Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jaaa :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za spota Pany :good:

sorki ,że krótko ale musiałem do pracy uciekać

miejscóweczka :good:

addassko następnym razem jak tłumaczysz czego mam szukać to nie mów ,ze mam szukać zielonego króliczka bo ich tam było od groma :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

PS.Czy ja wyjeżdżając jechałem pod prąd ,czy mi się tylko zdawało :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

każdy jechał pod prąd :decayed:

Opublikowano

:heat:

ulżyło mi :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 23:06_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota Pany :good:

sorki ,że krótko ale musiałem do pracy uciekać

miejscóweczka :good:

addassko następnym razem jak tłumaczysz czego mam szukać to nie mów ,ze mam szukać zielonego króliczka bo ich tam było od groma :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

PS.Czy ja wyjeżdżając jechałem pod prąd ,czy mi się tylko zdawało :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

My tez tam pierwszy spot mielismy ;):kox:

Opublikowano

i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ? :przebiegly:

seski nas znalazł, ja myślę, że na zimę warto się przenieść ( dużo cieplej) :)

Na zimę miejscówka jak najbardziej :good: Jeszcze jak przeniesiemy się w kąt jak to dziś było mówione to będzie jeszcze cieplej.

każdy jechał pod prąd :decayed:

Bo też postawili jakiś głupi zakaz :gwizdanie: Ale kto by się tam nim przejmował :polew: :polew: :polew:

P.S.

Dzięki za spocisza.Miło było znów zobaczyć wasze facjaty :kox:

P.S.2

A wrzesień faktycznie z d.py w kalendarzu :thumbdown:

Opublikowano

dzięki za spota Pany :good:

sorki ,że krótko ale musiałem do pracy uciekać

miejscóweczka :good:

addassko następnym razem jak tłumaczysz czego mam szukać to nie mów ,ze mam szukać zielonego króliczka bo ich tam było od groma :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

PS.Czy ja wyjeżdżając jechałem pod prąd ,czy mi się tylko zdawało :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

My tez tam pierwszy spot mielismy ;):kox:

luzik :wink4:

ja ze 3 razy zjazd do tego parkingu minąłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzięki za spota Pany :good:

sorki ,że krótko ale musiałem do pracy uciekać

miejscóweczka :good:

addassko następnym razem jak tłumaczysz czego mam szukać to nie mów ,ze mam szukać zielonego króliczka bo ich tam było od groma :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

PS.Czy ja wyjeżdżając jechałem pod prąd ,czy mi się tylko zdawało :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

My tez tam pierwszy spot mielismy ;):kox:

luzik :wink4:

ja ze 3 razy zjazd do tego parkingu minąłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no fakt specyficzny ;)

Opublikowano
  • Autor

A wrzesień faktycznie z d.py w kalendarzu :thumbdown:

dlatego ja zostane przy sierpniu :decayed:
Opublikowano

btw

tolek autko odpaliłeś po teście czujki "scyzorykiem" ?

:decayed:

Opublikowano

Też wreszcie dotarłem na chatę. :wink4:

i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ? :przebiegly:

:yes2: prezesie :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

a mnie coś jebią stawy :kwasny:

Opublikowano

stąd też może zmiana miejscówki :gwizdanie: :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a mnie coś jebią stawy :kwasny:

A mnie nie. :decayed: BTW Weź przykład z Kędziora i L4... :naughty:
Opublikowano

przypomniał mi sie kawał

przychodzi żaba do lekarza i mówi:

-panie doktorze cos mnie jebie w stawie

na co doktor

-podejrzewam raka

:polew:

Opublikowano
  • Autor

a mnie coś jebią stawy :kwasny:

3 stawy ? :decayed:
Opublikowano

przypomniał mi sie kawał

przychodzi żaba do lekarza i mówi:

-panie doktorze cos mnie jebie w stawie

na co doktor

-podejrzewam raka

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a mnie coś jebią stawy :kwasny:

3 stawy ? :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

a mnie coś jebią stawy :kwasny:

3 stawy ? :decayed:

na razie dwa ale to pewnie kwestia czasu :polew:

Opublikowano

a mnie coś jebią stawy :kwasny:

3 stawy ? :decayed:

na razie dwa ale to pewnie kwestia czasu :polew:

Starość nie radość. :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.