Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

Zgłaszam swoją obecność :naughty:

:good:

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

ja na bank, ale raczej nie dam rady punktualnie :gwizdanie:

Luzik. :wink4:

Robimy tego grilla dziś? :kox: Pogoda zaje! :good: Ale to pewnie się wszystko okaże na miejscu. :wink4:

zamiast maka, grill fciul lepszy :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

Zgłaszam swoją obecność :naughty:

:good:

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

ja na bank, ale raczej nie dam rady punktualnie :gwizdanie:

Luzik. :wink4:

Robimy tego grilla dziś? :kox: Pogoda zaje! :good: Ale to pewnie się wszystko okaże na miejscu. :wink4:

zamiast maka, grill fciul lepszy :naughty:

:good:
Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

Zgłaszam swoją obecność :naughty:

:good:

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

ja na bank, ale raczej nie dam rady punktualnie :gwizdanie:

Luzik. :wink4:

Robimy tego grilla dziś? :kox: Pogoda zaje! :good: Ale to pewnie się wszystko okaże na miejscu. :wink4:

A gdzie ty tego grill'a chcesz robić ? Piździ jeszcze wieczorami.... i ciemno jeszcze chyba o tej porze.
Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

Zgłaszam swoją obecność :naughty:

:good:

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

ja na bank, ale raczej nie dam rady punktualnie :gwizdanie:

Luzik. :wink4:

Robimy tego grilla dziś? :kox: Pogoda zaje! :good: Ale to pewnie się wszystko okaże na miejscu. :wink4:

A gdzie ty tego grill'a chcesz robić ? Piździ jeszcze wieczorami.... i ciemno jeszcze chyba o tej porze.

Przecież nie boisz się chyba nocy!? Weź gruby sweterek i będzie git. :tongue4:
Opublikowano

Ale to co, zbieramy się na parkingu pod realem i jedemy czy jak ?

Opublikowano

Ale to co, zbieramy się na parkingu pod realem i jedemy czy jak ?

No tak zróbmy. Zobaczymy jak reszta się będzie na to zapatrywała ale myślę, że można ogarnąć temacik. :gwizdanie:
Opublikowano

Ale to co, zbieramy się na parkingu pod realem i jedemy czy jak ?

No tak zróbmy. Zobaczymy jak reszta się będzie na to zapatrywała ale myślę, że można ogarnąć temacik. :gwizdanie:

:good: w takim razie czekamy na opinie reszty zainteresowanych grillem...
Opublikowano

Ale to co, zbieramy się na parkingu pod realem i jedemy czy jak ?

No tak zróbmy. Zobaczymy jak reszta się będzie na to zapatrywała ale myślę, że można ogarnąć temacik. :gwizdanie:

:good: w takim razie czekamy na opinie reszty zainteresowanych grillem...

:good:
Opublikowano

:hi:

czegewara

:hi:

Mnie dziś nie będzie raczej, muszę wracać w rodzinne strony :decayed:

A ja byde :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 11:04_________________________________________________

:hi:Widzę, że lenistwo się szerzy... :gwizdanie:

:nose:

Ty to chyba zawsze jesteś.. :decayed:

A ja Dzisiaj w domku... jak można robić w tak piękny dzień :gwizdanie: :cool1:

no nie zawsze, tydzień temu mnie nie było :gwizdanie:

... a jak paliwo będzie dalej drożeć to będę musiał przyjąć sposób Kędzisana - na spocie raz w miesiącu max :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 12:02_________________________________________________

Ale to co, zbieramy się na parkingu pod realem i jedemy czy jak ?

No tak zróbmy. Zobaczymy jak reszta się będzie na to zapatrywała ale myślę, że można ogarnąć temacik. :gwizdanie:

:good: w takim razie czekamy na opinie reszty zainteresowanych grillem...

:good:

dziś jest dobry dzień na rozpoczęcie sezony grillowego :naughty:

3xTAK

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

ja juz zaczołem na spoty przyjezdzac na sepa :gwizdanie: przyjade z Puckiem i bedziemy raczej punktualnie znajac Pucka :gwizdanie:

a co do grilla to spoko tylko o tym czasie bedzie juz niezle ciemno i pewnie zimno wiec moze byc troche lipa ale sie zobaczy tylko kto ma grilla :mysli: wegiel i takie tam pierdoly do niego :)

Opublikowano

ja juz zaczołem na spoty przyjezdzac na sepa :gwizdanie: przyjade z Puckiem i bedziemy raczej punktualnie znajac Pucka :gwizdanie:

a co do grilla to spoko tylko o tym czasie bedzie juz niezle ciemno i pewnie zimno wiec moze byc troche lipa ale sie zobaczy tylko kto ma grilla :mysli: wegiel i takie tam pierdoly do niego :)

Coś się wymyśli. :wink4: Jak diman furacz? Wiesz coś?
Opublikowano

ja juz zaczołem na spoty przyjezdzac na sepa :gwizdanie: przyjade z Puckiem i bedziemy raczej punktualnie znajac Pucka :gwizdanie:

a co do grilla to spoko tylko o tym czasie bedzie juz niezle ciemno i pewnie zimno wiec moze byc troche lipa ale sie zobaczy tylko kto ma grilla :mysli: wegiel i takie tam pierdoly do niego :)

Coś się wymyśli. :wink4: Jak diman furacz? Wiesz coś?

tak turbina wyciągnięta na półce leży urwany wirnik ;( wiec wymiana- rozważam narazie różne projekty regeneracja tej co mam - mało opłacalne, wsadzenie BRD ciężko kupic, no i mój najprawdopodobniejszy modzik to wsadzenie turbiny CAHA pomysł Jaro4444 ale to troche rezania chodz nie duzo i dołożenie drugiego coolera ewentualnie :kox: :kox: no i się zastanawiam co zrobic dzisiaj zadecyduje jak sie rozmówie z chłopakami Puckiem i Krolem :gwizdanie:

Opublikowano

ja juz zaczołem na spoty przyjezdzac na sepa :gwizdanie: przyjade z Puckiem i bedziemy raczej punktualnie znajac Pucka :gwizdanie:

a co do grilla to spoko tylko o tym czasie bedzie juz niezle ciemno i pewnie zimno wiec moze byc troche lipa ale sie zobaczy tylko kto ma grilla :mysli: wegiel i takie tam pierdoly do niego :)

Coś się wymyśli. :wink4: Jak diman furacz? Wiesz coś?

tak turbina wyciągnięta na półce leży urwany wirnik ;( wiec wymiana- rozważam narazie różne projekty regeneracja tej co mam - mało opłacalne, wsadzenie BRD ciężko kupic, no i mój najprawdopodobniejszy modzik to wsadzenie turbiny CAHA pomysł Jaro4444 ale to troche rezania chodz nie duzo i dołożenie drugiego coolera ewentualnie :kox: :kox: no i się zastanawiam co zrobic dzisiaj zadecyduje jak sie rozmówie z chłopakami Puckiem i Krolem :gwizdanie:

Do it! :kox::good:
Opublikowano

ja juz zaczołem na spoty przyjezdzac na sepa :gwizdanie: przyjade z Puckiem i bedziemy raczej punktualnie znajac Pucka :gwizdanie:

a co do grilla to spoko tylko o tym czasie bedzie juz niezle ciemno i pewnie zimno wiec moze byc troche lipa ale sie zobaczy tylko kto ma grilla :mysli: wegiel i takie tam pierdoly do niego :)

Coś się wymyśli. :wink4: Jak diman furacz? Wiesz coś?

tak turbina wyciągnięta na półce leży urwany wirnik ;( wiec wymiana- rozważam narazie różne projekty regeneracja tej co mam - mało opłacalne, wsadzenie BRD ciężko kupic, no i mój najprawdopodobniejszy modzik to wsadzenie turbiny CAHA pomysł Jaro4444 ale to troche rezania chodz nie duzo i dołożenie drugiego coolera ewentualnie :kox: :kox: no i się zastanawiam co zrobic dzisiaj zadecyduje jak sie rozmówie z chłopakami Puckiem i Krolem :gwizdanie:

Do it! :kox::good:

yes I know :kox: :kox: :kox: but see if you give advice :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:14_________________________________________________decyzja w sprawie rezania będzie wieczorem :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:15_________________________________________________turbina juz na wstępnie zarezerwowana :kox: :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

Opublikowano

:bry:

nie ściemniaj chociaż nas, my nie wymagamy L4 :wink4:

Opublikowano

Ja bym się pisał na grilla ale raczej nie dam rady dziś dojechać :confused4:

Opublikowano

:hi:

i sie rozchorowalem... :/[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________oj diman co to sie stalo... ale widze ze chcesz dorezac go troszke za kare... ;)

no poszła mi turbina na lekkim ściganku z puckiem ;( :evil: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bedzie nowe turbo i moze drugi icek zobaczymy :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.