnie odwiozłeś do domu , to poszedłem odrazu do domu ? :P bo dziś rana zauważyłem na swoim chodniku wyrwany znak , razem z betonem :gwizdanie: i sie tak właśnie zastanawiam :tongue4::polew:

Opublikowano

to co, dzisiaj znowu na dolinie? :naughty:

chcesz mnie wykonczyc hehehehe

bez wódy, weźniemy se czteropaczek i z kulturką siądziemy w słoneczku :naughty: :naughty: :naughty:

mam na dzisiaj inne plany ... :gwizdanie:

i jestem z siebie dumny bo wczoraj wypiłem przed wejsciem tylko browarka, pozniej w srodku browarka i burna z wodeczka, i w drodze powrotnej browarka, czyli sie nie najebalem :decayed: pierwszy raz na imprezie chyba hahahaha[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 15:28_________________________________________________

a w ogóle pytanie za 100ptk :P

krolu , jak mnie odwiozłeś do domu , to poszedłem odrazu do domu ? :P bo dziś rana zauważyłem na swoim chodniku wyrwany znak , razem z betonem :gwizdanie: i sie tak właśnie zastanawiam :tongue4::polew:

hehehe i tak trzymaj ;) jak byłem młodszy to też tak robiłem

Opublikowano

siema :kox:

ale sie czuje , jakby mnie tir potrącił :kwasny:

a w ogóle pytanie za 100ptk :P

krolu , jak mnie odwiozłeś do domu , to poszedłem odrazu do domu ? :P bo dziś rana zauważyłem na swoim chodniku wyrwany znak , razem z betonem :gwizdanie: i sie tak właśnie zastanawiam :tongue4::polew:

jak beton był skruszony to pewnie to Ty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i jestem z siebie dumny bo wczoraj wypiłem przed wejsciem tylko browarka, pozniej w srodku browarka i burna z wodeczka, i w drodze powrotnej browarka, czyli sie nie najebalem :decayed: pierwszy raz na imprezie chyba hahaha

a ja nawet wiem dlaczego :decayed:
Opublikowano

i jestem z siebie dumny bo wczoraj wypiłem przed wejsciem tylko browarka, pozniej w srodku browarka i burna z wodeczka, i w drodze powrotnej browarka, czyli sie nie najebalem :decayed: pierwszy raz na imprezie chyba hahaha

a ja nawet wiem dlaczego :decayed:

cichooo to bedzie taka tajemnica :gwizdanie:
Opublikowano

na spota to kędziorowi szkoda paliwa... :gwizdanie:

:cool1::kox:

Opublikowano

Kędzior poznał d*pę :polew:

Opublikowano

Kędzior poznał d*pę :polew:

Tylko to tłumaczy jego zachowanie :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.