Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z rana :hi:

Bulczas ja dzisiaj raczej nie wpadne do Kato więc przy okazji dokończymy transakcje ... :wink4: chyba że Ty i tak będziesz i pojawi sie ktos z Gliwic np. Diman albo Krolu to wtedy zrobimy sztafete a jak Cie nie będzie to luz mi sie tam mega nie pali ... :wink4:

Opublikowano

Z rana :hi:

Bulczas ja dzisiaj raczej nie wpadne do Kato więc przy okazji dokończymy transakcje ... :wink4: chyba że Ty i tak będziesz i pojawi sie ktos z Gliwic np. Diman albo Krolu to wtedy zrobimy sztafete a jak Cie nie będzie to luz mi sie tam mega nie pali ... :wink4:

:hi: spoko coś pomyślimy. Jak mi zrobią moje audi to pewnie zawitam do gliwic bo astrą to się nie da jeździć :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale piękne białe drogi

no w końcu :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Wszystko pięknie z tym śniegiem ale odśnieżanie drogi do garażu i innych chodników to już inna sprawa. :disgust::naughty: Muszę pług do qada gdzieś znaleźć bo kumpel jeden połamał. :angry:

BTW Kto dziś będzie?

Opublikowano

:bry:

Wszystko pięknie z tym śniegiem ale odśnieżanie drogi do garażu i innych chodników to już inna sprawa. :disgust::naughty: Muszę pług do qada gdzieś znaleźć bo kumpel jeden połamał. :angry:

BTW Kto dziś będzie?

no ja raczej będę :naughty:

Opublikowano
:good: Ja raczej też jak nie zasypie dróg. :naughty::kox:
Opublikowano

no ja będę a gdzie się kumamy...na drift area ? :kox:

Opublikowano

:bry:

Wszystko pięknie z tym śniegiem ale odśnieżanie drogi do garażu i innych chodników to już inna sprawa. :disgust::naughty: Muszę pług do qada gdzieś znaleźć bo kumpel jeden połamał. :angry:

BTW Kto dziś będzie?

Ty się ciesz że lotniska nie odgarniasz łopata do sniegu... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

no ja będę a gdzie się kumamy...na drift area ? :kox:

pod Silesią :cool1:

Opublikowano

ja tez bede :)

na dole sie spotykamy i pomyslimy :)

Opublikowano

ja tez bede hahaha :D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:50_________________________________________________tak wogole miszka nie ma audi to kaj on z ta padlina chce przyjechac ;p hahaha w sumie ja tez jescze nie mam a auto bedzie wkrotce mam nadzieje ;p

Opublikowano

:hi:

Jak do wieczora mi nic nie wypadnie to na 99% wpadne.

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:good:

:good:

Opublikowano

siemka, ale rano bylo super taki fajny snieg padal bylem jakos pozytywnie naladowany :decayed:

:bry:

Wszystko pięknie z tym śniegiem ale odśnieżanie drogi do garażu i innych chodników to już inna sprawa. :disgust::naughty: Muszę pług do qada gdzieś znaleźć bo kumpel jeden połamał. :angry:

BTW Kto dziś będzie?

ja jestem dzisiaj zmeczony :confused4:

ale bede :wink4:

jak to sie tam wjezdza na ten podziemny? tam przy stacji na rondku zaraz w lewo i podziemie czy w innym miejscu sie to wjezdza ?

poprosze o szegoly :cool1:

Opublikowano

siemka, ale rano bylo super taki fajny snieg padal bylem jakos pozytywnie naladowany :decayed:

:bry:

Wszystko pięknie z tym śniegiem ale odśnieżanie drogi do garażu i innych chodników to już inna sprawa. :disgust::naughty: Muszę pług do qada gdzieś znaleźć bo kumpel jeden połamał. :angry:

BTW Kto dziś będzie?

ja jestem dzisiaj zmeczony :confused4:

ale bede :wink4:

jak to sie tam wjezdza na ten podziemny? tam przy stacji na rondku zaraz w lewo i podziemie czy w innym miejscu sie to wjezdza ?

poprosze o szegoly :cool1:

weź se giepeesa :decayed:

Opublikowano

ja tez bede hahaha :D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:50_________________________________________________tak wogole miszka nie ma audi to kaj on z ta padlina chce przyjechac ;p hahaha w sumie ja tez jescze nie mam a auto bedzie wkrotce mam nadzieje ;p

jakby to powiedzieć

ZAMKNIJ RYJ :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.