Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

majewski jest przejebany

ktory? :tongue4:

No to już lecę... :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pasztety :sick3:

wiem, że wolisz chłopaków, pewnie na dzień chłopaka i na wszystkich świętych stawiasz znicza na kibel :gwizdanie:

tyle istnień spuszczonych rurami :gwizdanie:

spier dalaj TY CHU JU

jakbym Cię lubił, to bym się na Ciebie obraził :tongue4:

Opublikowano

pasztety :sick3:

wiem, że wolisz chłopaków, pewnie na dzień chłopaka i na wszystkich świętych stawiasz znicza na kibel :gwizdanie:

tyle istnień spuszczonych rurami :gwizdanie:

spier dalaj TY CHU JU

jakbym Cię lubił, to bym się na Ciebie obraził :tongue4:

:nabijasie: prze agenty z was :wink4:
Opublikowano

majewski jest przejebany

ktory? :tongue4:

show :polew: :polew: :polew:

pasztety :sick3:

wiem, że wolisz chłopaków, pewnie na dzień chłopaka i na wszystkich świętych stawiasz znicza na kibel :gwizdanie:

tyle istnień spuszczonych rurami :gwizdanie:

spier dalaj TY CHU JU

jakbym Cię lubił, to bym się na Ciebie obraził :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

pasztety :sick3:

wiem, że wolisz chłopaków, pewnie na dzień chłopaka i na wszystkich świętych stawiasz znicza na kibel :gwizdanie:

tyle istnień spuszczonych rurami :gwizdanie:

spier dalaj TY CHU JU

jakbym Cię lubił, to bym się na Ciebie obraził :tongue4:

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

bys lepiej napisal cos ciekawego a nie tylko emoty wstawiasz :tongue4:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

bys lepiej napisal cos ciekawego a nie tylko emoty wstawiasz :tongue4:

właśnie Akjam

co wniosłeś tym postem do tematu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pasztety :sick3:

wiem, że wolisz chłopaków, pewnie na dzień chłopaka i na wszystkich świętych stawiasz znicza na kibel :gwizdanie:

tyle istnień spuszczonych rurami :gwizdanie:

spier dalaj TY CHU JU

jakbym Cię lubił, to bym się na Ciebie obraził :tongue4:

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

na urodziny kupimy Ci klawiaturę ( kiedy masz? )

:decayed:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

bys lepiej napisal cos ciekawego a nie tylko emoty wstawiasz :tongue4:

cos ciekawego

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

bys lepiej napisal cos ciekawego a nie tylko emoty wstawiasz :tongue4:

cos ciekawego

:polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

bys lepiej napisal cos ciekawego a nie tylko emoty wstawiasz :tongue4:

cos ciekawego

:polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:

Też żeś się rozpisał! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Cześć i nara, ciulam spać

a tu jak zawsze, burdel i zero kultury, mieszczuchy :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Wiem, wiem... miałem już lecieć. :tongue4:

bys lepiej napisal cos ciekawego a nie tylko emoty wstawiasz :tongue4:

właśnie Akjam

co wniosłeś tym postem do tematu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

Cześć i nara, ciulam spać

a tu jak zawsze, burdel i zero kultury, mieszczuchy :wallbash:

:decayed:

czesci i czolem pytasz skad sie wzialem? jestem wesoly... :decayed:
Opublikowano

zdupiam, moja przejmuje lak top :polew:

:hi:

Opublikowano

Spadam do wyra.... Do jutro Szlachta.... Miszka i żebym Cię jutro na spocie widział... Bo jak nie to jak będe wracał ze spotu to podrodze wpadne i Ci :baseball::bicz::tongue4:

Opublikowano

Narta! Do jutra! Pamiętajcie jutro GRYLL! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Narta! Do jutra! Pamiętajcie jutro GRYLL! :kox: :kox: :kox:

a ma ktoś w ogóle grilla ? :mysli:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:48_________________________________________________

twardym trzeba być, ja jadę w alpy na letnich :decayed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:48_________________________________________________spadam w wyrko :hi:

Opublikowano
:hi: po całym dniu pracy :gwizdanie: Jutro mnie raczej nie będzie
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.