Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

12 max

ale pewnie pójdzie za 10 :gwizdanie:

no wystawilem 13,5 a mam napalenca za 12,5 ale jakos zal mi sie rozstawac

Za dyche biore... :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

12 max

ale pewnie pójdzie za 10 :gwizdanie:

no wystawilem 13,5 a mam napalenca za 12,5 ale jakos zal mi sie rozstawac

Za dyche biore... :naughty:

ja bym mu za 25 000 nie sprzedał :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

moim zdaniem to i tak stanowczo za mało, no ale cóż, takie ceny na rynku :kwasny:

Miszka, nawet się nie zastanawiaj

dokładnie, na początku myślałem że ok 15 dostanę ale rynek pokazuje co innego i to jest pojebane, wychodzi że jak ją sprzedam za te 12,5 to w sumie wyjdzie ze za 8,5 bo 4 wsadziłęm :wallbash:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:57_________________________________________________

12 max

ale pewnie pójdzie za 10 :gwizdanie:

no wystawilem 13,5 a mam napalenca za 12,5 ale jakos zal mi sie rozstawac

Za dyche biore... :naughty:

takich to miałem już 200000000000000000

Opublikowano

nie licz tego ile wsadziłeś, na każdym aucie się traci :wink4:

Opublikowano

nie licz tego ile wsadziłeś, na każdym aucie się traci :wink4:

wiem wiem , w sumie za 3 lata to i tak nie dużo spadło na wartości bo dałem za nią 18

Opublikowano

siemka

my już z Kędziorem na Was czekamy :decayed:

IMG023.jpg

fajna z Was parka :wink4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:51_________________________________________________ps kędzior ile Ci spadło kg ?

troszke ponad 10kg
Opublikowano

siemka

my już z Kędziorem na Was czekamy :decayed:

IMG023.jpg

fajna z Was parka :wink4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:51_________________________________________________ps kędzior ile Ci spadło kg ?

troszke ponad 10kg

:hi:

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

Opublikowano

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

a co chcesz zobaczyc moja sylwetke? :polew:
Opublikowano

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

a co chcesz zobaczyc moja sylwetke? :polew:

:sick3:

a co za diete przyjebałeś to co Maxeciok ?

Opublikowano

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

a co chcesz zobaczyc moja sylwetke? :polew:

:sick3:

a co za diete przyjebałeś to co Maxeciok ?

a co widac ze schudlem czy tak tylko sie napierdalasz? :polew: :polew:
Opublikowano

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

a co chcesz zobaczyc moja sylwetke? :polew:

:sick3:

a co za diete przyjebałeś to co Maxeciok ?

a co widac ze schudlem czy tak tylko sie napierdalasz? :polew: :polew:

no widać, tak jakby na Stanleya przeszło ale to już zdanie mojej

Opublikowano

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

a co chcesz zobaczyc moja sylwetke? :polew:

:sick3:

a co za diete przyjebałeś to co Maxeciok ?

a co widac ze schudlem czy tak tylko sie napierdalasz? :polew: :polew:

no widać, tak jakby na Stanleya przeszło ale to już zdanie mojej

stasia ugryzla pszczola :wink4:
Opublikowano

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

a co chcesz zobaczyc moja sylwetke? :polew:

:sick3:

a co za diete przyjebałeś to co Maxeciok ?

a co widac ze schudlem czy tak tylko sie napierdalasz? :polew: :polew:

no widać, tak jakby na Stanleya przeszło ale to już zdanie mojej

stasia ugryzla pszczola :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Opublikowano

:hi:

a Ty gdzie się szlajasz

Opublikowano

co tam fajfun jak u ciebie?

Opublikowano

:hi:

a Ty gdzie się szlajasz

aktualnie w garażu

i co gorsza...

PILNIE POTRZEBUJE prawy zacisk do mojego...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 14:29_________________________________________________

co tam fajfun jak u ciebie?

kijowo... rozkręciłem auto i nie mam jak poskładać...

nie wiesz czy ktoś nie mam na zbyciu prawego zacisku...? :decayed:

Opublikowano

nie wiesz czy ktoś nie mam na zbyciu prawego zacisku...? :decayed:

nom niebardzo

ide sie drzemnac

Opublikowano

ej 2.8 Q jaką ma średnice tarczy...? :gwizdanie:

Opublikowano

zmykam na spacerek :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.