Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem dwa razy na letnim i było za***iście co prawda w pile było dużo lepiej niż w Jarosławcu ale było fajnie a tu czytam takie ekscesy masakra jakaś nie ma jak bukowina już mówię dzisiaj że w tym roku na zimowy jadę :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ano były normalne domki. :gwizdanie:

Wersalka,łóżko,szafa,stół dwa krzesła i radio.

Zdjęcia dodałem na ogólnopolskie.

Opublikowano

jak to ogladam to lipa straszna, lepsze warunki beda na chechle :naughty:

Opublikowano

Ja to chyba dopiero na zimowy pojadę,bo słyszałem że tam to można w ciemno jechać.

Opublikowano

ok idę w kimę jutro trzeba ciężko pracować :decayed: choć bezrobocie coraz bliżej :thumbdown:

ciekawe jak smakuje kuroniówka :mysli:

Opublikowano

ok idę w kimę jutro trzeba ciężko pracować :decayed: choć bezrobocie coraz bliżej :thumbdown:

ciekawe jak smakuje kuroniówka :mysli:

będziemy razem na bezrobociu siedzieć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ok idę w kimę jutro trzeba ciężko pracować :decayed: choć bezrobocie coraz bliżej :thumbdown:

ciekawe jak smakuje kuroniówka :mysli:

będziemy razem na bezrobociu siedzieć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zawsze raźniej :good:

Opublikowano

ok idę w kimę jutro trzeba ciężko pracować :decayed: choć bezrobocie coraz bliżej :thumbdown:

ciekawe jak smakuje kuroniówka :mysli:

będziemy razem na bezrobociu siedzieć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zawsze raźniej :good:

tylko jak sie sam zwolnie to mi nie dadzą .... ale to nic "stare" będą nas utrzymywać :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

robota to głupota..... :decayed:

Opublikowano

robota to głupota..... :decayed:

picie to jest życie :decayed:

ok idę w kimę jutro trzeba ciężko pracować :decayed: choć bezrobocie coraz bliżej :thumbdown:

ciekawe jak smakuje kuroniówka :mysli:

będziemy razem na bezrobociu siedzieć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zawsze raźniej :good:

tylko jak sie sam zwolnie to mi nie dadzą .... ale to nic "stare" będą nas utrzymywać :kox: :kox: :kox:

no mnie czeka odprawa :jerk: bo firma pada

Opublikowano

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

założymy koło niepracujących tatusiów i bedzie życie jak w madrycie :decayed:

Opublikowano

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

też się na to piszę :naughty:

oczywiście z moją :naughty:

Opublikowano

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

założymy koło niepracujących tatusiów i bedzie życie jak w madrycie :decayed:

jest git zrobi się obiad i później do knajpy z dzieciakiem :naughty:

Opublikowano

dobra Pany idę w kimkę :hi:

Opublikowano

dobra Pany idę w kimkę :hi:

:hi:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:46_________________________________________________trzeba cisnąć w kimono :hi:

Opublikowano

i powrocilem z pogorii :naughty:

patrze na ogolnopolski i normalnie niewierze masakra :shocked:

Opublikowano

patrze na ogolnopolski i normalnie niewierze masakra :shocked:

Uwierz,bo tak było :thumbdown:

Byłem tam :wallbash:

Opublikowano

patrze na ogolnopolski i normalnie niewierze masakra :shocked:

Uwierz,bo tak było :thumbdown:

Byłem tam :wallbash:

za takie pieniadze to brak slow ja bym sie domagal zwrotu kosztow, jestem ciakwe co napisze makaveli :mysli:
Opublikowano

patrze na ogolnopolski i normalnie niewierze masakra :shocked:

Uwierz,bo tak było :thumbdown:

Byłem tam :wallbash:

za takie pieniadze to brak slow ja bym sie domagal zwrotu kosztow, jestem ciakwe co napisze makaveli :mysli:

Makaveli tylko czyta i się nie wypowiada. :mysli:

Też mu pewnie trochę głupio bo chciał dobrze,ale właściciele ośrodka polecieli w kulki :angry: delikatnie mówiąc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.