Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pora spać chlory :hi:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

to cię obudzę w porze nocnego karmienia cffaniaku :decayed:

o której karmisz to się zgadamy ja gdzieś około 2.30 :gwizdanie:

na żądanie :disgust:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 23:24_________________________________________________ale pewnie gdzieś między 2 a 3 w nocy.... i później pewnie 6-7 rano :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pora spać chlory :hi:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

to cię obudzę w porze nocnego karmienia cffaniaku :decayed:

o której karmisz to się zgadamy ja gdzieś około 2.30 :gwizdanie:

na żądanie :disgust:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 23:24_________________________________________________ale pewnie gdzieś między 2 a 3 w nocy.... i później pewnie 6-7 rano :gwizdanie:

no to tak jak ja odezwę się jak na karmie :wink4:
Opublikowano

pewnie gdzieś między 2 a 3 w nocy.... i później pewnie 6-7 rano :gwizdanie:

ale masz fajnie :decayed::wink4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________Diman jak tam terror minal? :decayed:
Opublikowano

pewnie gdzieś między 2 a 3 w nocy.... i później pewnie 6-7 rano :gwizdanie:

ale masz fajnie :decayed::wink4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________Diman jak tam terror minal? :decayed:

ano minął już się uspokoił i można powiedzieć że mam kochanego syna :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 23:56_________________________________________________ :hi: dzień dobry

Opublikowano
:bry::siema::hi:
Opublikowano

jol, co tam nieroby :tongue4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 10:24_________________________________________________

:dance:

Opublikowano

:hi:

się dzisiaj chyba nie wyspałem, tak jakby jakieś małe dziecko w domu płakało czy coś... :mysli:

Opublikowano

:hi:

się dzisiaj chyba nie wyspałem, tak jakby jakieś małe dziecko w domu płakało czy coś... :mysli:

ogladales jakis horror? :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

się dzisiaj chyba nie wyspałem, tak jakby jakieś małe dziecko w domu płakało czy coś... :mysli:

za mało wypiłeś wczoraj i dopadł Cię kac - a kac to kara za przerwę w piciu :naughty:

Opublikowano

:hi:

się dzisiaj chyba nie wyspałem, tak jakby jakieś małe dziecko w domu płakało czy coś... :mysli:

za mało wypiłeś wczoraj i dopadł Cię kac - a kac to kara za przerwę w piciu :naughty:

ja nawet jak popije to niemam kaca na drugi dzien hehe
Opublikowano

jak się pije w dobrym towarzystwie, to rzadko jest kac :decayed:

Opublikowano

jak się pije w dobrym towarzystwie, to rzadko jest kac :decayed:

true :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 12:42_________________________________________________sie bede chyba na pogorie zbieral :mysli:
Opublikowano

Stanley jak tam ta Twoja paściarska drużyna z Chorzowa ponoć niezłe baty wczoraj dostali....

3:0 ?

:polew:

Opublikowano

Stanley jak tam ta Twoja paściarska drużyna z Chorzowa ponoć niezłe baty wczoraj dostali....

3:0 ?

:polew:

zapytam o jedno: "ile macie mistrzów" ? :naughty::decayed:

i o drugie: w której lidze jest gks ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Stanley jak tam ta Twoja paściarska drużyna z Chorzowa ponoć niezłe baty wczoraj dostali....

3:0 ?

:polew:

zapytam o jedno: "ile macie mistrzów" ? :naughty::decayed:

i o drugie: w której lidze jest gks ? :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

14911-b025bf462abb52a.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

yeahbunny :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley jak tam ta Twoja paściarska drużyna z Chorzowa ponoć niezłe baty wczoraj dostali....

3:0 ?

:polew:

zapytam o jedno: "ile macie mistrzów" ? :naughty::decayed:

i o drugie: w której lidze jest gks ? :gwizdanie: :decayed:

nie napinaj się tak bo Ci żyłka w d*pie pęknie :naughty:

a i tak dla mnie R to ścierwo bez znaczenia na wyniki , a Ty Stasiu jesteś za R bo w rodzinnej wiosce nie było żadnego godnego klubu :gwizdanie:

ps

dziwni Ci ludzie mieszkają w Tychach, poszedłem do knajpy chciałem kupić - wręcz postawić flaszkę to mi powiedzieli że się nie opłaca i że oni nie będą pili hehe no cóż 70 zeta do przodu i trzeźwość umysłu zachowana.

Opublikowano

Stanley jak tam ta Twoja paściarska drużyna z Chorzowa ponoć niezłe baty wczoraj dostali....

3:0 ?

:polew:

zapytam o jedno: "ile macie mistrzów" ? :naughty::decayed:

i o drugie: w której lidze jest gks ? :gwizdanie: :decayed:

nie napinaj się tak bo Ci żyłka w pupie pęknie :naughty:

a i tak dla mnie R to ścierwo bez znaczenia na wyniki , a Ty Stasiu jesteś za R bo w rodzinnej wiosce nie było żadnego godnego klubu :gwizdanie:

ps

dziwni Ci ludzie mieszkają w Tychach, poszedłem do knajpy chciałem kupić - wręcz postawić flaszkę to mi powiedzieli że się nie opłaca i że oni nie będą pili hehe no cóż 70 zeta do przodu i trzeźwość umysłu zachowana.

no comment :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.