Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolega z Gisza będzie na SPOCIE????

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

to co zawsze... :decayed:

Czli pisałeś bzdury? :decayed:

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mogliście wpaść bo wódeczka się lała wczoraj grubo... :gwizdanie:

no a co innego miałem pisać... :kox:

Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

to co zawsze... :decayed:

Czli pisałeś bzdury? :decayed:

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mogliście wpaść bo wódeczka się lała wczoraj grubo... :gwizdanie:

no a co innego miałem pisać... :kox:

No nic innego bym się po Tobie nie spodziewał więc luz. :naughty:
Opublikowano

kolega z Gisza będzie na SPOCIE????

nic nie pisal na forum

no a co innego miałem pisać... :kox:

:nose::polew:
Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśni i radziłbym Ci nadrobić spam bo niezłe epitety na Ciebie leciały :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

spam spam i spam.... :gwizdanie: ja już myślałem że 4000 już będzie a tu lipton...

Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśni i radziłbym Ci nadrobić spam bo niezłe epitety na Ciebie leciały :polew: :polew: :polew:

I tak nie nadrabiam. :tongue4:

:hi:

spam spam i spam.... :gwizdanie: ja już myślałem że 4000 już będzie a tu lipton...

:thumbdown:

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

Ile nalatane? Zostało 5 tysięcy z trzystu? :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: z wieczora... Od wczoraj mnie nie było ale spamu nie nadrabiam. :tongue4: Działo się coś ciekawego? :nose:

tak, z dimanem i miszką planowaliśmy ci wjazd na chatę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśni i radziłbym Ci nadrobić spam bo niezłe epitety na Ciebie leciały :polew: :polew: :polew:

I tak nie nadrabiam. :tongue4:

:hi:

spam spam i spam.... :gwizdanie: ja już myślałem że 4000 już będzie a tu lipton...

:thumbdown:

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

Ile nalatane? Zostało 5 tysięcy z trzystu? :polew: :polew:

ja nie grzebałem u siebie tylko u seniora w pasacie :cool1:
Opublikowano

no to psssytt :decayed:

Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..
Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

może po prostu nie wiedział, bo przeważnie mi zawsze odpisywał
Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

Może po prostu nie wie? :cool1:

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

Może po prostu nie wie? :cool1:

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

robimy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

Może po prostu nie wie? :cool1:

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

robimy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No i good! :good: :good: :good:
Opublikowano

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

to weź jakis parasol bo wlasnie pada deszcz :thumbdown:
Opublikowano

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

Może po prostu nie wie? :cool1:

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

robimy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale gdzie tego grilla chcecie robić?

a odnośnie jakby nie wiedział to pewnie by napisał że nie wie...co? :mysli::thumbdown:

Opublikowano

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

to weź jakis parasol bo wlasnie pada deszcz :thumbdown:

U mnie nie pada. A do jutra jest jeszcze ponad 20 godzin! :tongue4:

udało mi się zmienić przebieg... :kox: :kox:

dalej nei masz info od kolegi z Forum (klubowicza) odnośnie moje błędu byłego???

nie..

czad - nieźle się że tak powiem przyłożył do pomocy ... nie ma jak pomoc ... :no:

Może po prostu nie wie? :cool1:

P.S. Robimy jutro grilla? :kox: :kox:

robimy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale gdzie tego grilla chcecie robić?

a odnośnie jakby nie wiedział to pewnie by napisał że nie wie...co? :mysli::thumbdown:

Tam gdzie zawsze. :naughty:

Elvis!? Znowu zaczynasz być natrętny! Nie ma odpowiedzi i koniec. Nikt za niego nie myśli więc nie wiadomo czy by tak napisał...:cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.