Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Ty lepiej nie bo w porównaniu do twojego padła ten golf do 100 km/h Cie pozamiata... lekki diesel... :tongue4::decayed:

:decayed:

widze ze znowu masz jakies omamy hehe

Chce cie podpuścic żebyś mnie przewiózł tym 2,8 i pokazał jak bardzo sie myle... i nie dlatego że Twoja fura mnie jara tylko jestem ciekaw jak jedzie 2,8.... o ile wogóle jedzie... :gwizdanie:

:decayed:

musze cie rozczarowac, to autko nie jedzie, a juz tymbardziej nie hamuje hehe[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 23:09_________________________________________________

myślę, że do 200km/h porównywalnie z twoim leonem, powyżej tej prędkości leon będzie zostawał w tyle :gwizdanie:

jednakże seat dalej dojedzie na baku :polew: :polew:

ty sie lepiej juz nie odzywaj bo i tak wystarczajaco sobie przesrales :tongue4:

Odzywa sie a leon go wciaga nosem... :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:decayed:

i w piatek nie pije alkoholu :tongue4:
Opublikowano

a na baku zajedzie tak samo daleko ... :polew:

Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Ty lepiej nie bo w porównaniu do twojego padła ten golf do 100 km/h Cie pozamiata... lekki diesel... :tongue4::decayed:

:decayed:

widze ze znowu masz jakies omamy hehe

Chce cie podpuścic żebyś mnie przewiózł tym 2,8 i pokazał jak bardzo sie myle... i nie dlatego że Twoja fura mnie jara tylko jestem ciekaw jak jedzie 2,8.... o ile wogóle jedzie... :gwizdanie:

:decayed:

musze cie rozczarowac, to autko nie jedzie, a juz tymbardziej nie hamuje hehe[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 23:09_________________________________________________

myślę, że do 200km/h porównywalnie z twoim leonem, powyżej tej prędkości leon będzie zostawał w tyle :gwizdanie:

jednakże seat dalej dojedzie na baku :polew: :polew:

ty sie lepiej juz nie odzywaj bo i tak wystarczajaco sobie przesrales :tongue4:

Odzywa sie a leon go wciaga nosem... :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

który leon ? :blink:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 23:12_________________________________________________

:decayed:

i w piatek nie pije alkoholu :tongue4:

ja też nie :kox:

Opublikowano

ja też nie :kox:

ok to jestesmy ustawieni :decayed:
Opublikowano

ja też nie :kox:

ok to jestesmy ustawieni :decayed:

ale mi serio nie pasuje :polew:

Opublikowano

ja też nie :kox:

ok to jestesmy ustawieni :decayed:

ale mi serio nie pasuje :polew:

przeciez mowie nie :kox:
Opublikowano

Po spociku pojechałem prosto na piłeczkę, później obejrzyć meczyk z kumplami i wreszcie dotarłem na chatę. :hi:

Opublikowano

Po spociku pojechałem prosto na piłeczkę, później obejrzyć meczyk z kumplami i wreszcie dotarłem na chatę. :hi:

czyli znowu czuc od ciebie alkohol :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

i dzieki za spota :wink4:

no i polarek :decayed:

powiedzcie mi jak w ogole ktos komus cos yyy za przesylke trzeba doplacic? :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie nie znacie jakiegoś sklepu gdzie bym mógł dostać uszczelki do mojej pompy. ASO odpada :decayed: Inne tego typu sklepy zjeździłem typu inter cars itp :gwizdanie:

Bulczas, żeby sprawdzić Ci to w ELSIE ( o ile jest Ci to jeszcze potrzebne) muszę mieć VIN jakiegoś passata z silnikiem AFN

Pompa leży już w domu. Ale jakbyś mógł jutro sprawdzić za ile by było takie coś 038 198 051 D to było by fajnie

70zł, do ściągnięcia z DE, czyli do tygodnia czekania :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Po spociku pojechałem prosto na piłeczkę, później obejrzyć meczyk z kumplami i wreszcie dotarłem na chatę. :hi:

czyli znowu czuc od ciebie alkohol :polew: :polew: :polew:

Już nie. :decayed:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie nie znacie jakiegoś sklepu gdzie bym mógł dostać uszczelki do mojej pompy. ASO odpada :decayed: Inne tego typu sklepy zjeździłem typu inter cars itp :gwizdanie:

Bulczas, żeby sprawdzić Ci to w ELSIE ( o ile jest Ci to jeszcze potrzebne) muszę mieć VIN jakiegoś passata z silnikiem AFN

Pompa leży już w domu. Ale jakbyś mógł jutro sprawdzić za ile by było takie coś 038 198 051 D to było by fajnie

70zł, do ściągnięcia z DE, czyli do tygodnia czekania :gwizdanie:

Dzięki już znalazłem dzisiaj w Focie. Całkiem zapomniałem o tym sklepie. 40zł :wink4: Jak coś przyda mi się bardzo instrukcjia składania i rozbierania pompy :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema z rana

powiedzcie mi jak w ogole ktos komus cos yyy za przesylke trzeba doplacic? :gwizdanie:

dasz mi 50zl i jestesmy kwita :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.