Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:
Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

jaki ściul :thumbdown:
Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

Może po prostu nie wie? :cool1:

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

robimy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale gdzie tego grilla chcecie robić?

a odnośnie jakby nie wiedział to pewnie by napisał że nie wie...co? :mysli::thumbdown:

Tam gdzie zawsze. :naughty:

Elvis!? Znowu zaczynasz być natrętny! Nie ma odpowiedzi i koniec. Nikt za niego nie myśli więc nie wiadomo czy by tak napisał...:cool1:

cool dał kolega radę - EGR najprawdopodobniej to był...rozruszał go i Gut :naughty:

70km i choinki nie ma na desce :good:

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

jaki ściul :thumbdown:

:decayed:
Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

To musisz się WYPISAĆ z klubu. :naughty::wink4:
Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

To musisz się WYPISAĆ z klubu. :naughty::wink4:

no wiem moja też mi to powiedziała :(

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

To musisz się WYPISAĆ z klubu. :naughty::wink4:

no wiem moja też mi to powiedziała :(

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

na ćwiartki go biorą ? :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

na ćwiartki go biorą ? :gwizdanie:

:polew:

Za 3 tysie. :polew: :polew:

Stan! Dzięki! :hi:

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

na ćwiartki go biorą ? :gwizdanie:

:polew:

Za 3 tysie. :polew: :polew:

Stan! Dzięki! :hi:

potrzebują tajli do przekładki z anglika :wink4:

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

na ćwiartki go biorą ? :gwizdanie:

:polew:

Za 3 tysie. :polew: :polew:

Stan! Dzięki! :hi:

:wink4:

mam z tego 20% :polew:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:33_________________________________________________

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

na ćwiartki go biorą ? :gwizdanie:

:polew:

Za 3 tysie. :polew: :polew:

Stan! Dzięki! :hi:

potrzebują tajli do przekładki z anglika :wink4:

myślałem, że na przekładki do tych aut popowodziowych z Japonii

Opublikowano

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

nom to czas na b8 :tongue4:
Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

Opublikowano

mnie jutro nie ma zaś :thumbdown:

Miszka ogarnij się! :wink4::decayed:

mam mega Meksyk w robocie i jeszcze zastępuję mojego szefa - tego z Toyoty (zmienili mu na Kię Ceed :polew:) bo pojechał na kanary z dupeczką i czasu nic nie mam

ps w Sobotę ADR idzie do żyda na 85% :naughty:

na ćwiartki go biorą ? :gwizdanie:

:polew:

Za 3 tysie. :polew: :polew:

Stan! Dzięki! :hi:

:wink4:

mam z tego 20% :polew:

Luzik. :wink4:
Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

to co zmiana?

Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

Może szybciej, nie wyrobisz się jak zapierdalasz za szefa?! :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

Może szybciej, nie wyrobisz się jak zapierdalasz za szefa?! :naughty: :naughty: :naughty:

wyrobiłbym i teraz ale nie chcę kupować auta którym będę jeździł raz na tydzień, to bez sens moim zdaniem [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

to co zmiana?

czytaj dokładnie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.