Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sezon grillowy rozpoczęty :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota..... Spaliłem sobie tą kiełbachą podniebienie :wink4:

ja tez :decayed:

sezon oglaszam za otwarty :polew:

Opublikowano

już po grill'u?

kurcze Krolu mykniesz mi jęz. ang następnym razem...na SPOCie?

kurcze też tak chcę...jak kolega z SI....delfinek

tylko napiszjakie piwko lubisz :naughty:

przynieś mi czteropak tyskiego, to Krolu Ci zrobi nawet chiński :wink4:

jakie tyskie :blink: :blink: :blink: :blink: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: tylko reed's zielony :kox:

ja nie pije redsa :wink4:

Opublikowano

a te kielbaski polskie czy czajnatałn :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to kto co pija?

Opublikowano

a tak na serio, to pojechałem wcześniej bo widziałem, że nie nikt nie chciał mi odstąpić swojej kiłbaski :polew:

Opublikowano

to kto co pija?

ja mleko :decayed:

a te kielbaski polskie czy czajnatałn :polew: :polew: :polew:

kielbaski "nieśląskie" :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to kto co pija?

ja mleko :decayed:

a te kielbaski polskie czy czajnatałn :polew: :polew: :polew:

kielbaski "nieśląskie" :polew: :polew: :polew:

a myślałem że Ty "ile wleje tyle wypije"

Opublikowano

coś mi się zdaje że nie ma już miejsc do Bukowiny... albo ślepy jestem.

Opublikowano

:hi: po pracy jak fajnie wrócić do domu :naughty:

heh a chcialem zobqczyc twoje rezanko na spryski a Ciebie nie bylo :wallbash:

No niestety takie życie :gwizdanie:

chciałbym wiedzieć czy jak coś to pompkę do spryskiwaczy miałbyś...jeśli bym potrzebował...? 50zł dla klubowiczów...? :cool1:

Opublikowano

coś mi się zdaje że nie ma już miejsc do Bukowiny... albo ślepy jestem.

ja tam widze 7 wolnych :wink4:
Opublikowano

coś mi się zdaje że nie ma już miejsc do Bukowiny... albo ślepy jestem.

ja tam widze 7 wolnych :wink4:

ale Grisza ma 8 fajnych koleżanek, które zawsze jeżdzą z nim :gwizdanie:

bez nich nie pojedzie..... :decayed:

Opublikowano

coś mi się zdaje że nie ma już miejsc do Bukowiny... albo ślepy jestem.

ja tam widze 7 wolnych :wink4:

ja nie czaję... ;(

Opublikowano

coś mi się zdaje że nie ma już miejsc do Bukowiny... albo ślepy jestem.

ja tam widze 7 wolnych :wink4:

To chyba będe musiał sobie okulary sprawić !

Napisałem do Jarko o wolne miejsca... zobaczymy ....

coś mi się zdaje że nie ma już miejsc do Bukowiny... albo ślepy jestem.

ja tam widze 7 wolnych :wink4:

ale Grisza ma 8 fajnych koleżanek, które zawsze jeżdzą z nim :gwizdanie:

bez nich nie pojedzie..... :decayed:

Żeby ino 8.. :naughty: reszta na mnie w domu czeka :wink4:
Opublikowano

Żeby ino 8.. :naughty: reszta na mnie w domu czeka :wink4:

kilka moge przygarnac :gwizdanie:
Opublikowano

Żeby ino 8.. :naughty: reszta na mnie w domu czeka :wink4:

kilka moge przygarnac :gwizdanie:

one chcą prawdziwego debeściaka :decayed:

Opublikowano

Żeby ino 8.. :naughty: reszta na mnie w domu czeka :wink4:

kilka moge przygarnac :gwizdanie:

one chcą prawdziwego debeściaka :decayed:

no to jestem idealnym kandydatem :decayed::naughty:
Opublikowano
:hi: Dzięks dziewczyny za spota! :naughty: Kiełbaska przepyszna! :kox:
Opublikowano

Żeby ino 8.. :naughty: reszta na mnie w domu czeka :wink4:

kilka moge przygarnac :gwizdanie:

one chcą prawdziwego debeściaka :decayed:

no to jestem idealnym kandydatem :decayed::naughty:

wiem, szczególnie po dwóch piwach i 0,5l pana tadeusza :polew:

śpisz jak debeściak :decayed:

Opublikowano

wiem, szczególnie po dwóch piwach i 0,5l pana tadeusza :polew:

śpisz jak debeściak :decayed:

masz na to jakies dowody? :tongue4: wiem kiedy powiedziec stop :)

niezapomnij o gruszkowce :sick3: :sick3: :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.