Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i urloppppppppppppppppppppppppppp :drunk: :drunk:

jak zwykle pedalskie klimaty :facepalm:

ja niestety nie dam rady piodjechac bo od pietku mnei nie bedzie, ale moze bulczas

a kaj będziesz od piątku ? :mysli: kare masz ? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ps. 2.8 w bmw7 to przeciez niejedzie :thumbdown: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 15:02_________________________________________________

i po pracy, jeszcze tylko jutro i urloppppppppppppppppppppppppppp :drunk: :drunk:

jak zwykle pedalskie klimaty :facepalm:

ja niestety nie dam rady piodjechac bo od pietku mnei nie bedzie, ale moze bulczas

a kaj będziesz od piątku ? :mysli: kare masz ? :decayed:

a u ciebie na chacie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ps. 2.8 w bmw7 to przeciez niejedzie :thumbdown: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 15:02_________________________________________________

i po pracy, jeszcze tylko jutro i urloppppppppppppppppppppppppppp :drunk: :drunk:

jak zwykle pedalskie klimaty :facepalm:

ja niestety nie dam rady piodjechac bo od pietku mnei nie bedzie, ale moze bulczas

a kaj będziesz od piątku ? :mysli: kare masz ? :decayed:

a u ciebie na chacie :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Opublikowano

:mysli:

przeciez sam mnie zapraszales i mowiles zebym bral urlop :decayed:
Opublikowano

:mysli:

przeciez sam mnie zapraszales i mowiles zebym bral urlop :decayed:

nie, to mówiłem Ewce :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli:

przeciez sam mnie zapraszales i mowiles zebym bral urlop :decayed:

nie' date=' to mówiłem Ewce :gwizdanie:

[/quote']aha to dlatego niebyla zadowolona ze wzialem urlop w tym samym czasie co ona i dala mi kare ;/

:polew: :polew:

Opublikowano

:mysli:

przeciez sam mnie zapraszales i mowiles zebym bral urlop :decayed:

nie, to mówiłem Ewce :gwizdanie:

aha to dlatego niebyla zadowolona ze wzialem urlop w tym samym czasie co ona i dala mi kare ;/

:polew: :polew:

widzę, że zrozumiałeś :polew:

Opublikowano

:mysli:

przeciez sam mnie zapraszales i mowiles zebym bral urlop :decayed:

nie, to mówiłem Ewce :gwizdanie:

aha to dlatego niebyla zadowolona ze wzialem urlop w tym samym czasie co ona i dala mi kare ;/

:polew: :polew:

widzę, że zrozumiałeś :polew:

dobra kara nie jest zla :polew: :polew:
Opublikowano

a ja do roboty idę 18.08. :>

A ja 30.08. :gwizdanie: :>
Opublikowano

a ja do roboty idę 18.08. :>

A ja 30.08. :gwizdanie: :>

przeciez niedawno miales urlop... takiemu to dobrze :decayed:
Opublikowano

a ja do roboty idę 18.08. :>

A ja 30.08. :gwizdanie: :>

przeciez niedawno miales urlop... takiemu to dobrze :decayed:

Jaki urlop? Przecież miałem nogę w gipsie. :cool1:
Opublikowano

a ja do roboty idę 18.08. :>

A ja 30.08. :gwizdanie: :>

przeciez niedawno miales urlop... takiemu to dobrze :decayed:

Jaki urlop? Przecież miałem nogę w gipsie. :cool1:

no wlasnie L4 to nie urlop :)

Opublikowano
:hi: po wieczornej kąpieli, ale dzisiaj było larmo :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: po wieczornej kąpieli, ale dzisiaj było larmo :gwizdanie:

a nasz jeszcze rzadzi... :):)

Opublikowano

:hi: po wieczornej kąpieli, ale dzisiaj było larmo :gwizdanie:

a nasz jeszcze rzadzi... :):)

dzień się jeszcze nie skończył :rolleyes: coś wybrzydza przy cycku :decayed:

Opublikowano

po jazdach...dziś mi coś nie szło :thumbdown:

Opublikowano

po jazdach...dziś mi coś nie szło :thumbdown:

szlif ? :cool1:

Opublikowano

po jazdach...dziś mi coś nie szło :thumbdown:

szlif ? :cool1:

nie no bez przesady, maiłem kłopoty z koordynacją ruchową, wiesz obracanie głowy, włączanie kierunkowskazów, slalom ósemki i jeszcze do tego trzeba było jechać :decayed:

Opublikowano
:hi: polarek zamówiłem :naughty: Ktoś tu chciał żeby auto obejrzeć :gwizdanie: mogę podjechać wsumie nie jeździłem serią 7 a chętnie się przejadę :naughty:
Opublikowano

i po drzemce :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.