Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj w nocy w czeko jest noc koksów... ewakuowaliśmy się póki nie było jeszcze haji :gwizdanie:

ale wcześniej była noc cipeczek :kox: a niektóre pewnie mi sie przyśnią :decayed:

no i Tolek , szybki masz ten wózek :decayed: aż chyba naprawie swój :polew:

no ale zjazd ze średnicówki przypominał mi pewien filmik z Yt :naughty:
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj w nocy w czeko jest noc koksów... ewakuowaliśmy się póki nie było jeszcze haji :gwizdanie:

ale wcześniej była noc cipeczek :kox: a niektóre pewnie mi sie przyśnią :decayed:

no i Tolek , szybki masz ten wózek :decayed: aż chyba naprawie swój :polew:

no ale zjazd ze średnicówki przypominał mi pewien filmik z Yt :naughty:

dajesz malina :polew:
Opublikowano

i co by tu robic :mysli:

Opublikowano

i co by tu robic :mysli:

wóda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

70aa426399aae15ba028e43eeb7e7fa3.jpg

:polew:

Opublikowano

70aa426399aae15ba028e43eeb7e7fa3.jpg

:polew:

dobre

ps. pyrsk kurva :kox:

Opublikowano
  • Autor

ps. pyrsk kurva :kox:

ja chyba też :naughty:
Opublikowano

ps. pyrsk kurva :kox:

ja chyba też :naughty:

ja nie wytrzymałem musiałem jebnąć drina

jutro jadę do BB sprzedać Skodę mojego dziadka

Skoda Favorit 135L

1991 R przebieg 42k 1 właściciel od nowości kto chce obadać to auto jutro w Katosach do południa - myślę, że to rarytas :kox:

Opublikowano
  • Autor

ps. pyrsk kurva :kox:

ja chyba też :naughty:

ja nie wytrzymałem musiałem walnąć drina

jutro jadę do BB sprzedać Skodę mojego dziadka

Skoda Favorit 135L

1991 R przebieg 42k 1 właściciel od nowości kto chce obadać to auto jutro w Katosach do południa - myślę, że to rarytas :kox:

Wolf chciał chyba nie ? :decayed:
Opublikowano

ps. pyrsk kurva :kox:

ja chyba też :naughty:

ja nie wytrzymałem musiałem walnąć drina

jutro jadę do BB sprzedać Skodę mojego dziadka

Skoda Favorit 135L

1991 R przebieg 42k 1 właściciel od nowości kto chce obadać to auto jutro w Katosach do południa - myślę, że to rarytas :kox:

Wolf chciał chyba nie ? :decayed:

coś gadał ale o sprzedaży dowiedziałem się o tym dziś - nie jestem właścicielem :confused4: - wolałbym żeby została w klubie :polew:

Opublikowano
  • Autor

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:
Opublikowano

zależy która ale coś mi się kojarzy, że około 70-100zł ale mogę się mylić

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane
Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

to tak jak byś miał kupić używane wahacze :gwizdanie:

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

przecież to totalna głupota kupować części do auta, które się eksploatują :cool1:

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

przecież to totalna głupota kupować części do auta, które się eksploatują :cool1:

sprzedam zjechane klocki hamulcowe - tylnie :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.