Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dogi sprzedaje furę niezły :kox:

i moim zdaniem śmieszna kasa

http://otomoto.pl/audi-s4-rs4-C22371827.html

Buba tez sprzedaje za 30tys tylko mniej zmodzona :wink4: ale ladniejsza bo czarna :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mario będę na chwilę na pewno.

:hi: nie będzie ktoś w okolicy skoczowa :gwizdanie:

ja jutro chyba tam będę :gwizdanie:

Jest deal. Mam tylko 100zł i potrzebuje tą część :decayed:http://moto.allegro.pl/audi-a4-vw-passat-b5-pompa-wtryskowa-028130115a-i2030013713.html a i fajnie jakbyś spradził czy nastawnik jest dobry :polew:
Opublikowano

Dogi sprzedaje furę niezły :kox:

i moim zdaniem śmieszna kasa

http://otomoto.pl/audi-s4-rs4-C22371827.html

Widze masz blisko do kolegi Huba bo o dogiego aucie juz wczoraj pisali... ale jak się spam przegląda a nie czyta to trudno ... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

nie jestem taki pojebany jak Ty żeby czytać wszystkie zaległe posty nie wiadomo po co...

A jednak chyba warto bo byś wiedział o aucie dogiego... :gwizdanie: :gwizdanie: a tak co... już może byc za późno bo ktos mógł zaliczkowac :polew:

Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Opublikowano

Dogi sprzedaje furę niezły :kox:

i moim zdaniem śmieszna kasa

http://otomoto.pl/audi-s4-rs4-C22371827.html

Widze masz blisko do kolegi Huba bo o dogiego aucie juz wczoraj pisali... ale jak się spam przegląda a nie czyta to trudno ... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

nie jestem taki pojebany jak Ty żeby czytać wszystkie zaległe posty nie wiadomo po co...

A jednak chyba warto bo byś wiedział o aucie dogiego... :gwizdanie: :gwizdanie: a tak co... już może byc za późno bo ktos mógł zaliczkowac :polew:

aleś Ciula gdybym szukał to już bym tego linka nie wklejał tylko wątek w dziale moja A4 bym założył i we Battalionach był żech bym był :kox:

Opublikowano

Mario będę na chwilę na pewno.

:hi: nie będzie ktoś w okolicy skoczowa :gwizdanie:

ja jutro chyba tam będę :gwizdanie:

Jest deal. Mam tylko 100zł i potrzebuje tą część :decayed:http://moto.allegro.pl/audi-a4-vw-passat-b5-pompa-wtryskowa-028130115a-i2030013713.html a i fajnie jakbyś spradził czy nastawnik jest dobry :polew:

widzę że jest dobry :decayed: , 200PLN przy odbiorze i jutro jest u Ciebie :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jak nie!? Wszystkie są! :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

a niby Twoja może jest ? :decayed:
Opublikowano

Dogi sprzedaje furę niezły :kox:

i moim zdaniem śmieszna kasa

http://otomoto.pl/audi-s4-rs4-C22371827.html

Widze masz blisko do kolegi Huba bo o dogiego aucie juz wczoraj pisali... ale jak się spam przegląda a nie czyta to trudno ... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

nie jestem taki pojebany jak Ty żeby czytać wszystkie zaległe posty nie wiadomo po co...

A jednak chyba warto bo byś wiedział o aucie dogiego... :gwizdanie: :gwizdanie: a tak co... już może byc za późno bo ktos mógł zaliczkowac :polew:

aleś Ciula gdybym szukał to już bym tego linka nie wklejał tylko wątek w dziale moja A4 bym założył i we Battalionach był żech bym był :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No ja fakt... :decayed:

Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

a niby Twoja może jest ? :decayed:

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jak nie!? Wszystkie są! :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi: thx akjam ;)
Opublikowano

:hi: thx akjam ;)

:nose::naughty:
Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem :wink4:
Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem :wink4:

To już jestes trzeci w ciągu ostatnich 5 minut .... kolejny czyta i nie wie co ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra Pany spadam mam jutro dużo pracy i muszę się przygotować :hi:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem :wink4:

To już jestes trzeci w ciągu ostatnich 5 minut .... kolejny czyta i nie wie co ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oni tylko zdjęcia jak zawsze :polew:

Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem :wink4:

Oj Kędzior, Kędzior... :decayed: :decayed:
Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem :wink4:

To już jestes trzeci w ciągu ostatnich 5 minut .... kolejny czyta i nie wie co ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wczoraj to czytalem wiec mi sie zapomnialo :wink4:

Miszka jak tam z psem sobie radzisz? :decayed:

Opublikowano

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem :wink4:

To już jestes trzeci w ciągu ostatnich 5 minut .... kolejny czyta i nie wie co ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wczoraj to czytalem wiec mi sie zapomnialo :wink4:

Miszka jak tam z psem sobie radzisz? :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

moja bierze prysznic więc wskoczyłem na chwilkę :decayed:

a co do fury Dogiego to chyba bezwypadkowa nie jest... :gwizdanie:

Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił .....

Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto

myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem :wink4:

To już jestes trzeci w ciągu ostatnich 5 minut .... kolejny czyta i nie wie co ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wczoraj to czytalem wiec mi sie zapomnialo :wink4:

Miszka jak tam z psem sobie radzisz? :decayed:

już go nie mam ale szajba rozpierdol na chacie na maxa :kox:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:33_________________________________________________liczba wolnych miejsc do BT 118 :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.