Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

74e9b101a02b6f21b805d6e7dc664e60.gif

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

74e9b101a02b6f21b805d6e7dc664e60.gif

:decayed:

hehehehe :kox: :kox:
Opublikowano
dsc0911q.jpg
Opublikowano
  • Autor

dsc0911q.jpg

bijaaaacz :kox:
Opublikowano

Akcent polski :polew: :polew: :polew:

dopyska.jpg

padlem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w temacie:

d0%20buzi

Opublikowano

74e9b101a02b6f21b805d6e7dc664e60.gif

:decayed:

co za młotek :decayed:

Opublikowano
:siema: hello
Opublikowano

ahooooj...

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

Opublikowano

jol, ale upal masakra

a moze zrobuimy spota na pogorii?? :naughty:

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

ja tez i bede z moja takze bede mowil tylko i wylacznie o motoryzacji :polew:
Opublikowano

jol, ale upal masakra

a moze zrobuimy spota na pogorii?? :naughty:

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

ja tez i bede z moja takze bede mowil tylko i wylacznie o motoryzacji :polew:

też będę na chwile, może i nawet z familią :decayed:

Opublikowano

jol, ale upal masakra

a moze zrobuimy spota na pogorii?? :naughty:

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

ja tez i bede z moja takze bede mowil tylko i wylacznie o motoryzacji :polew:

weś się piordolnij w łeb z tą pogorią :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jol, ale upal masakra

a moze zrobuimy spota na pogorii?? :naughty:

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

ja tez i bede z moja takze bede mowil tylko i wylacznie o motoryzacji :polew:

też będę na chwile, może i nawet z familią :decayed:

z żółwiczką? :decayed:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:52_________________________________________________

jol, ale upal masakra

a moze zrobuimy spota na pogorii?? :naughty:

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

ja tez i bede z moja takze bede mowil tylko i wylacznie o motoryzacji :polew:

weś się piordolnij w łeb z tą pogorią :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pierdolnac to ja moge ale ciebie :wink4:

kilka osob bylo chetnych wiec napomkuje o takim pomysle :cool1:

Opublikowano

:hi:

dzień dobry ...

Opublikowano

jol, ale upal masakra

a moze zrobuimy spota na pogorii?? :naughty:

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

ja tez i bede z moja takze bede mowil tylko i wylacznie o motoryzacji :polew:

też będę na chwile, może i nawet z familią :decayed:

z żółwiczką? :decayed:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:52_________________________________________________

jol, ale upal masakra

a moze zrobuimy spota na pogorii?? :naughty:

guten morgen :hi:

w dzień spota :kox: będę

ja tez i bede z moja takze bede mowil tylko i wylacznie o motoryzacji :polew:

weś się piordolnij w łeb z tą pogorią :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pierdolnac to ja moge ale ciebie :wink4:

kilka osob bylo chetnych wiec napomkuje o takim pomysle :cool1:

ciekawe kto ? Ty i Twoje audi chyba :polew:

Opublikowano

ciekawe kto ? Ty i Twoje audi chyba :polew:

jak bys nie pojechal z kolega h*j wie gdzie i po co... to bys wiedzial :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.