Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to daje :decayed:

http://otomoto.pl/bmw-728-full-kseno-skora-klim-navi-dvd-C20146206.html

właściciel auta będzie dostępny dopiero w poniedziałek bo jest na urlopie :wink4:

BMW nie sprawdzamy :tongue4:

nie fikaj :naughty:

nigdy bym nie kupił auta z Sosnowca - honor mi na to nie pozwala :naughty:

makaveli to dla siebie szukasz ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

ładne są te autka ale 13 letnia Beta 7 to chyba studnia bez dna, ja bym nie ryzykował :tongue4:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

ta pewnie se myśli, że każdy będzie myślał, że jakaś mafija jedzie :sarcastic:

lekko zubożała mafija :decayed:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

ta pewnie se myśli, że każdy będzie myślał, że jakaś mafija jedzie :sarcastic:

lekko zubożała mafija :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

ładne są te autka ale 13 letnia Beta 7 to chyba studnia bez dna, ja bym nie ryzykował :tongue4:

też tak myślę :gwizdanie:

Opublikowano

no ja na dziś robotę już zakończyłem :decayed:

Opublikowano
:hi: a ja sie niezle nudze dzisiaj :gwizdanie:
Opublikowano

a ja do roboty idę 18.08. :>

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:
Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

to co szczegóły randki dogadacie na PW :sarcastic:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

to co szczegóły randki dogadacie na PW :sarcastic:

zrobimy tak jak chciałeś, zaprosimy Cię do trójkąta :naughty:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

to co szczegóły randki dogadacie na PW :sarcastic:

zrobimy tak jak chciałeś, zaprosimy Cię do trójkąta :naughty:

:shocked::blink::shocked:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

to co szczegóły randki dogadacie na PW :sarcastic:

zrobimy tak jak chciałeś, zaprosimy Cię do trójkąta :naughty:

:good:

:gwizdanie:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

to co szczegóły randki dogadacie na PW :sarcastic:

zrobimy tak jak chciałeś, zaprosimy Cię do trójkąta :naughty:

:good:

:gwizdanie:

łoooooooooooo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

to co szczegóły randki dogadacie na PW :sarcastic:

zrobimy tak jak chciałeś, zaprosimy Cię do trójkąta :naughty:

:good:

:gwizdanie:

łoooooooooooo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiedziałem, że się ucieszysz :polew:

Opublikowano

tak ,dla siebie :kox:

myślisz, że w BMW będziesz ładniejszy ? :naughty:

spobam Ci się :naughty:

:naughty:

to co szczegóły randki dogadacie na PW :sarcastic:

zrobimy tak jak chciałeś, zaprosimy Cię do trójkąta :naughty:

:good:

:gwizdanie:

łoooooooooooo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiedziałem, że się ucieszysz :polew:

no ba :polew:

Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i urloppppppppppppppppppppppppppp :drunk: :drunk:

jak zwykle pedalskie klimaty :facepalm:

ja niestety nie dam rady piodjechac bo od pietku mnei nie bedzie, ale moze bulczas

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.