Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja idę spać... :hi:

3maj sie :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

w dópie byliśmy, nie interesuj się, byś był byś wiedział

aha i nie udawaj, że Cię to interesuje

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

w dópie byliśmy, nie interesuj się, byś był byś wiedział

aha i nie udawaj, że Cię to interesuje

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

w dópie byliśmy, nie interesuj się, byś był byś wiedział

aha i nie udawaj, że Cię to interesuje

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siemano :)

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

w dópie byliśmy, nie interesuj się, byś był byś wiedział

aha i nie udawaj, że Cię to interesuje

:polew: :polew:

a szukałem tego ostatnio i nie mogłem znaleźć

ale i tak Ci nie wierzę z tą siostrą :tongue4:

pewnie chory byłeś a nie siostra :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

witam szlachtę :hi:

Opublikowano

Kędzior... masz siostre ile ma lat ???? Dawaj ja do działu najlepsze fejsowiczki chętnie oblukamy.... taki szwagier to by było coś ... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kędzior... masz siostre ile ma lat ???? Dawaj ja do działu najlepsze fejsowiczki chętnie oblukamy.... taki szwagier to by było coś ... :decayed: :decayed: :decayed:

:facepalm:

Opublikowano

Mario ty pedofilu ona ma 5lat

a szukałem tego ostatnio i nie mogłem znaleźć

najlepsze i tak jest to

Morales, w piz*u - Kilerów 2

ale i tak Ci nie wierzę z tą siostrą :tongue4:

pewnie chory byłeś a nie siostra :polew: :polew: :polew: :polew:

a to mnei juz kolo dzyndzla lata, co ja mam 10lat zeby sciemy walic? :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 22:36_________________________________________________

taki szwagier to by było coś ... :decayed: :decayed: :decayed:

no to akurat prawda :decayed:
Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałaby Alę :naughty:

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe
Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:
Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był ze mną :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był ze mną :polew: :polew: :polew:

Stasiek mowil wlasnie ze z byl dzisiaj z jakims zajaczkiem i nic niewyrwal :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był z mną :polew: :polew: :polew:

To sukces gwarantowany jak był z Tobą.... bo wkońcu najłatwiej wyrwac dupe na niedorozwiniętego brata pod opieką.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musialem z siostra siedziec w domu

byliscie na dolinie? jakies straty sa? :decayed:

trzeba ją było zabrać ze sobą - poznałąby Ale :naughty:

przez chwile przyszlo mi to na mysl czy by z nia nie przyjechac ale ona w miejscu niewystoi hehe

to spacerowaliśmy po silesii ( byliśmy na galeriankach :naughty: )

podryw na samotnego ojca :naughty::kox:

nie, był z mną :polew: :polew: :polew:

To sukces gwarantowany jak był z Tobą.... bo wkońcu najłatwiej wyrwac dupe na niedorozwiniętego brata pod opieką.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miron mowi to samo [ :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.