Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był z mną :polew: :polew: :polew:

To sukces gwarantowany jak był z Tobą.... bo wkońcu najłatwiej wyrwac dupe na niedorozwiniętego brata pod opieką.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miron mowi to samo [ :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był z mną :polew: :polew: :polew:

To sukces gwarantowany jak był z Tobą.... bo wkońcu najłatwiej wyrwac dupe na niedorozwiniętego brata pod opieką.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miron mowi to samo [ :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

No proste... pomimo że się domnie nie przyznaje i jest adoptowany to myśli tak samo.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był z mną :polew: :polew: :polew:

To sukces gwarantowany jak był z Tobą.... bo wkońcu najłatwiej wyrwac dupe na niedorozwiniętego brata pod opieką.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miron mowi to samo [ :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

No proste... pomimo że się domnie nie przyznaje i jest adoptowany to myśli tak samo.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario...nie ważne co bys nie napisał to i tak z Ciebie będziemy drzeć łacha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był z mną :polew: :polew: :polew:

To sukces gwarantowany jak był z Tobą.... bo wkońcu najłatwiej wyrwac dupe na niedorozwiniętego brata pod opieką.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miron mowi to samo [ :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

No proste... pomimo że się domnie nie przyznaje i jest adoptowany to myśli tak samo.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario...nie ważne co bys nie napisał to i tak z Ciebie będziemy drzeć łacha :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka wiem o tym doskonale... ty masz to samo na forum Golfa bo tam sa strasznie przeciwni gejom i ich tępią na każdym kroku... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 23:17_________________________________________________

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był z mną :polew: :polew: :polew:

To sukces gwarantowany jak był z Tobą.... bo wkońcu najłatwiej wyrwac dupe na niedorozwiniętego brata pod opieką.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miron mowi to samo [ :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

No proste... pomimo że się domnie nie przyznaje i jest adoptowany to myśli tak samo.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario...nie ważne co bys nie napisał to i tak z Ciebie będziemy drzeć łacha :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka wiem o tym doskonale... ty masz to samo na forum Golfa bo tam sa strasznie przeciwni gejom i ich tępią na każdym kroku... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

nie wiem ale o Tobie pisali :kox:

Opublikowano

sciule :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fesssst :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurva z Di caprio... czemu wlasnie z nim :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:facepalm: :facepalm:

:polew: :polew:

Opublikowano

:facepalm: :facepalm:

:polew: :polew:

:ban:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurva z Di caprio... czemu wlasnie z nim :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Takie ma fantazje... zapytaj jej jak u niej będziesz... bo jak wiadomo tam pół forum jeździ ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dlatego w zatorze w nocy krzyczala leeeeoonnnnaaarrrrddddooooooooooooooooooo :decayed:
Opublikowano

ale was ponosi wyobraźnia :decayed:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dlatego w zatorze w nocy krzyczala leeeeoonnnnaaarrrrddddooooooooooooooooooo :decayed:

Czyli też ją miałeś już.... ojjj widze jest na wielu.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale was ponosi wyobraźnia :decayed:

dorosli rozmawiaja :wink4:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dlatego w zatorze w nocy krzyczala leeeeoonnnnaaarrrrddddooooooooooooooooooo :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dlatego w zatorze w nocy krzyczala leeeeoonnnnaaarrrrddddooooooooooooooooooo :decayed:

Czyli też ją miałeś już.... ojjj widze jest na wielu.... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja sie przebudzilem przez jej krzyki a czy ty tam byles na gorze czy ktos inny to nie wnikam :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.