Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Asa_Akira_Picture.jpg

ale tu ładnie :gwizdanie:

:bry: po dłuższej przerwie :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________Stasiuuuuuuu dawaj zdjęcia bierznika :cool1:

bo się zdecyduję raczej jak jeszcze mogę ...[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________... a i mogę być driverem do Bukowiny :wink4:

Opublikowano

Asa_Akira_Picture.jpg

ale tu ładnie :gwizdanie:

:bry: po dłuższej przerwie :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________Stasiuuuuuuu dawaj zdjęcia bierznika :cool1:

bo się zdecyduję raczej jak jeszcze mogę ...[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________... a i mogę być driverem do Bukowiny :wink4:

wyślę Ci wieczorkiem

Opublikowano

Asa_Akira_Picture.jpg

ale tu ładnie :gwizdanie:

:bry: po dłuższej przerwie :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________Stasiuuuuuuu dawaj zdjęcia bierznika :cool1:

bo się zdecyduję raczej jak jeszcze mogę ...[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________... a i mogę być driverem do Bukowiny :wink4:

wyślę Ci wieczorkiem

oki doki :good:

Opublikowano

ale jestem głodny :wallbash:

Opublikowano

a ja mam jeszcze bananka :kox::dance:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:33_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

13372eb6ef62d0af3af8d346bed04e61.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

kolejny dzień szakala dobiega końca :gwizdanie:

Opublikowano

plan na dziś nauczyć się cofać ekhm :gwizdanie: ... korygować liczniki w furkach :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to przyjebałem dziś 12h w robocie i 420km :wallbash:

Opublikowano

i po pracy

:polew: :polew: :polew: :polew:

13372eb6ef62d0af3af8d346bed04e61.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

jakies tam muskle mom :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie będzie ktoś jutro w Gliwicach w okolicy ul Lotników ok 14-15 a potem na spocie...? :mysli:

Opublikowano

:hi: jutro będę na SPOciku

CHECK znikła EGR odwieszony... :naughty:

Opublikowano
:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:
Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

to co zawsze... :decayed:

Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

to co zawsze... :decayed:

Czli pisałeś bzdury? :decayed:

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mogliście wpaść bo wódeczka się lała wczoraj grubo... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.