Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja niestety nie dotarłem ;(

sami rezacze, nie było z kim o d*pach pogadać :wink4::decayed:

czyli nie ma czego żałować mówisz :gwizdanie: :decayed:

żartuje :wink4:

dzisiaj miałem najmniejsze koło na spocie: 14" :decayed: ale za to przez dziury przelatuje jak colin mcrae :kox:

a co się z twoimi avusami w 17" stało sprzedałeś :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja niestety nie dotarłem ;(

sami rezacze, nie było z kim o d*pach pogadać :wink4::decayed:

czyli nie ma czego żałować mówisz :gwizdanie: :decayed:

żartuje :wink4:

dzisiaj miałem najmniejsze koło na spocie: 14" :decayed: ale za to przez dziury przelatuje jak colin mcrae :kox:

a co się z twoimi avusami w 17" stało sprzedałeś :cool1:

audi na chorwacji, bujam się wolnossącą toyotą od ojca :wink4:

Opublikowano

a ja niestety nie dotarłem ;(

sami rezacze, nie było z kim o d*pach pogadać :wink4::decayed:

czyli nie ma czego żałować mówisz :gwizdanie: :decayed:

żartuje :wink4:

dzisiaj miałem najmniejsze koło na spocie: 14" :decayed: ale za to przez dziury przelatuje jak colin mcrae :kox:

a co się z twoimi avusami w 17" stało sprzedałeś :cool1:

audi na chorwacji, bujam się wolnossącą toyotą od ojca :wink4:

:good: ach jo

Opublikowano

Po spocie, dzięki, no i dzięki dla psychopatów z którymi wracałem :decayed::polew:

:decayed:

Opublikowano

Następnym razem moglibyście zaczekać na nas ;( ;( ;(

Opublikowano

Po spocie, dzięki, no i dzięki dla psychopatów z którymi wracałem :decayed::polew:

:decayed:

ja się do nich nie zaliczam, bo mój więcej jak 220 nie chciał jechać ;P :no:

Opublikowano

nasz zatrzymał się przy 140:/

Opublikowano

Po spocie, dzięki, no i dzięki dla psychopatów z którymi wracałem :decayed::polew:

:decayed:

mówisz, że chłopcy założyli większe heble i opóźniają do-hamowanie jak w F1 :wink4:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 23:07_________________________________________________

nasz zatrzymał się przy 140:/

jakby Brat miał 15" to mielisyćie 160 :decayed:

Opublikowano

Najgorsze jest to że zgasła mi jedna kropka od gazu, a zrobiłem tylko 110 km, zamiast 160 km :decayed:

Ale co tam

Opublikowano

no te 160 zwiększyłoby nasze szanse :polew:

Opublikowano

nasz zatrzymał się przy 140:/

następny raz jedziesz busem :gwizdanie: jechaliśmy 180...
Opublikowano

nasz zatrzymał się przy 140:/

następny raz jedziesz busem :gwizdanie: jechaliśmy 180...

wiedziałam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

aaaa kopcił mi? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

w ciul :polew:

Opublikowano

nasz zatrzymał się przy 140:/

następny raz jedziesz busem :gwizdanie: jechaliśmy 180...

powiedz siostrze, że masz licznik z anglika, przeliczy sobie z mph na kmh i będzie git :wink4:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 23:15_________________________________________________

aaaa kopcił mi? :gwizdanie: :naughty:

diesel zawsze kopci :wink4::decayed:

Opublikowano

Termostat mam do wymiany, jak jechaliśmy, to temp ładnie 90. Ledwo co zjechałem z A4, zaraz 70. Jak grzeję, to mam 90, jak jadę na lajcie, to 70…

Opublikowano

Cze Tolek;) jesteś?

Opublikowano

Tolek, nic nie kopciło :wink4:

Opublikowano

Cze Tolek;) jesteś?

taa, cze, co tam?[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 23:24_________________________________________________

Tolek, nic nie kopciło :wink4:

a bo krolu mnie ostatnio nastraszył, ze kopcił jak smok ;(

Opublikowano

Hahhah to tylko Cię chyba nastraszył :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.