Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

a ja mam tyle części, że mogę sobie w pokoju drugie zbudować :kox:
Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

a ja mam tyle części, że mogę sobie w pokoju drugie zbudować :kox:

no to gdzie moj czujnik :mysli:

Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

a ja mam tyle części, że mogę sobie w pokoju drugie zbudować :kox:

no to gdzie moj czujnik :mysli:

kij z czujnikiem - gdzie moja kasa !!!!! trzeba jechać do angli i mu sklepać maskę :baseball: :baseball:
Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

a ja mam tyle części, że mogę sobie w pokoju drugie zbudować :kox:

no to gdzie moj czujnik :mysli:

kij z czujnikiem - gdzie moja kasa !!!!! trzeba jechać do angli i mu sklepać maskę :baseball: :baseball:

spoko mam tam znajomych moge do nich zadzwonic niech podjada i obija mu ryja :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

a ja mam tyle części, że mogę sobie w pokoju drugie zbudować :kox:

no to gdzie moj czujnik :mysli:

kij z czujnikiem - gdzie moja kasa !!!!! trzeba jechać do angli i mu sklepać maskę :baseball: :baseball:

spoko mam tam znajomych moge do nich zadzwonic niech podjada i obija mu ryja :evil: :evil: :evil:

jeszcze trzeba na siewierz jechać - tez sklepać komuś maskę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

a ja mam tyle części, że mogę sobie w pokoju drugie zbudować :kox:

no to gdzie moj czujnik :mysli:

kij z czujnikiem - gdzie moja kasa !!!!! trzeba jechać do angli i mu sklepać maskę :baseball: :baseball:

spoko mam tam znajomych moge do nich zadzwonic niech podjada i obija mu ryja :evil: :evil: :evil:

jeszcze trzeba na siewierz jechać - tez sklepać komuś maskę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

to biorę moich ziomali spod sklepu i jadymy :decayed:
Opublikowano

noo ja mam tyle roboty przy aucie że nie wiem czy do bukowiny się wyrobię :gwizdanie:

a wiecznie w robocie, dopiero teraz, I zmiana, to jest trochę czasu

a ja mam tyle części, że mogę sobie w pokoju drugie zbudować :kox:

no to gdzie moj czujnik :mysli:

kij z czujnikiem - gdzie moja kasa !!!!! trzeba jechać do angli i mu sklepać maskę :baseball: :baseball:

spoko mam tam znajomych moge do nich zadzwonic niech podjada i obija mu ryja :evil: :evil: :evil:

jeszcze trzeba na siewierz jechać - tez sklepać komuś maskę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nooo :evil: :evil:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:38_________________________________________________

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

to biorę moich ziomali spod sklepu i jadymy :decayed:

he ziomali z pod sklepu :polew: :polew:

Opublikowano

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

to biorę moich ziomali spod sklepu i jadymy :decayed:

czekam, doj**iemy mu na lotnisku czy wjazd na chatę
Opublikowano

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

to biorę moich ziomali spod sklepu i jadymy :decayed:

czekam, doj**iemy mu na lotnisku czy wjazd na chatę

na chatę myślę :cool1: zabierzemy odrazu turbinę dla dimana jako zadość uczynienie :cool1:
Opublikowano

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

to biorę moich ziomali spod sklepu i jadymy :decayed:

czekam, doj**iemy mu na lotnisku czy wjazd na chatę

na chatę myślę :cool1: zabierzemy odrazu turbinę dla dimana jako zadość uczynienie :cool1:

no i tak powinno się załatwiać interesy, bez zbędnych gadek itp

a pany tak z innej beczki, jak zapewne wiecie mój ADR idzie na sprzedaż, jaka jest realna cena do oddania bo się waham

Opublikowano

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

to biorę moich ziomali spod sklepu i jadymy :decayed:

czekam, doj**iemy mu na lotnisku czy wjazd na chatę

na chatę myślę :cool1: zabierzemy odrazu turbinę dla dimana jako zadość uczynienie :cool1:

no i tak powinno się załatwiać interesy, bez zbędnych gadek itp

a pany tak z innej beczki, jak zapewne wiecie mój ADR idzie na sprzedaż, jaka jest realna cena do oddania bo się waham

8 tysi i pójdzie do kasi w dobre ręce :kox: :kox:

Opublikowano

a pany tak z innej beczki, jak zapewne wiecie mój ADR idzie na sprzedaż, jaka jest realna cena do oddania bo się waham

z kolami czy bez?
Opublikowano

a pany tak z innej beczki, jak zapewne wiecie mój ADR idzie na sprzedaż, jaka jest realna cena do oddania bo się waham

z kolami czy bez?

z[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:50_________________________________________________

temu z Siewierza to też mogę doj**ać tak dla sportu :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:37_________________________________________________osobiście nic do niego nie mam :gwizdanie:

to biorę moich ziomali spod sklepu i jadymy :decayed:

czekam, doj**iemy mu na lotnisku czy wjazd na chatę

na chatę myślę :cool1: zabierzemy odrazu turbinę dla dimana jako zadość uczynienie :cool1:

no i tak powinno się załatwiać interesy, bez zbędnych gadek itp

a pany tak z innej beczki, jak zapewne wiecie mój ADR idzie na sprzedaż, jaka jest realna cena do oddania bo się waham

8 tysi i pójdzie do kasi w dobre ręce :kox: :kox:

za 8 tysi to ci wyciągnę turbinę z mojego i ci sprzedam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

12 max

ale pewnie pójdzie za 10 :gwizdanie:

Opublikowano

też myślę, że 10 to realna cena

Opublikowano

12 max

ale pewnie pójdzie za 10 :gwizdanie:

no wystawilem 13,5 a mam napalenca za 12,5 ale jakos zal mi sie rozstawac

Opublikowano

moim zdaniem to i tak stanowczo za mało, no ale cóż, takie ceny na rynku :kwasny:

Miszka, nawet się nie zastanawiaj

Opublikowano

12 max

ale pewnie pójdzie za 10 :gwizdanie:

no wystawilem 13,5 a mam napalenca za 12,5 ale jakos zal mi sie rozstawac

było oddawać ceny lecą na łeb na szyję... za moja już teraz oferowali mi tylko 32 000 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.