Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie ciezko bedzie namowic ale postaram sie jeszcze keżora zwerbowac zeby tez poszedl na disko :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to sie musimy kiedy zgadac na klubowy klabing :decayed:

:good:

3911ec4f29a1046ae834eadb7e52d8ea.gif?1325979110

poszedlbym na disko :naughty:

jo tyż :kox: :kox: :>

Mowa o dicho i już się diman pojawił. :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Kędzior zjebałeś mi posta którego klepałem 5 minut :disgust: ale i tak go wyśle :evil:

włącz to :

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/01/3911ec4f29a1046ae834eadb7e52d8ea.gif

potem włącz sobie secik :

http://www.seciki.pl/nowe_sety_energy2000/10394-energy-2000-przytkowice-new-year-after-party-06012011.html

i masz dwugodzinny teledysk - have fun ;]

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 15:21_________________________________________________

pewnie ciezko bedzie namowic ale postaram sie jeszcze keżora zwerbowac zeby tez poszedl na disko :polew: :polew: :polew:

:przebiegly:

:banan:

Opublikowano

no to sie musimy kiedy zgadac na klubowy klabing :decayed:

:good:

3911ec4f29a1046ae834eadb7e52d8ea.gif?1325979110

poszedlbym na disko :naughty:

jo tyż :kox: :kox: :>

Mowa o dicho i już się diman pojawił. :naughty:

a jak że jak zabawa się szykuje to jo je zawsze jak moga oczywiście :kox: :kox:

Opublikowano

no to sie musimy kiedy zgadac na klubowy klabing :decayed:

:good:

3911ec4f29a1046ae834eadb7e52d8ea.gif?1325979110

poszedlbym na disko :naughty:

jo tyż :kox: :kox: :>

Mowa o dicho i już się diman pojawił. :naughty:

a jak że jak zabawa się szykuje to jo je zawsze jak moga oczywiście :kox: :kox:

:evil::kox:
Opublikowano
  • Autor

408981_330145780337444_198504090168281_1243567_441814131_n.jpg

382849_318239924861363_198504090168281_1195787_737433107_n.jpg

:decayed::polew:

Opublikowano

no to sie musimy kiedy zgadac na klubowy klabing :decayed:

:good:

3911ec4f29a1046ae834eadb7e52d8ea.gif?1325979110

poszedlbym na disko :naughty:

jo tyż :kox: :kox: :>

Mowa o dicho i już się diman pojawił. :naughty:

a jak że jak zabawa się szykuje to jo je zawsze jak moga oczywiście :kox: :kox:

super fajnie ale pisz po polsku

nie jo tylko ja

nie je tylko jest

nie moga tylko moge

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 15:49_________________________________________________

408981_330145780337444_198504090168281_1243567_441814131_n.jpg

382849_318239924861363_198504090168281_1195787_737433107_n.jpg

:decayed::polew:

Grisza tez tak robi :decayed:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

nawet nie włączam :sick3:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:17_________________________________________________

to zapewne jest lepiej wykonane :tongue4:

Opublikowano

Jakąś kolacyjkę trzeba zjeść i na światełko... :rolleyes:

Opublikowano

no to sie musimy kiedy zgadac na klubowy klabing :decayed:

:good:

3911ec4f29a1046ae834eadb7e52d8ea.gif?1325979110

poszedlbym na disko :naughty:

jo tyż :kox: :kox: :>

Mowa o dicho i już się diman pojawił. :naughty:

a jak że jak zabawa się szykuje to jo je zawsze jak moga oczywiście :kox: :kox:

ja też dawno nie byłem :gwizdanie:
Opublikowano

:naughty:

ma j**any branie :decayed:

to zapewne jest lepiej wykonane :tongue4:

ma pociesznego ryja hehe umpa umpa porsza :decayed:
Opublikowano

Co tu taka cisza? :cool1:

Opublikowano

TV :gwizdanie:

Opublikowano

No i co tam ciekawego i gdzie bo właśnie bym coś obejrzał. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

TV :gwizdanie:

TransVestyci ? ale co z nimi ? :tongue4::polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

TVN akurat :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.