Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

morgen

Hub jak wrazenia? oplacalo sie robic wira? :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 09:17_________________________________________________fajna piosneka

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 10:49_________________________________________________mam dzis dobry humor :decayed: ciekawe kto mi go zepsuje :disgust:

Opublikowano

Kędzior napierdol się żeby zasnąć szybko z dobrym humorem i wtedy nikt Ci go nie pospuje. :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kędzior napierdol się żeby zasnąć szybko z dobrym humorem i wtedy nikt Ci go nie pospuje. :naughty: :naughty:

hehehe pomysl nienajgorszy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

morgen

Hub jak wrazenia? oplacalo sie robic wira? :naughty:[br]

Oj tak :shocked: :shocked: :shocked:

Nie myślałem że aż tak poczuję różnicę :naughty:

Opublikowano

turbo tez zmieniales na mocniejsze czy tylko sam program narazie?

masz jakis wykresik?

Opublikowano

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

Opublikowano

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

nawet nawet :kox:
Opublikowano

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

podobne kreski do moich :wink4:

Opublikowano

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

podobne kreski do moich :wink4:

jak chcesz to ci moge zrobic lepsze :tongue4:
Opublikowano

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

podobne kreski do moich :wink4:

jak chcesz to ci moge zrobic lepsze :tongue4:

z certyfikatem? :decayed:

Opublikowano

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

podobne kreski do moich :wink4:

jak chcesz to ci moge zrobic lepsze :tongue4:

z certyfikatem? :decayed:

Taaa w Corelu ... :decayed:

Opublikowano

Kędzior napierdol się żeby zasnąć szybko z dobrym humorem i wtedy nikt Ci go nie pospuje. :naughty: :naughty:

hehehe pomysl nienajgorszy :polew: :polew: :polew:

Ja zawsze mam dobre pomysły jeśli chodzi o %... :naughty:

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

podobne kreski do moich :wink4:

jak chcesz to ci moge zrobic lepsze :tongue4:

z certyfikatem? :decayed:

Za 5 tysi... :decayed:
Opublikowano

Zmieniłem turbo,wywaliłem EGR,dołożyłem kolektor z AWX no i program :decayed:

dynosoft1.jpg

podobne kreski do moich :wink4:

jak chcesz to ci moge zrobic lepsze :tongue4:

z certyfikatem? :decayed:

i ze zdjeciem zadowolonego klienta :decayed:

Taaa w Corelu ... :decayed:

:punish: oczywiscie ze nie w corelu

w pejncie :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 11:42_________________________________________________

Ja zawsze mam dobre pomysły jeśli chodzi o %... :naughty:

niewatpie :cool1:
Opublikowano
:hi: helloł
Opublikowano

wydech zmieniony :decayed: tego mi brakowalo, mruczy jak tygrysica :naughty: :naughty: :naughty:

przy okazji pojechalem od razu zrobic sobie przeglad, i czeka mnie wymiana wahaczy :gwizdanie:

Opublikowano

wydech zmieniony :decayed: tego mi brakowalo, mruczy jak tygrysica :naughty: :naughty: :naughty:

przy okazji pojechalem od razu zrobic sobie przeglad, i czeka mnie wymiana wahaczy :gwizdanie:

To teraz moja kolej... :gwizdanie:
Opublikowano

wydech zmieniony :decayed: tego mi brakowalo, mruczy jak tygrysica :naughty: :naughty: :naughty:

przy okazji pojechalem od razu zrobic sobie przeglad, i czeka mnie wymiana wahaczy :gwizdanie:

To teraz moja kolej... :gwizdanie:

najpierw wymien silnik na 3.0 a pozniej masz P&P wydech :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:12_________________________________________________Stasiek wiem co zrobimy Basi na prima aprilis

Crazy Baby Swap Prank On New Mom

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________

zycie :wallbash:

Opublikowano

wydech zmieniony :decayed: tego mi brakowalo, mruczy jak tygrysica :naughty: :naughty: :naughty:

przy okazji pojechalem od razu zrobic sobie przeglad, i czeka mnie wymiana wahaczy :gwizdanie:

tu masz fajny zestaw będziesz miał drugi powód żeby dużo nie jeździć :sarcastic:

http://allegro.pl/kpl-wahacze-kraft-audi-a4-a6-vw-passat-b5-superb-i1899346661.html

Opublikowano

wydech zmieniony :decayed: tego mi brakowalo, mruczy jak tygrysica :naughty: :naughty: :naughty:

przy okazji pojechalem od razu zrobic sobie przeglad, i czeka mnie wymiana wahaczy :gwizdanie:

tu masz fajny zestaw będziesz miał drugi powód żeby dużo nie jeździć :sarcastic:

http://allegro.pl/kpl-wahacze-kraft-audi-a4-a6-vw-passat-b5-superb-i1899346661.html

Miszka, dostałeś ode mnie PW ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.