Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do czwartku bylem wiec juz moge :naughty:

ale jeszcze niejestem w pelni zdrowia wiec niedal bym rady, pozatym postanowienie noworoczne niepije alkoholu, a jak pije to z umiarem :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Oko masz jeszcze xboxa na sprzedaz?

Opublikowano

do czwartku bylem wiec juz moge :naughty:

ale jeszcze niejestem w pelni zdrowia wiec niedal bym rady, pozatym postanowienie noworoczne niepije alkoholu, a jak pije to z umiarem :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

No wiadomo, że z umiarem jak zawsze. :naughty::decayed: :decayed:

:hi:

:siema:

Oko masz jeszcze xboxa na sprzedaz?

Oko sprzedaj mu bo Kędzior ma jedno z postanowień noworocznych - dłuższe i częstrze L4 i nie będzie mu się nudzić... :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Oko masz jeszcze xboxa na sprzedaz?

oj jak to dawno było :gwizdanie:

sprzedany :confused4: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________bulik ma na sprzedaż PS3 :wink4:

Opublikowano

Oko masz jeszcze xboxa na sprzedaz?

w media markt mają :gwizdanie:

Opublikowano

Oko masz jeszcze xboxa na sprzedaz?

w media markt mają :gwizdanie:

slyszalem :polew:

Oko masz jeszcze xboxa na sprzedaz?

oj jak to dawno było :gwizdanie:

sprzedany :confused4: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________bulik ma na sprzedaż PS3 :wink4:

wiem ale wolal bym xboxa 360 :> nom chyba ze za stowke mi sprzeda no to wezme :confused4::polew:

do czwartku bylem wiec juz moge :naughty:

ale jeszcze niejestem w pelni zdrowia wiec niedal bym rady, pozatym postanowienie noworoczne niepije alkoholu, a jak pije to z umiarem :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

No wiadomo, że z umiarem jak zawsze. :naughty::decayed: :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Oko sprzedaj mu bo Kędzior ma jedno z postanowień noworocznych - dłuższe i częstrze L4 i nie będzie mu się nudzić... :naughty: :naughty: :naughty:

gupis :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:bry: prawie jak allroad :kox:

Opublikowano

:bry: prawie jak allroad :kox:

ladnie brzmi :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

za***ista jest :P (błagam Mario , zamknij ryja :decayed: )

Opublikowano

za***ista jest :P (błagam Mario , zamknij ryja :decayed: )

wcale bym sie jej niebal :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

za***ista jest :P (błagam Mario , zamknij ryja :decayed: )

wcale bym sie jej niebal :gwizdanie:

no przejebane hehe :P tak właśnie sie zastanawiałem jakby tak samą gdzieś potkać ;) zawał murowany :blink:
Opublikowano

za***ista jest :P (błagam Mario , zamknij ryja :decayed: )

wcale bym sie jej niebal :gwizdanie:

no przejebane hehe :P tak właśnie sie zastanawiałem jakby tak samą gdzieś potkać ;) zawał murowany :blink:

Dobra akcja! :kox:

Kędzior nie było Xboxów! wszystko sprzedane! :confused4::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

za***ista jest :P (błagam Mario , zamknij ryja :decayed: )

wcale bym sie jej niebal :gwizdanie:

no przejebane hehe :P tak właśnie sie zastanawiałem jakby tak samą gdzieś potkać ;) zawał murowany :blink:

Dobra akcja! :kox:

Kędzior nie było Xboxów! wszystko sprzedane! :confused4::decayed:

dzieki za checi :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 16:52_________________________________________________

za***ista jest :P (błagam Mario , zamknij ryja :decayed: )

wcale bym sie jej niebal :gwizdanie:

no przejebane hehe :P tak właśnie sie zastanawiałem jakby tak samą gdzieś potkać ;) zawał murowany :blink:

ja bym mial z 3 zawaly i jeszcze pewnie bym jej sprzedal buta na twarz :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

za***ista jest :P (błagam Mario , zamknij ryja :decayed: )

:kox: jak z horroru :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
To już było. :thumbdown::decayed:

P.S. Spiżdżam... :kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.