Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomoc na naszym forum jest zawsze szybka i fachowa o czym już wielu się przekonało :gwizdanie:

Wniosek jest jeden jakąś kamerę na pewno kupisz :wink4:

Miszka dawaj ten link do red tuba :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

juz znalazłem fajną :gwizdanie:

kamera.gif

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

:hi:

Jutro spot pod SCC :naughty:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:11_________________________________________________

juz znalazłem fajną :gwizdanie:

kamera.gif

Słuchając rad na forum to dokładnie taką byś kupił... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

:hi:

Jutro spot pod SCC :naughty:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:11_________________________________________________

juz znalazłem fajną :gwizdanie:

kamera.gif

Słuchając rad na forum to dokładnie taką byś kupił... :polew: :polew: :polew:

Na bank lepszą. :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

http://gopro.com/videos/

:kox: i mógłby sobie ją do kasku doczepiać jak będziesz jeździł na wrotkach :kox:

Opublikowano

:hi:

http://gopro.com/videos/

:kox: i mógłby sobie ją do kasku doczepiać jak będziesz jeździł na wrotkach :kox:

albo do wrotek :gwizdanie:

Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox:
Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

siema' date=' zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

za odszkodowanie mialbym tyle lodow ze glowa mala:P

juz nie znaly by mnie tylko na spodku ale rowniez na damrota :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

za odszkodowanie mialbym tyle lodow ze glowa mala:P

juz nie znaly by mnie tylko na spodku ale rowniez na francuskiej :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:
Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

yy pozatym kto mialby mi go zrobic? bo cos nie spojnie to napisales :tongue4:
Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

za odszkodowanie mialbym tyle lodow ze glowa mala:P

juz nie znaly by mnie tylko na spodku ale rowniez na francuskiej :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

znały by Cię z "małej główki" :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

za odszkodowanie mialbym tyle lodow ze glowa mala:P

juz nie znaly by mnie tylko na spodku ale rowniez na francuskiej :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

na damrota :facepalm:
Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

yy pozatym kto mialby mi go zrobic? bo cos nie spojnie to napisales :tongue4:

sam byś się blołdżobował :decayed:

Opublikowano

siema, zmiana antybiotyku i L4 do konca tyg

Pany, chcę kupiś jakąś fajną kamerkę, możecie coś doradzić ? bo kompletnie się na tym nie znam :rolleyes:

Na pewno z dyskiem HDD, powinna mieć w miarę dobrą optykę... ale co jeszcze ? :mysli:

Mam nadzieję, że zamknę się w 1500-2000zł :gwizdanie:

http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html

moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb :decayed:

ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania :wink4: ty masz zawsze zaje*iste pomysly :notworthy:

:polew: :polew: :polew:

może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? :mysli:

yy pozatym kto mialby mi go zrobic? bo cos nie spojnie to napisales :tongue4:

sam byś się blołdżobował :decayed:

Na bank nie sięga! :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.