Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dlatego w zatorze w nocy krzyczala leeeeoonnnnaaarrrrddddooooooooooooooooooo :decayed:

Czyli też ją miałeś już.... ojjj widze jest na wielu.... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja sie przebudzilem przez jej krzyki a czy ty tam byles na gorze czy ktos inny to nie wnikam :tongue4:

uuu :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 23:27_________________________________________________wchodzisz na cienki lod ;);)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dlatego w zatorze w nocy krzyczala leeeeoonnnnaaarrrrddddooooooooooooooooooo :decayed:

Czyli też ją miałeś już.... ojjj widze jest na wielu.... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja sie przebudzilem przez jej krzyki a czy ty tam byles na gorze czy ktos inny to nie wnikam :tongue4:

Ojjjj dyplomatyczna odpowiedź... ale spoko wszyscy wiedzą ze to tylko nic nie znaczący spam ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

hehehe :polew: Mario i tak jest nie do zagiecia :good:

No jasna sprawa a czekaj jak wejdziemy na temat swoich lasek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja Twojej bym nie tykną kijem 5 metrowym :polew:

Wy jesteście dziwni w tych katowicach... to samo mi mówi Twoja na twój temat jak u niej jestem a jak już się z tobą bzyka bo musi zeby nie było to wyobraza sobuie że bzyka się z di Caprio .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to dlatego w zatorze w nocy krzyczala leeeeoonnnnaaarrrrddddooooooooooooooooooo :decayed:

Czyli też ją miałeś już.... ojjj widze jest na wielu.... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie ja sie przebudzilem przez jej krzyki a czy ty tam byles na gorze czy ktos inny to nie wnikam :tongue4:

Ojjjj dyplomatyczna odpowiedź... ale spoko wszyscy wiedzą ze to tylko nic nie znaczący spam ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

ja yhym :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012' date=' 23:29[/size']_________________________________________________nasze napewno tez by to zrozumialy ze to tylko takie zarty :polew: :polew: :polew: moja pewnie polamala by mi raczki hehe
Opublikowano

A miszka uciekł.... a tak liczyłem na ostrą riposte.... i mały trening swojego flow... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to już jest mało śmieszne...ale tylko dlatego, że nie mam riposty :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 23:31_________________________________________________choć gdybym napisał, że waliłem Twoją z d*py do ryja, a później ona się Tobą całowała - to i tak większy przypał był by po mojej stronie :polew:

Opublikowano

to już jest mało śmieszne...ale tylko dlatego, że nie mam riposty :polew: :polew: :polew: :polew:

GONG Miszka K.O. .... Winner is MARIO... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:evil:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 23:33_________________________________________________Co ty dupisz.... nie wiesz co dobre ... :decayed: :decayed: :decayed: Lubie to :good:

Opublikowano

lepiej hjujki pomyslcie kiedy idziemy do jakiej tokarni czy innej baunsowni :naughty:

Opublikowano

lepiej hjujki pomyslcie kiedy idziemy do jakiej tokarni czy innej baunsowni :naughty:

Baunsownia jest praktycznie dziennie u miszki w domu jak jest w pracy.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ate nieoficjalne spoty odłamu klubu A4-Gangbang.pl

Opublikowano

lepiej hjujki pomyslcie kiedy idziemy do jakiej tokarni czy innej baunsowni :naughty:

na 6k stron na katowickich :naughty: before party u Stasia i wio na miasto :kox:

Opublikowano

na takie cos bym poszedl :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

lepiej hjujki pomyslcie kiedy idziemy do jakiej tokarni czy innej baunsowni :naughty:

Baunsownia jest praktycznie dziennie u miszki w domu jak jest w pracy.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ate nieoficjalne spoty odłamu klubu A4-Gangbang.pl

taaa, może pochwalisz się wszystkim po co do Włoch jeździsz dupodaju :sick3: :gwizdanie:

Opublikowano

lepiej hjujki pomyslcie kiedy idziemy do jakiej tokarni czy innej baunsowni :naughty:

Baunsownia jest praktycznie dziennie u miszki w domu jak jest w pracy.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ate nieoficjalne spoty odłamu klubu A4-Gangbang.pl

hehe ostro pogrywasz :kox: :kox:

lepiej hjujki pomyslcie kiedy idziemy do jakiej tokarni czy innej baunsowni :naughty:

Baunsownia jest praktycznie dziennie u miszki w domu jak jest w pracy.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ate nieoficjalne spoty odłamu klubu A4-Gangbang.pl

taaa, może pochwalisz się wszystkim po co do Włoch jeździsz dupodaju :sick3: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: Mario chce liznac w zyciu wszystkiego po trochu :polew: :polew: :polew::sick3:

lepiej hjujki pomyslcie kiedy idziemy do jakiej tokarni czy innej baunsowni :naughty:

na 6k stron na katowickich :naughty: before party u Stasia i wio na miasto :kox:

ja bym proponowal na 5300 ewentualnie na 5500 hehe :decayed:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ale bym potanczyl

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: CHwile byłem jeszcze u kumpla po spocie.

Kedzior leszczu dlaczemu nie byłeś na spocie? :cool1::naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: CHwile byłem jeszcze u kumpla po spocie.

Kedzior leszczu dlaczemu nie byłeś na spocie? :cool1::naughty:

Nadrabiaj spam a nie zadawaj głupich pytań... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Mam wyebane!! :cool1:

Opublikowano

PAŚĆ ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 00:25_________________________________________________

Mam wyebane!! :cool1:

Jak tam wolisz... ale troche Ci jechali po majtach.... :gwizdanie: :gwizdanie: koledzy... z katowic... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Nie pierdool! :punish::decayed: Narta! :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.