Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:rolleyes:

to jak to w końcu jest bo nie wiem jak mierzyć :decayed: :decayed:

twojego zaganiacza nie sposób zmierzyc :decayed:

:decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

WAŻNE INFO : najbliższy spot czyli 10.01.2012 odbędzie sie na parkingu pod Silesią City Center w Katowicach

:wink4:

Opublikowano

:gwizdanie: Zielony parking z Królikiem... :cool1:

Opublikowano

Bulczas będziesz jutro ????

Opublikowano

WAŻNE INFO : najbliższy spot czyli 10.01.2012 odbędzie sie na parkingu pod Silesią City Center w Katowicach

:wink4:

a Ty o curva u siebie żeś jest ?

gieju :polew:

Opublikowano

WAŻNE INFO : najbliższy spot czyli 10.01.2012 odbędzie sie na parkingu pod Silesią City Center w Katowicach

:wink4:

a Ty o curva u siebie żeś jest ?

gieju :polew:

Nie ale jak ktoś głupio pyta to odpowiadam nie !!!!! skoro na górze jest INFO dużymi literami a ktos dalej nie wie... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

WAŻNE INFO : najbliższy spot czyli 10.01.2012 odbędzie sie na parkingu pod Silesią City Center w Katowicach

:wink4:

a Ty o curva u siebie żeś jest ?

gieju :polew:

Nie ale jak ktoś głupio pyta to odpowiadam nie !!!!! skoro na górze jest INFO dużymi literami a ktos dalej nie wie... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Nie zwracam uwagi na pierwszego posta bo jest rzadko aktualizowany :tongue4:

Mario my się musimy chyba bliżej poznać :baseball:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hub sciulaj go :decayed:

Mario a ty sie nie daj :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale z Was ciuliki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie zwracam uwagi na pierwszego posta bo jest rzadko aktualizowany :tongue4:

:baseball:
Opublikowano

Hub sciulaj go :decayed:

Mario a ty sie nie daj :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Nie zwracam uwagi na pierwszego posta bo jest rzadko aktualizowany :tongue4:

:baseball:

:polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane. :decayed:

Opublikowano

WAŻNE INFO : najbliższy spot czyli 10.01.2012 odbędzie sie na parkingu pod Silesią City Center w Katowicach

:wink4:

a Ty o curva u siebie żeś jest ?

gieju :polew:

Nie ale jak ktoś głupio pyta to odpowiadam nie !!!!! skoro na górze jest INFO dużymi literami a ktos dalej nie wie... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Nie zwracam uwagi na pierwszego posta bo jest rzadko aktualizowany :tongue4:

Mario my się musimy chyba bliżej poznać :baseball:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty się najpierw naucz czytac ze zrozumieniem a potem chciej poznawac ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior o to ci chodziło ???? O taki jak wyzej dojazd ????

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:kox: :kox:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:29_________________________________________________

Dogi sprzedaje furę niezły :kox:

i moim zdaniem śmieszna kasa

http://otomoto.pl/audi-s4-rs4-C22371827.html

bier nie pirdol się z golfem :decayed:

Opublikowano
:hi: nie będzie ktoś w okolicy skoczowa :gwizdanie:
Opublikowano

Dogi sprzedaje furę niezły :kox:

i moim zdaniem śmieszna kasa

http://otomoto.pl/audi-s4-rs4-C22371827.html

Widze masz blisko do kolegi Huba bo o dogiego aucie juz wczoraj pisali... ale jak się spam przegląda a nie czyta to trudno ... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:32_________________________________________________

:hi: nie będzie ktoś w okolicy skoczowa :gwizdanie:

Jestes jutro ???

Opublikowano

:hi: nie będzie ktoś w okolicy skoczowa :gwizdanie:

ja jutro chyba tam będę :gwizdanie:

Opublikowano

Dogi sprzedaje furę niezły :kox:

i moim zdaniem śmieszna kasa

http://otomoto.pl/audi-s4-rs4-C22371827.html

Widze masz blisko do kolegi Huba bo o dogiego aucie juz wczoraj pisali... ale jak się spam przegląda a nie czyta to trudno ... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

nie jestem taki pojebany jak Ty żeby czytać wszystkie zaległe posty nie wiadomo po co...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.