Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

przecież to totalna głupota kupować części do auta, które się eksploatują :cool1:

sprzedam zjechane klocki hamulcowe - tylnie :decayed:

"tylne" :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kurde , czytam forum i boje sie , że to nie poduszki , a jakiś syf z paliwa czy ki c**j zapchał nastawnik i dlatego drga :gwizdanie: szkoda , że sie nie znam na dieslach :decayed: albo znowu rozrząd przeskoczył :polew:

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

przecież to totalna głupota kupować części do auta, które się eksploatują :cool1:

sprzedam zjechane klocki hamulcowe - tylnie :decayed:

BIORĘ

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

przecież to totalna głupota kupować części do auta, które się eksploatują :cool1:

sprzedam zjechane klocki hamulcowe - tylnie :decayed:

"tylne" :decayed:

chcesz kwadrata ? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

a kto ? to zamienie sie z nim za przepracowany olej i kpl prawie nowych filtrów po przebiegu 10000km :kox:
Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

a kto ? to zamienie sie z nim za przepracowany olej i kpl prawie nowych filtrów po przebiegu 10000km :kox:

ja mam jeszcze zjechaną kostkę stacyjki :kox:

ale szydera :decayed:

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

przecież to totalna głupota kupować części do auta, które się eksploatują :cool1:

sprzedam zjechane klocki hamulcowe - tylnie :decayed:

"tylne" :decayed:

chcesz kwadrata ? :naughty:

nie strasz dzieci mikołajem :decayed:

Opublikowano

a mi chyba jebła/y poduszka/i pod silnikiem ;( trzęsie budą jak skuwysyn :kwasny: nie wie ktoś ile może kosztować taka poducha ?

pewnie nikt, poszukaj na jakimś forum motoryzacyjnym...będzie łatwiej :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki :polew:

Na forum ktoś sprzedaje po 40 używane

przecież to totalna głupota kupować części do auta, które się eksploatują :cool1:

sprzedam zjechane klocki hamulcowe - tylnie :decayed:

"tylne" :decayed:

chcesz kwadrata ? :naughty:

nie strasz dzieci mikołajem :decayed:

przestańcie z tą grypserą :blink:

Opublikowano

Jesteście popierdoleni tyle wam powiem :decayed:

Opublikowano

ide se opierdolić budyń na ciepło :cool1:

Opublikowano

Jesteście popierdoleni tyle wam powiem :decayed:

WHY ?

ide se opierdolić budyń na ciepło :cool1:

ja dokładnie taki jebnąłem właśnie przed chwilą do klopa :sarcastic:

Opublikowano

siema Pany :)

Opublikowano

ide se opierdolić budyń na ciepło :cool1:

uważaj na siebie :decayed:

Opublikowano

Jesteście popierdoleni tyle wam powiem :decayed:

WHY ?

ide se opierdolić budyń na ciepło :cool1:

ja dokładnie taki jebnąłem właśnie przed chwilą do klopa :sarcastic:

waniliowy ?? powinieneś chyba iść od lekarza... :mysli:
Opublikowano

Jesteście popierdoleni tyle wam powiem :decayed:

WHY ?

ide se opierdolić budyń na ciepło :cool1:

ja dokładnie taki jebnąłem właśnie przed chwilą do klopa :sarcastic:

Ty się jeszcze pytasz :facepalm:
Opublikowano

ide se opierdolić budyń na ciepło :cool1:

uważaj na siebie :decayed:

dzięki za wsparcie :pociesz:
Opublikowano

Jesteście popierdoleni tyle wam powiem :decayed:

WHY ?

ide se opierdolić budyń na ciepło :cool1:

ja dokładnie taki jebnąłem właśnie przed chwilą do klopa :sarcastic:

waniliowy ?? powinieneś chyba iść od lekarza... :mysli:

kakaowy taki jak właśnie opierdalasz

Opublikowano

forum dewiantów :gwizdanie:

Opublikowano

siema Pany :)

Witaj :hi:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:14_________________________________________________

forum dewiantów :gwizdanie:

mówi mi jeszcze :kox: :kox:
Opublikowano
:tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.