Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez jak zwykle ;)

teraz smigam do TG na wymiane czujnika G28 :)

akjam wez kabel :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tez jak zwykle ;)

teraz smigam do TG na wymiane czujnika G28 :)

akjam wez kabel :gwizdanie:

A Ty go nie masz? :mysli: Sprawdzę i jak co to wezmę. :good:
Opublikowano

Ja tez jak zwykle ;)

teraz smigam do TG na wymiane czujnika G28 :)

akjam wez kabel :gwizdanie:

A Ty go nie masz? :mysli: Sprawdzę i jak co to wezmę. :good:

no weźcie bo też chcę coś sprawdzić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez jak zwykle ;)

teraz smigam do TG na wymiane czujnika G28 :)

akjam wez kabel :gwizdanie:

to jest taki mały zielony czujnik koło kolektora ssącego ? :przebiegly:
Opublikowano

Ja tez jak zwykle ;)

teraz smigam do TG na wymiane czujnika G28 :)

akjam wez kabel :gwizdanie:

to jest taki mały zielony czujnik koło kolektora ssącego ? :przebiegly:

ten o którym Ty piszesz to jest chyba g62 ostatnio wymieniałem u siebie [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 16:32_________________________________________________chociaż ten też może gdzieś tam być :tongue4:

Opublikowano

:hi: Późnym popołudniem.

Ja też dziś podjadę do SCC

Opublikowano
  • Autor

820b3fd0150bd5e6c4ee6a3a4af76a8b.gif

BICHT !! I'm trying to learn :polew:

Opublikowano

keżor, będziesz ? mam brać kalendarz ?

Bo tej mendy z sosnowca na pewno nie bedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

keżor, będziesz ? mam brać kalendarz ?

Bo tej mendy z sosnowca na pewno nie bedzie :decayed:

niestety mnie nie będzie :/ j**ana choroba mnie trzyma jak pijany płota :confused4:
Opublikowano

keżor, będziesz ? mam brać kalendarz ?

Bo tej mendy z sosnowca na pewno nie bedzie :decayed:

niestety mnie nie będzie :/ j**ana choroba mnie trzyma jak pijany płota :confused4:

ok

Opublikowano

keżor, będziesz ? mam brać kalendarz ?

Bo tej mendy z sosnowca na pewno nie bedzie :decayed:

niestety mnie nie będzie :/ j**ana choroba mnie trzyma jak pijany płota :confused4:

mam to samo :disgust: ale od dzis jade na nowych antybiotykach

keżor, będziesz ? mam brać kalendarz ?

Bo tej mendy z sosnowca na pewno nie bedzie :decayed:

jak bys byl kolega to bys mi podrzucil :tongue4:
Opublikowano

Akjam jak robisz o 5 rano jestem na Pyrzowicach ... :naughty:

Opublikowano

po spociku ;);)

Opublikowano

dzięki za spotam miejscówka w sam raz na zimę :kox:

Opublikowano

no i można palić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ? :przebiegly:

Opublikowano

i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ? :przebiegly:

jestem za choć byłem przeciwnikiem tej decyzji :decayed:

Opublikowano

i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ? :przebiegly:

seski nas znalazł, ja myślę, że na zimę warto się przenieść ( dużo cieplej) :)

Opublikowano
  • Autor

i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ? :przebiegly:

seski nas znalazł, ja myślę, że na zimę warto się przenieść ( dużo cieplej) :)

niech sie Seski wypowie czy cieplej , bo był dziś na obu :polew::tongue4:
Opublikowano

i jak ? lepszy ten parking ? znalazł was seski ? przenosimy sie tam na całą zime ? :przebiegly:

seski nas znalazł, ja myślę, że na zimę warto się przenieść ( dużo cieplej) :)

niech sie Seski wypowie czy cieplej , bo był dziś na obu :polew::tongue4:

:polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 22:25_________________________________________________siostry Krupa u Kuby :jerk: :jerk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.