Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<_XaL_> Gust gustem, ale czarno-biały film się ciężko ogląda na dłuższą metę...

<er'nest> Coś Ty ku*wa poedział?

<er'nest> NOSZ do ch**a pana!

<er'nest> Trzy reinstalki kodeków, pięć różnych playerów, siódmy torrent, a Ty mi dopiero teraz mówisz, że ten film jest oryginalnie CZARNO-BIAŁY?!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

muehhehehehehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

Opublikowano

:naughty:

jadziem :decayed: 2km/h
Opublikowano
  • Autor

:naughty:

jadziem :decayed: 2km/h

pewno jakiś niski próg to był :decayed:
Opublikowano

:naughty:

jadziem :decayed: 2km/h

pewno jakiś niski próg to był :decayed:

albo przejazd kolejowy lub tramwajowy :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 15:36_________________________________________________chyba sie skusze na nr1 :gwizdanie:

http://moto.gadu-gadu.pl/5696712634801814459/top-10-gorace-wyprzedaze-aut-w-polsce-nawet-90-tys-taniej1

Opublikowano

:hi: po pracy

korva co za ludzie(kierowcy)trochę śniegu spadło i prędkość na drogach spadła do 40km/h trzy razy dłużej z roboty wracałem dziś :thumbdown:

Opublikowano

:hi: po pracy

korva co za ludzie(kierowcy)trochę śniegu spadło i prędkość na drogach spadła do 40km/h trzy razy dłużej z roboty wracałem dziś :thumbdown:

i nagle wszyscy prawym pasem zaczeli jezdzic :decayed:
Opublikowano

:hi: po pracy

korva co za ludzie(kierowcy)trochę śniegu spadło i prędkość na drogach spadła do 40km/h trzy razy dłużej z roboty wracałem dziś :thumbdown:

Może dzięki temu wróciłeś cały do domu. :cool1::wink4:
Opublikowano

wczoraj gadalem z joasia i zgodzila sie cos dla nas nagrac a w szczegolnosci dla fana nr 1 Stanislawa :decayed:

http://ochyachy.pl/5696750939686721586/joanna-krupa-pokazuje-pupe1?p=bdff492366cda8dfc836114165290f69_2#gallerybdff492366cda8dfc836114165290f69[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________http://www.gadu-gadu.pl/ma-dwie-waginy-to-sie-zdarza-raz-na-milion?utm_source=gg&utm_medium=hover

:gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 16:48_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Dobra ekipa! :good::kox:
Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

pozdro z robo :cool1:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 17:16_________________________________________________

no to wpadaj tu i tu :) do gliwic przyjeżdża z TG czasami Gregory

a musze zaznaczyć , że pierwszy w historii klubu spot (2006rok) śląski odbył sie właśnie w TG :hi:

[/quo

niewiedzialem :gwizdanie:

Opublikowano

kooorwa mega korki i zamułka, teraz wracałem z Kato o 16:30 :blink:

Opublikowano

Z wieczora :hi:

Opublikowano

:hi: po pracy

korva co za ludzie(kierowcy)trochę śniegu spadło i prędkość na drogach spadła do 40km/h trzy razy dłużej z roboty wracałem dziś :thumbdown:

i nagle wszyscy prawym pasem zaczeli jezdzic :decayed:

U mnie to dwoma pasami tak jeździli :gwizdanie:

:hi: po pracy

korva co za ludzie(kierowcy)trochę śniegu spadło i prędkość na drogach spadła do 40km/h trzy razy dłużej z roboty wracałem dziś :thumbdown:

Może dzięki temu wróciłeś cały do domu. :cool1::wink4:

No ale bez przesady żeby tak wolno jeździć.

Jak to gdzieś przeczytałem :

Zima to pora roku która odsiewa posiadaczy prawa jazdy od kierowców :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: SieMa ...

Co tak mało osób od nas zapisanych do BT ??

Zaraz się ide wpisać :naughty: Nie moge tego przegapic :)

Opublikowano

:hi: SieMa ...

Co tak mało osób od nas zapisanych do BT ??

Zaraz się ide wpisać :naughty: Nie moge tego przegapic :)

siema Gorzoła :decayed::hi:

Opublikowano

:hi: SieMa ...

Co tak mało osób od nas zapisanych do BT ??

Zaraz się ide wpisać :naughty: Nie moge tego przegapic :)

siema Gorzoła :decayed::hi:

Siema siema.... Miszka czemu Cię na lisćie nie ma do BT?
Opublikowano

:hi: SieMa ...

Co tak mało osób od nas zapisanych do BT ??

Zaraz się ide wpisać :naughty: Nie moge tego przegapic :)

siema Gorzoła :decayed::hi:

Siema siema.... Miszka czemu Cię na lisćie nie ma do BT?

jak dla mnie to dużo hajsu wydać na weekend ok 1k - tym bardziej, że będę wtedy na kupnie motoru

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.