Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak Miszka bedzie to bedziecie sami w 2... :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie - leszcze się nie liczą

:polew: :polew: Dokładnie :cool1:

addassko Dzięki.. jak co to będe dzwonił :tongue4:

jak co ustawimy sie przed SCC gdzies bo na dole moze nie byc zasiegu ;)

Miszka tak z innej beczki to moze bede mial dla Ciebie kontakt jutro na fajne moto ;);)

kawa z 750 ino wchodzi w grę :jerk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak Miszka bedzie to bedziecie sami w 2... :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie - leszcze się nie liczą

:polew: :polew: Dokładnie :cool1:

addassko Dzięki.. jak co to będe dzwonił :tongue4:

jak co ustawimy sie przed SCC gdzies bo na dole moze nie byc zasiegu ;)

Miszka tak z innej beczki to moze bede mial dla Ciebie kontakt jutro na fajne moto ;);)

kawa z 750 ino wchodzi w grę :jerk:

to niestety nie :gwizdanie:

Opublikowano

padlem k**wa :polew: :polew: :polew: :polew:

nr1.

MENEL-REKLAMUJE "NETIE TELEWIZJĘ OSOBISTĄ"

nr2.

WIEŚNIAKI REKLAMUJĄ "NETIE TELEWIZJĘ OSOBISTĄ"

skurwa normalnie niemoge :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:25_________________________________________________a moze jutropod realem zeby blisko na doline bylo? :gwizdanie:

Opublikowano

padlem ku*** :polew: :polew: :polew: :polew:

nr1.

MENEL-REKLAMUJE "NETIE TELEWIZJĘ OSOBISTĄ"

nr2.

WIEŚNIAKI REKLAMUJĄ "NETIE TELEWIZJĘ OSOBISTĄ"

skurwa normalnie niemoge :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:25_________________________________________________a moze jutropod realem zeby blisko na doline bylo? :gwizdanie:

to nie jest głupie choć mi ganz egal :decayed:

Opublikowano

Dobra nuta... :good: Spiżdżam na turniej na halę. :kox::evil:

wez no tam pare bramek strzel w moim imieniu :decayed:

Trzy strzeliłem... W Twoim imnieniu. :gwizdanie:

Siema z wieczora! :hi:

Opublikowano

A czemu zmieniliście miejsce spotów ? Jakis konkretny powód ?

akjam - ale co trzy ? bramki czy kielichy :P

Opublikowano

A czemu zmieniliście miejsce spotów ? Jakis konkretny powód ?

akjam - ale co trzy ? bramki czy kielichy :P

w sumie to długo nad tym myśleliśmy i zdecydowaliśmy, że jak będziesz miał dalej to juz definitywnie zaprzestaniesz przyjeżdżac do Kato na spoty

Opublikowano

Dobra nuta... :good: Spiżdżam na turniej na halę. :kox::evil:

wez no tam pare bramek strzel w moim imieniu :decayed:

Trzy strzeliłem... W Twoim imnieniu. :gwizdanie:

Siema z wieczora! :hi:

:good:

Królewskie "Trzy strzeliłem"

Opublikowano

A czemu zmieniliście miejsce spotów ? Jakis konkretny powód ?

akjam - ale co trzy ? bramki czy kielichy :P

:gwizdanie: :decayed:

A czemu zmieniliście miejsce spotów ? Jakis konkretny powód ?

akjam - ale co trzy ? bramki czy kielichy :P

w sumie to długo nad tym myśleliśmy i zdecydowaliśmy, że jak będziesz miał dalej to juz definitywnie zaprzestaniesz przyjeżdżac do Kato na spoty

:naughty: :naughty: :naughty:

Dobra nuta... :good: Spiżdżam na turniej na halę. :kox::evil:

wez no tam pare bramek strzel w moim imieniu :decayed:

Trzy strzeliłem... W Twoim imnieniu. :gwizdanie:

Siema z wieczora! :hi:

:good:

Królewskie "Trzy strzeliłem"

:kox:
Opublikowano

A czemu zmieniliście miejsce spotów ? Jakis konkretny powód ?

akjam - ale co trzy ? bramki czy kielichy :P

w sumie to długo nad tym myśleliśmy i zdecydowaliśmy, że jak będziesz miał dalej to juz definitywnie zaprzestaniesz przyjeżdżac do Kato na spoty

:bicz: jeszcze zatęsknisz zamną :gwizdanie:
Opublikowano

A czemu zmieniliście miejsce spotów ? Jakis konkretny powód ?

akjam - ale co trzy ? bramki czy kielichy :P

w sumie to długo nad tym myśleliśmy i zdecydowaliśmy, że jak będziesz miał dalej to juz definitywnie zaprzestaniesz przyjeżdżac do Kato na spoty

:bicz: jeszcze zatęsknisz zamną :gwizdanie:

:friends:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:42_________________________________________________dobre ja cisnę w wyro jutro trzeba coś podilować :kox:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 22:48_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Na Polsacie "Pan Życia i Śmierci"... :good:

Opublikowano

Też spadam do wyra.... wyspać się trzeba .... :)

Trzymajta się....

Opublikowano

Też spadam do wyra.... wyspać się trzeba .... :)

Trzymajta się....

Do jutra. :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Dobra nuta... :good: Spiżdżam na turniej na halę. :kox::evil:

wez no tam pare bramek strzel w moim imieniu :decayed:

Trzy strzeliłem... W Twoim imnieniu. :gwizdanie:

to pewnie samobóje :decayed:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dobra nuta... :good: Spiżdżam na turniej na halę. :kox::evil:

wez no tam pare bramek strzel w moim imieniu :decayed:

Trzy strzeliłem... W Twoim imnieniu. :gwizdanie:

to pewnie samobóje :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

ekipa kto jezdzi granatowa b5 blachy SPI tankowol na tesco i miol spoooore problemy zz trakcja :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siemka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.