Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:rolleyes: ale tu miło :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:rolleyes: ale tu miło :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak zawsze :>

Ja dziś nie dam rady podjechać do SCC :confused4:

Opublikowano

siemka, ale rano bylo super taki fajny snieg padal bylem jakos pozytywnie naladowany :decayed:

:bry:

Wszystko pięknie z tym śniegiem ale odśnieżanie drogi do garażu i innych chodników to już inna sprawa. :disgust::naughty: Muszę pług do qada gdzieś znaleźć bo kumpel jeden połamał. :angry:

BTW Kto dziś będzie?

ja jestem dzisiaj zmeczony :confused4:

ale bede :wink4:

jak to sie tam wjezdza na ten podziemny? tam przy stacji na rondku zaraz w lewo i podziemie czy w innym miejscu sie to wjezdza ?

poprosze o szegoly :cool1:

typowy gorol :decayed:

nie to nie ten parking, jedziesz dalej i następny wjazd na podziemny i to tam, jak wjedziesz pod ziemię to od razu na links :kox:

Opublikowano

Ja też będę. Jak coś możesz jechać za mną Kędzior :tongue4:

Opublikowano

Jadę jeszcze szybko na wizytę do chirurga i do zoba później. :evil:

Opublikowano

Jadę jeszcze szybko na wizytę do chirurga i do zoba później. :evil:

cos nawywijał :cool1:

DO :bry:

Opublikowano

:lazy:

po małym spaniu :naughty:

będe :hi:

Opublikowano

zaraz się zrywam z roboty :kox:

Opublikowano

sorki panowie ale sila wyzsza :confused4:

Opublikowano

dzięki za sopta.... :)

Jak wyjezdzałem, tam na drodze są takie dupne progi.... jeden przejechalem normalnie, a o drugim zapomnialem... pieknie przyjebalem spodem :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też już dotarłem :gwizdanie:

dzięki za sopta.... :)

Jak wyjezdzałem, tam na drodze są takie dupne progi.... jeden przejechalem normalnie, a o drugim zapomnialem... pieknie przyjebalem spodem :gwizdanie:

Fajnie że wpadłeś :good:
Opublikowano

dzięki za spota :hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 21:34_________________________________________________

dzięki za sopta.... :)

Jak wyjezdzałem, tam na drodze są takie dupne progi.... jeden przejechalem normalnie, a o drugim zapomnialem... pieknie przyjebalem spodem :gwizdanie:

2 tyg temu miałem podobnie :kwasny:

Opublikowano

thx ;):)

Opublikowano

no ja też już dotarłem :kox:

sorki panowie ale sila wyzsza :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ja też już dotarłem :kox:

sorki panowie ale sila wyzsza :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

no ja też już dotarłem :kox:

sorki panowie ale sila wyzsza :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

jaaa mhhyy[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no ja też już dotarłem :kox:

sorki panowie ale sila wyzsza :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

jaaa mhhyy[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

ja sobie na Niego poczekam - pewnie myśli teraz co to za siła wyższa :gwizdanie:

Opublikowano

ja sobie na Niego poczekam - pewnie myśli teraz co to za siła wyższa :gwizdanie:

grozisz mi? :decayed:
Opublikowano

a ja idę spać... :hi:

Opublikowano

ja sobie na Niego poczekam - pewnie myśli teraz co to za siła wyższa :gwizdanie:

grozisz mi? :decayed:

czemuś nie przyjechał Ściulu

a ja idę spać... :hi:

dobranoc :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.