Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawaj je na forum, w końcu rodzina to my :decayed:

pijesz piwo to pij :decayed:

no, pije :naughty: i oglądam film Maczeta :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawaj je na forum, w końcu rodzina to my :decayed:

pijesz piwo to pij :decayed:

no, pije :naughty: i oglądam film Maczeta :thumbdown:

cos w stylu adrenalina2? :polew:
Opublikowano

dawaj je na forum, w końcu rodzina to my :decayed:

pijesz piwo to pij :decayed:

no, pije :naughty: i oglądam film Maczeta :thumbdown:

cos w stylu adrenalina2? :polew:

"oglądam" bo były wcześniej cycki, teraz się skończyły i lipa :thumbdown:

Opublikowano

ale twoja ci pokazala czy w filmie? :tongue4:

Opublikowano

czas spać :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Saudi in Audi :tongue4:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________Adam.S co z furaczem? jakies wiesci? :mysli:

Witam fura jeszcze u mechanika robi listwe kierowniczą ,akumulator do wymiany i jak mi rachunek wystawi to się chyba poskładam :confused4:

Opublikowano

siema ale dzisiaj wczesnie wstalem :decayed:

Saudi in Audi :tongue4:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________Adam.S co z furaczem? jakies wiesci? :mysli:

Witam fura jeszcze u mechanika robi listwe kierowniczą ,akumulator do wymiany i jak mi rachunek wystawi to się chyba poskładam :confused4:

niezazdroszcze :confused4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak kowboj w samo poludnie :decayed:
Opublikowano

:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak kowboj w samo poludnie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:

Opublikowano

:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak kowboj w samo poludnie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:

czyli wlew :decayed: kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos :wink4::decayed:
Opublikowano

:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak kowboj w samo poludnie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:

czyli wlew :decayed: kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos :wink4::decayed:

dokładnie, na pewno zaleje robala :decayed:

Opublikowano

:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak kowboj w samo poludnie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:

czyli wlew :decayed: kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos :wink4::decayed:

dokładnie, na pewno zaleje robala :decayed:

mi dzisiaj niepasuje :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak kowboj w samo poludnie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:

czyli wlew :decayed: kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos :wink4::decayed:

dokładnie, na pewno zaleje robala :decayed:

:gwizdanie:

:siema: Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak kowboj w samo poludnie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:

czyli wlew :decayed: kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos :wink4::decayed:

dokładnie, na pewno zaleje robala :decayed:

mi dzisiaj niepasuje :gwizdanie:

Ty jesteś przecież na L4... :decayed: :decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.