Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale Pany nie ma co się stresować w końcu to normalne o tej porze roku

:decayed:

grunt by ubezpieczalnie nie musiały interweniować :wink4:

:good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nawet jeśli to wypłacane kwoty niech będą w ojro :decayed::kox:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

to taka szkoda całkowita mogła by być się opłacać :decayed:

Opublikowano

no ale Pany nie ma co się stresować w końcu to normalne o tej porze roku

:decayed:

grunt by ubezpieczalnie nie musiały interweniować :wink4:

dlaczego nie.... niech blacha się gnie... (byle by ludziom się nic nie stało) :kox:

PS. w poniedziałek, w robocie moge mieć w chvj roboty.... :gwizdanie: :disgust:

Opublikowano

no ale Pany nie ma co się stresować w końcu to normalne o tej porze roku

:decayed:

grunt by ubezpieczalnie nie musiały interweniować :wink4:

dlaczego nie.... niech blacha się gnie... (byle by ludziom się nic nie stało) :kox:

PS. w poniedziałek, w robocie moge mieć w chvj roboty.... :gwizdanie: :disgust:

Jeszcze będziesz się wkkurwiał. :naughty: :naughty:
Opublikowano

ee tam może i jemu przeleją eurasy zamiast pln'ów po 10'tym w nagrodę za ilość wykonanej pracy w poniedziałek 16'tego :decayed:

Opublikowano

ee tam może i jemu przeleją eurasy zamiast pln'ów po 10'tym w nagrodę za ilość wykonanej pracy w poniedziałek 16'tego :decayed:

:gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

jak stan wpadnie na scc we wtorek B8 to bedziemy wiedzieli ;)

Opublikowano

jak stan wpadnie na scc we wtorek B8 to bedziemy wiedzieli ;)

:naughty: Będziemy upalać! :wink4:
Opublikowano

to ja też się piszę na przejażdżkę :decayed:

tym bardziej ,że miron ostatnio jakoś wszystkie karnety na przejażdżki rozdał za szybko w Żorach i mnie minęło objeżdżanie B8 w 3.0 w Q :wink4:

Opublikowano

jak stan wpadnie na scc we wtorek B8 to bedziemy wiedzieli ;)

nie mamy na składzie fajnej B8 :thumbdown:

Opublikowano

:confused4:

przykre

:confused4:

:decayed:

Opublikowano

jak stan wpadnie na scc we wtorek B8 to bedziemy wiedzieli ;)

nie mamy na składzie fajnej B8 :thumbdown:

Na Jabłoniowej jest fajna w olrołdzie :kox: :kox:
Opublikowano

jak stan wpadnie na scc we wtorek B8 to bedziemy wiedzieli ;)

nie mamy na składzie fajnej B8 :thumbdown:

Na Jabłoniowej jest fajna w olrołdzie :kox: :kox:

jest codziennie u nas, ale jest z SO więc ją nie zaliczam :thumbdown:b bb :decayed:

Opublikowano

jak stan wpadnie na scc we wtorek B8 to bedziemy wiedzieli ;)

nie mamy na składzie fajnej B8 :thumbdown:

Na Jabłoniowej jest fajna w olrołdzie :kox: :kox:

jest codziennie u nas, ale jest z SO więc ją nie zaliczam :thumbdown:b bb :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Akjam, w robocie ?

Opublikowano

No właśnie w robocie... :gwizdanie: ALe zaraz stąd spiżdżam. :naughty:

Opublikowano

koło 17 na A4 między katowicami ,a gliwicami nie dało się jechać 3 pasy 70 km/h max szły ,potem na A1 takie lodowisko :blink: ,że żałowałem ,ze łańcuchów nie miałem z sobą :wink4:

Ja wczoraj wracałem z Lotniska w Pyrzowicach do Knurowa ok 3h gdzie normalnie jade ok 45 min. Najwieksza masakra była między lotniskiem a Ikeą ... Beemki nie potrafiły ruszyc bo droga nachylona i jechały powoli bokami masakra...

Opublikowano

:hi:

zima jak co roku zaskakuje drogowcow :confused4: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.