Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Z rana beret ... :hi:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 07:10_________________________________________________Przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymac bo mnie to rozyebało ...

http://www.youtube.com/watch?v=GtgYvShBh5g&feature=player_embedded#!

Nawet Qrwwa tego nie oglądam bo sam tytuł mnie odstraszył!!! :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

:bry:

Z rana beret ... :hi:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 07:10_________________________________________________Przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymac bo mnie to rozyebało ...

http://www.youtube.com/watch?v=GtgYvShBh5g&feature=player_embedded#!

Nawet Qrwwa tego nie oglądam bo sam tytuł mnie odstraszył!!! :sick3: :sick3: :sick3:

ja na to nie zwróciłem nawet uwagi :przebiegly::sick3:

Opublikowano

Fciull musiało się nudzić jak znalazł to na YT. :cool1:

Opublikowano

Fciull musiało się nudzić jak znalazł to na YT. :cool1:

Ręka go już musiała boleć

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fciull musiało się nudzić jak znalazł to na YT. :cool1:

pewnie "przypadkowo" na to trafił :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 08:56_________________________________________________może coś doradzicie koledze :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239822.0;topicseen

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3:

poyeby

:bry:

Opublikowano

:bry:

Z rana beret ... :hi:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 07:10_________________________________________________Przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymac bo mnie to rozyebało ...

mnie tez !! :takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=GtgYvShBh5g&feature=player_embedded#!

Nawet Qrwwa tego nie oglądam bo sam tytuł mnie odstraszył!!! :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

... audi pimpin :yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

witam serdecznie :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam serdecznie :hi:

:shocked: Pomyliło Ci się coś? :decayed::naughty::wink4: P.S. Wzorowo. :kox:
Opublikowano

witam serdecznie :hi:

:shocked: Pomyliło Ci się coś? :decayed::naughty::wink4: P.S. Wzorowo. :kox:

fakt to miało iść na forum Golfa

tu miało być inaczej

Siema chlory

Opublikowano

witam serdecznie :hi:

:shocked: Pomyliło Ci się coś? :decayed::naughty::wink4: P.S. Wzorowo. :kox:

fakt to miało iść na forum Golfa

tu miało być inaczej

Siema chlory

chyba trzymie Cię jeszcze od wczoraj :kox:

Opublikowano

witam serdecznie :hi:

:shocked: Pomyliło Ci się coś? :decayed::naughty::wink4: P.S. Wzorowo. :kox:

fakt to miało iść na forum Golfa

tu miało być inaczej

Siema chlory

:bicz3: :baseball:

Opublikowano

witam serdecznie :hi:

:shocked: Pomyliło Ci się coś? :decayed::naughty::wink4: P.S. Wzorowo. :kox:

fakt to miało iść na forum Golfa

tu miało być inaczej

Siema chlory

chyba trzymie Cię jeszcze od wczoraj :kox:

nie było klepy, delikatnie na smaki ale jednak nie piję dalej bo jakoś mi to nie służy ostatnio :confused4:

Opublikowano

Widze mój pryszcz nikomu sie nie podobał a to ciekawe .... żeby az tak urósł... matka natura potrafi zaskakiwac ... :blink:

Opublikowano

Widze mój pryszcz nikomu sie nie podobał a to ciekawe .... żeby az tak urósł... matka natura potrafi zaskakiwac ... :blink:

no lubi popatrz na siebie :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

Cisne zaraz do lekarza po L4.... Jeszcze nie chorowałem w tym roku :cool1: a z 2 tygodnie laby by sie przydało :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.