Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam addassko? W pracy? :cool1:

w domq :wink4: jutro do pracy jak Ty juz bedziesz po pracy :naughty:

I prawie tydzień wolnego jak się nic nie zmieni... :gwizdanie: :naughty:

:kox: :kox: :kox:

:good::kox: Jakoś niedługo, na początku lutego jest koncert KNŻ w Krakowie. :cool1::evil:
Opublikowano

krakow :mysli: co to za wiocha? :decayed:

Opublikowano

krakow :mysli: co to za wiocha? :decayed:

A gdzieś za Wieliczką czy jakoś tak. :naughty:
Opublikowano

we wtorek proponuje sie spotkac odrazu na dolinie :wink4:

Opublikowano

krakow :mysli: co to za wiocha? :decayed:

A gdzieś za Wieliczką czy jakoś tak. :naughty:

Wieliczka – miasto powiatowe w województwie małopolskim, w powiecie wielickim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Wieliczka oraz władz powiatu. Wg danych GUS z 31 grudnia 2010 r. miasto liczyło 20 075 mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 13,41 km².

:kox::naughty::kox:

Opublikowano

we wtorek proponuje sie spotkac odrazu na dolinie :wink4:

:evil:

krakow :mysli: co to za wiocha? :decayed:

A gdzieś za Wieliczką czy jakoś tak. :naughty:

Wieliczka – miasto powiatowe w województwie małopolskim, w powiecie wielickim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Wieliczka oraz władz powiatu. Wg danych GUS z 31 grudnia 2010 r. miasto liczyło 20 075 mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 13,41 km².

:kox::naughty::kox:

:kox:
Opublikowano

jakby kto nie wiedzial :cool1: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

ja nie widzę nic złego żeby się napić :gwizdanie:

A piję póki mogę - na strość będe odmawiał sobie przyjemnośći :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Ja piję bo lubię.Dla mnie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Rzadko kiedy lecę do odcinki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Każdy lubi to co lubi. :naughty::decayed:

Opublikowano

uuu to źle... powaznie... jak dla Ciebie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :no:

znałem takich ktorzy twierdzili ze piwko to nie alkohol... szkoda bo mogli dluzej cieszyc sie zyciem :wink4:

Opublikowano

uuu to źle... powaznie... jak dla Ciebie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :no:

znałem takich ktorzy twierdzili ze piwko to nie alkohol... szkoda bo mogli dluzej cieszyc sie zyciem :wink4:

Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: :polew: :polew:

Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:decayed::naughty::decayed:
Opublikowano

uuu to źle... powaznie... jak dla Ciebie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :no:

znałem takich ktorzy twierdzili ze piwko to nie alkohol... szkoda bo mogli dluzej cieszyc sie zyciem :wink4:

Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: :polew: :polew:

Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: :naughty: :naughty:

Mi też choć nie piję tyle co Ty :naughty:

Opublikowano

uuu to źle... powaznie... jak dla Ciebie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :no:

znałem takich ktorzy twierdzili ze piwko to nie alkohol... szkoda bo mogli dluzej cieszyc sie zyciem :wink4:

Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: :polew: :polew:

Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: :naughty: :naughty:

Mi też choć nie piję tyle co Ty :naughty:

:wink4::good:

Opublikowano

uuu to źle... powaznie... jak dla Ciebie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :no:

znałem takich ktorzy twierdzili ze piwko to nie alkohol... szkoda bo mogli dluzej cieszyc sie zyciem :wink4:

Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: :polew: :polew:

Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: :naughty: :naughty:

Mi też choć nie piję tyle co Ty :naughty:

:decayed:

Opublikowano

uuu to źle... powaznie... jak dla Ciebie piwko to tak jak dla innych sok czy herbata :no:

znałem takich ktorzy twierdzili ze piwko to nie alkohol... szkoda bo mogli dluzej cieszyc sie zyciem :wink4:

Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: :polew: :polew:

Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: :naughty: :naughty:

Mi też choć nie piję tyle co Ty :naughty:

Taa siedzisz nad jednym piwem cały wieczór i jeszcze do końca nie wypijesz bo Ci się zapomni.

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

we wtorek proponuje sie spotkac odrazu na dolinie :wink4:

po co ustalasz NAM gdzie mamy się spotkać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.